03 Сентябрь, 17:43

Профорієнтаційний проект DREAM PRO урочисто закрив перший сезон у Дніпрі (відео)

Профорієнтаційний проект DREAM PRO урочисто закрив перший сезон у Дніпрі   Діти, чиї батьки учасники АТО, діти із родин волонтерів і дитячих будинків сімейного типу упродовж літніх канікул дізналися, як воно бути телеведучим, архітектором, керамістом, держслужбовцем, рестораторм чи дизайнером. Проект Дрім Про DREAM PRO” для учнів старших класів, щоб вже у майбутньому вони відповідальніше підійшли до вибору професії. Про залаштунки професій дізнавалися протягом цілого літа, на початку навчального року провели останню зустріч цього сезону та підбили результати конкурсів.  
Ось цей предмет бджоляр не випускає з рук, скільки б не працював на пасіці. Будова проста: з одного боку загострений край і можна брати рамки і зішкрібати віск та прополіс.
Детальніше про бджолярство розказує Іван Павлович. Перед дегустацією меду чоловік ділиться секретами справи. Проте лише в деяких виникла ідея власної і пасіки.
ОЛЕКСІЙ СИНЬООКИЙ_ УЧАСНИК ПРОЕКТУ DREAM PRO”,14 РОКІВ. У мого діда така ж пасіка. Але я давно його не бачив, він займався медом. Істи мед — це результат роботи. Круто було подивитися на те, як бджіли живуть, як вони з’являються, дізнатися більше про їхні сімї.
Ідея проекту виникла навесні цього року. Під час літніх канікул діти віком від 13 до 16 років дізналися більше про дванадцять професій. Участь у проекті брали діти, чиї батьки — учасники бойових дій, діти із родин волонтерів і дитячих будинків сімейного типу.
СВІТЛАНА ВОЛОВИЧ ОРГАНІЗАТОРКА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОГО ПРОЕКТУ DREAM PRO”

Познакомится в это время с людьми, которые уже чего то достигли, открыли свое дело, реализовали, у кого-то хобби стало делом.

Остання професію, про яку вдалося дізнатися більше — кінний спорт. Тренерського стажу в Анжели вже 30 років, а любов до коней — змалечку.
АНЖЕЛА НАУМЕНКО КЕРІВНИЦЯ КІННОГО КЛУБУ

Для начала, если вы действительно хотите с лошадкой подружится, к ней надо ити с добрыми намерениями. Не кричит, не дает агрессию, не машит руками.

 

Не менше задоволені проектом і багатодітні батьки. В одній родині — десятеро дітей, наймолодшим по шість років, найстаршим — чотирнадцять і шістнадцять.

ВАСИЛЬ ТА ОЛЕНА ДЕРЕВЯНКО БАТЬКИ-ВИХОВАТЕЛІ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ

Для того чтоб найти себя надо везде пробывать. Это основной принцип нашей семьи. Можем участвовать одновременно в разных кружках, может и 20 и меньше.

Софія теж вирішила спробувати свої сили у різних професіях. Дівчина була на всіх зустрічах, окрім однієї. Зустріч на поліграфічному виробництві пропустила, бо так надихнулася відвідинами ресторану, що влаштувалася на роботу у Піцца Ветерано.

СОФІЯ ЯСНОГОР УЧАСНИЦЯ ПРОЕКТУ“DREAM PRO”, 16 РОКІВ

Мені сподобалось у Ушакової, там вона робить плаття. Приміряли плаття і фотографувалися, дуже гарні фотографії. Сукні прості, фасон простий, але на кожній людині по різному виглядає.

А ось Володимир вирішив податися у велику політику. Під час відвідин облдержадміністрації хлопець приміряв крісло керівника.

ВОЛОДИМИР ХОРТ УЧАСНИК ПРОЕКТУ DREAM PRO”, 14 РОКІВ

Я був сам губернатор, спробував як це. Я обирав, хто буде моїми помічниками, мені це сподобалося. Відповідальності більше серйозніше.

У рамках проекту для дітей оголосили конкурс на кращий логотип і гасло. Переміг малюнок Володимира та слоган Софії.

СВІТЛАНА ВОЛОВИЧ ОРГАНІЗАТОРКА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОГО ПРОЕКТУ “DREAM PRO”

Дрім про — від знайомства до вибору. Он наиболее точно отображает суть проекта. Мы знакомимся с профессией и дети думают, они примеряют к себе профессию.

ВОЛОДИМИР ХОРТ УЧАСНИК ПРОЕКТУ DREAM PRO”, 14 РОКІВ

Кожну букву розмалював по своєму. На останній намалював стрілки — це вибір різних професій.куди можна піти, що є багато вибору.

Емблема і гасло тепер будуть на подарункових сертифікатах і на блокнотах. Переможців нагородили призами у грошовому еквіваленті, але витратити кошти можна тільки на здійснення мрії у професійному напрямку.

Упродовж усього проекту із дітьми також працювали психологи.

ОЛЕНА ШЕВЯКОВА ПСИХОЛОГИНЯ ПРОЕКТУ “DREAM PRO”

Моя задача була не скілька радити і розповідати, скільки створювати можливість для діалогу, для того, щоб ділитися думками, сумнівами або тим що подобається, а що ні.

Загалом участь у проекті взяло сорок дітей, і двадцять один спікер знайшов час розповісти про свою професію. На останню профорієнтаційну зустріч сезону запросили ще викладачок із йоги та художницю із дзен-живопису. Організатори вже і не тримають у таємниці — наступний сезон Дрім-про відбудеться. З офіційним тепер гаслом і логотипом.

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26