05 Сентябрь, 17:27

Найбільший канал у Дніпрі забруднюють мешканці АНД району (відео)

 В Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра розпочали очисні роботи на каналі Гнилокиш. Загальна довжина каналу — 6 км. Керівництво “Гідроспоруд” запланувало очистити водойму від сміття протягом вересня.

Це — канал Гнилокиш, а саме його підключення з вулиці Новозаводської в Амур-Нижньодніпровському районі. Востаннє його чистили в березні цього року, хоча на вигляд і не скажеш. Вочевидь, за кілька місяців канал перетворився на справжнє сміттєзвалище. Його прочищенням займаються 4 бригади робітників та 11 різних спецмашин.

 Михайло Ступак — заступник директора КП “Гідроспоруди”

(“Планируем прочистить канал, подготовить его к зиме, убрать подпоры, скопившийся мусор, случайный мусор, ветки, бутылки — то-есть всё что нападало начиная с весны.”)

За словами Михайла Ступака, очисні заходи нормалізують роботу каналу. Головний результат — зменшення рівеня води під час осіннього та весняного сніготаяння. Це має попередити повені, які вкрай турбують місцевих: Гнилокиш проходить через приватний сектор, щороку затоплює будинки і підвали.

 Михайло Ступак — заступник директора КП “Гідроспоруди”

(“Глобально этот процесс начался, если я не ошибаюсь, в 15-м году. То-есть в 15-го мы начали интенсивно этот канал чистить. Много, то-есть очень много мусора вывезли отсюда. После этого проводим профилактическую очистку по всей длине канала — все сложные места, подпоры, водопропуски под промостиками, под дорогами — это всё прочищается.”)

Однак сміття, опале листя та раптове крісло — далеко не єдина проблема для комунальників. Часто-густо місцеві незаконно підключають до каналу домашню каналізацію.

 Михайло Ступак — заступник директора КП “Гідроспоруди”

(“По частному сектору это глобальная проблема, потому что…ну, я не могу сказать что каждый, но очень много людей, то-есть большинство, можно сказать, подключены в канал — то-есть вывели свою канализацию домовую, трубы прямо в этот канал.”)

Самостійно вирішити цю проблему “Гідроспоруди” не в силах — за браком повноважень. А на кожну приватну особу писати запити в департамент екології — суттєво ситуацію на Гнилокиші не покращить. Тож поки люди смітять, комунальники чистять. Але хто з цього перемагає — тільки час і покаже.

Вибір редакції

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня (КОМЕНТАР)

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня Уже за тиждень стартує перший міжнародний книжковий фестиваль у Дніпрі Book

21 Сентябрь, 20:30
Талановиті леви Олексія Пінка запрошують дніпрян у цирк на відкриття нового сезону (ВІДЕО)

Леви та поні: цирк Дніпра запрошує на відкриття нового сезону Дніпровський державний цирк знову зустрічає гостей. Прем`єрна програма нового сезону 

21 Сентябрь, 17:47
Увага! У 5-річного Івана лімфома Ходжкіна, потрібні гроші на операцію (ВІДЕО)

ПОТРІБНА ДОПОМОГАУвага! 5-річному Івану потрібні гроші на операцію з видалення лімфовузлів Допомоги потребує п'ятирічний Іван Сидоров. Діагноз: Лімфогранулематоз (Лімфома Ходжкіна)

21 Сентябрь, 17:15
Кутовий мурал та флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначає 25-ту річницю (ВІДЕО)

Університету ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі цього року виповнюється 25 років. За чверть століття заклад встиг випустити близько 38 000

21 Сентябрь, 17:01
Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня (ВІДЕО)

Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня  

21 Сентябрь, 15:24
Помаранчеві зони на Новому мості — що вони означають? (КОМЕНТАР)

Помаранчеві зони на Новому мості - що вони означають? 18 вересня на місцях ремонту Центрального мосту Дніпра з'явилися помаранчеві ділянки.

21 Сентябрь, 08:17
Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня (КОМЕНТАР)

Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня

20 Сентябрь, 21:09
Театр ім.Шевченка готується до відкриття 101-го театрального сезону (ВІДЕО)

100 років першому державному драматичному театру України і 101 театральний сезон. До дня народження театру Шевченка тут ремонтують дах, фасад,

20 Сентябрь, 16:37