05 Сентябрь, 17:27

Найбільший канал у Дніпрі забруднюють мешканці АНД району (відео)

 В Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра розпочали очисні роботи на каналі Гнилокиш. Загальна довжина каналу — 6 км. Керівництво “Гідроспоруд” запланувало очистити водойму від сміття протягом вересня.

Це — канал Гнилокиш, а саме його підключення з вулиці Новозаводської в Амур-Нижньодніпровському районі. Востаннє його чистили в березні цього року, хоча на вигляд і не скажеш. Вочевидь, за кілька місяців канал перетворився на справжнє сміттєзвалище. Його прочищенням займаються 4 бригади робітників та 11 різних спецмашин.

 Михайло Ступак — заступник директора КП “Гідроспоруди”

(“Планируем прочистить канал, подготовить его к зиме, убрать подпоры, скопившийся мусор, случайный мусор, ветки, бутылки — то-есть всё что нападало начиная с весны.”)

За словами Михайла Ступака, очисні заходи нормалізують роботу каналу. Головний результат — зменшення рівеня води під час осіннього та весняного сніготаяння. Це має попередити повені, які вкрай турбують місцевих: Гнилокиш проходить через приватний сектор, щороку затоплює будинки і підвали.

 Михайло Ступак — заступник директора КП “Гідроспоруди”

(“Глобально этот процесс начался, если я не ошибаюсь, в 15-м году. То-есть в 15-го мы начали интенсивно этот канал чистить. Много, то-есть очень много мусора вывезли отсюда. После этого проводим профилактическую очистку по всей длине канала — все сложные места, подпоры, водопропуски под промостиками, под дорогами — это всё прочищается.”)

Однак сміття, опале листя та раптове крісло — далеко не єдина проблема для комунальників. Часто-густо місцеві незаконно підключають до каналу домашню каналізацію.

 Михайло Ступак — заступник директора КП “Гідроспоруди”

(“По частному сектору это глобальная проблема, потому что…ну, я не могу сказать что каждый, но очень много людей, то-есть большинство, можно сказать, подключены в канал — то-есть вывели свою канализацию домовую, трубы прямо в этот канал.”)

Самостійно вирішити цю проблему “Гідроспоруди” не в силах — за браком повноважень. А на кожну приватну особу писати запити в департамент екології — суттєво ситуацію на Гнилокиші не покращить. Тож поки люди смітять, комунальники чистять. Але хто з цього перемагає — тільки час і покаже.

Вибір редакції

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки, тіло якої знайшли без голови та руки знайшли в одному з дачних кооперативів. Особу

17 Январь, 22:15
Прогноз погоди на п’ятницю, 18 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Январь, 18:54
Змагання юних винахідників “Роботрафік-2019” пройшли у Дніпрі (ВІДЕО)

Знання правил дорожнього руху і робототехніки! 17-го січня в Дніпрі пройшли обласні змагання юних винахідників “Роботрафік-2019”. У конкурсі взяли участь

17 Январь, 18:16
В Україні створять реєстр соціальних послуг

В Україні буде створено реєстр соціальних послуг. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про соціальні послуги". За законопроект

17 Январь, 17:06
У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22
Рятувальники нагадали військовим правила пожежної безпеки (КОМЕНТАР)

15 січня рятувальники області провели профілактичну бесіду з персоналом Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Під час зустрічі

16 Январь, 16:04