03 Сентябрь, 19:13

Дніпропетровщина дала Україні найбільшу кількість першокласників (відео)

Дніпропетровщина дала Україні найбільшу кількість першокласників Кульки й вишиванки: На Дніпропетровщині пройшли святкові лінійки. Частина заходів відбулася безпосередньо в день знань- 1 вересня, а для когось перший дзвоник пролунав лише сьогодні вранці. Про атмосферу свята на прикладі 71-ї загально-освітньої школи Дніпра дивіться просто зараз.  

Дніпропетровщина в 2018-му — всеукраїнський лідер за кількістю першокласників: за парти сіли понад тридцять вісім тисяч дітлахів. Всі заклади регіону, а їх більше дев*яти сотень, вже приєдналися до проекту “Нова українська школа.” Малеча буде займатися за іноваційною системою — через гру та максимальну кількість практичних занять. На святі “першого дзвоника” вчорашні дошкільнята продемонстрували присутнім не лише жагу до нових знань, а й лідерські якості.

ТІМУР — ПЕРШОКЛАСНИК 

“Я прийшов до школи вчасно,

До науки тут візьмусь,

Я навчусь писати красно,

І читати Я навчусь” 

Дванадцятирічний шлязх світом знань буде непростим, впевнені і вчителі, і батьки першачків. Серед святкових побажань найчастіше лунали слова про дружбу.

ВАЛЕРІЯ — МАМА ПЕРШОКЛАСНИЦІ

Я ожидаю что ребёнку в школе будет комфортно, она получит массу позитива в хорошем коллективе. И помимо знаний, она здесь обретёт настоящих друзей.»

ОЛЕНА — МАМА ПЕРШОКЛАСНИКА

Терпения, чтобы радовал своих родителей, чтобы с интересом он шёл в школу, чтобы у него всё получалось, чтобы у него было много друзей.» НАТАЛІЯ МАМА ПЕРШОКЛАСНИЦІ Я ожидаю что мой ребёнок будет здесь спокоен, жизнерадостен и здоровый»
До середини вересня першокласники займатимуться лише по три години на день. Серед головних напрямків — малювання, вірші та різноманітні ігри. Така програма, на думку фахівців, сприятиме якнайшвидшому адаптуванню дітей до нових умов. 

Вибір редакції

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня (КОМЕНТАР)

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня Уже за тиждень стартує перший міжнародний книжковий фестиваль у Дніпрі Book

21 Сентябрь, 20:30
Талановиті леви Олексія Пінка запрошують дніпрян у цирк на відкриття нового сезону (ВІДЕО)

Леви та поні: цирк Дніпра запрошує на відкриття нового сезону Дніпровський державний цирк знову зустрічає гостей. Прем`єрна програма нового сезону 

21 Сентябрь, 17:47
Увага! У 5-річного Івана лімфома Ходжкіна, потрібні гроші на операцію (ВІДЕО)

ПОТРІБНА ДОПОМОГАУвага! 5-річному Івану потрібні гроші на операцію з видалення лімфовузлів Допомоги потребує п'ятирічний Іван Сидоров. Діагноз: Лімфогранулематоз (Лімфома Ходжкіна)

21 Сентябрь, 17:15
Кутовий мурал та флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначає 25-ту річницю (ВІДЕО)

Університету ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі цього року виповнюється 25 років. За чверть століття заклад встиг випустити близько 38 000

21 Сентябрь, 17:01
Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня (ВІДЕО)

Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня  

21 Сентябрь, 15:24
Помаранчеві зони на Новому мості — що вони означають? (КОМЕНТАР)

Помаранчеві зони на Новому мості - що вони означають? 18 вересня на місцях ремонту Центрального мосту Дніпра з'явилися помаранчеві ділянки.

21 Сентябрь, 08:17
Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня (КОМЕНТАР)

Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня

20 Сентябрь, 21:09
Театр ім.Шевченка готується до відкриття 101-го театрального сезону (ВІДЕО)

100 років першому державному драматичному театру України і 101 театральний сезон. До дня народження театру Шевченка тут ремонтують дах, фасад,

20 Сентябрь, 16:37