05 Сентябрь, 17:27

Найбільший канал у Дніпрі забруднюють мешканці АНД району (відео)

 В Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра розпочали очисні роботи на каналі Гнилокиш. Загальна довжина каналу — 6 км. Керівництво “Гідроспоруд” запланувало очистити водойму від сміття протягом вересня.

Це — канал Гнилокиш, а саме його підключення з вулиці Новозаводської в Амур-Нижньодніпровському районі. Востаннє його чистили в березні цього року, хоча на вигляд і не скажеш. Вочевидь, за кілька місяців канал перетворився на справжнє сміттєзвалище. Його прочищенням займаються 4 бригади робітників та 11 різних спецмашин.

 Михайло Ступак — заступник директора КП “Гідроспоруди”

(“Планируем прочистить канал, подготовить его к зиме, убрать подпоры, скопившийся мусор, случайный мусор, ветки, бутылки — то-есть всё что нападало начиная с весны.”)

За словами Михайла Ступака, очисні заходи нормалізують роботу каналу. Головний результат — зменшення рівеня води під час осіннього та весняного сніготаяння. Це має попередити повені, які вкрай турбують місцевих: Гнилокиш проходить через приватний сектор, щороку затоплює будинки і підвали.

 Михайло Ступак — заступник директора КП “Гідроспоруди”

(“Глобально этот процесс начался, если я не ошибаюсь, в 15-м году. То-есть в 15-го мы начали интенсивно этот канал чистить. Много, то-есть очень много мусора вывезли отсюда. После этого проводим профилактическую очистку по всей длине канала — все сложные места, подпоры, водопропуски под промостиками, под дорогами — это всё прочищается.”)

Однак сміття, опале листя та раптове крісло — далеко не єдина проблема для комунальників. Часто-густо місцеві незаконно підключають до каналу домашню каналізацію.

 Михайло Ступак — заступник директора КП “Гідроспоруди”

(“По частному сектору это глобальная проблема, потому что…ну, я не могу сказать что каждый, но очень много людей, то-есть большинство, можно сказать, подключены в канал — то-есть вывели свою канализацию домовую, трубы прямо в этот канал.”)

Самостійно вирішити цю проблему “Гідроспоруди” не в силах — за браком повноважень. А на кожну приватну особу писати запити в департамент екології — суттєво ситуацію на Гнилокиші не покращить. Тож поки люди смітять, комунальники чистять. Але хто з цього перемагає — тільки час і покаже.

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26