03 Сентябрь, 19:13

Дніпропетровщина дала Україні найбільшу кількість першокласників (відео)

Дніпропетровщина дала Україні найбільшу кількість першокласників Кульки й вишиванки: На Дніпропетровщині пройшли святкові лінійки. Частина заходів відбулася безпосередньо в день знань- 1 вересня, а для когось перший дзвоник пролунав лише сьогодні вранці. Про атмосферу свята на прикладі 71-ї загально-освітньої школи Дніпра дивіться просто зараз.  

Дніпропетровщина в 2018-му — всеукраїнський лідер за кількістю першокласників: за парти сіли понад тридцять вісім тисяч дітлахів. Всі заклади регіону, а їх більше дев*яти сотень, вже приєдналися до проекту “Нова українська школа.” Малеча буде займатися за іноваційною системою — через гру та максимальну кількість практичних занять. На святі “першого дзвоника” вчорашні дошкільнята продемонстрували присутнім не лише жагу до нових знань, а й лідерські якості.

ТІМУР — ПЕРШОКЛАСНИК 

“Я прийшов до школи вчасно,

До науки тут візьмусь,

Я навчусь писати красно,

І читати Я навчусь” 

Дванадцятирічний шлязх світом знань буде непростим, впевнені і вчителі, і батьки першачків. Серед святкових побажань найчастіше лунали слова про дружбу.

ВАЛЕРІЯ — МАМА ПЕРШОКЛАСНИЦІ

Я ожидаю что ребёнку в школе будет комфортно, она получит массу позитива в хорошем коллективе. И помимо знаний, она здесь обретёт настоящих друзей.»

ОЛЕНА — МАМА ПЕРШОКЛАСНИКА

Терпения, чтобы радовал своих родителей, чтобы с интересом он шёл в школу, чтобы у него всё получалось, чтобы у него было много друзей.» НАТАЛІЯ МАМА ПЕРШОКЛАСНИЦІ Я ожидаю что мой ребёнок будет здесь спокоен, жизнерадостен и здоровый»
До середини вересня першокласники займатимуться лише по три години на день. Серед головних напрямків — малювання, вірші та різноманітні ігри. Така програма, на думку фахівців, сприятиме якнайшвидшому адаптуванню дітей до нових умов. 

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26