05 Сентябрь, 17:27

Найбільший канал у Дніпрі забруднюють мешканці АНД району (відео)

 В Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра розпочали очисні роботи на каналі Гнилокиш. Загальна довжина каналу — 6 км. Керівництво “Гідроспоруд” запланувало очистити водойму від сміття протягом вересня.

Це — канал Гнилокиш, а саме його підключення з вулиці Новозаводської в Амур-Нижньодніпровському районі. Востаннє його чистили в березні цього року, хоча на вигляд і не скажеш. Вочевидь, за кілька місяців канал перетворився на справжнє сміттєзвалище. Його прочищенням займаються 4 бригади робітників та 11 різних спецмашин.

 Михайло Ступак — заступник директора КП “Гідроспоруди”

(“Планируем прочистить канал, подготовить его к зиме, убрать подпоры, скопившийся мусор, случайный мусор, ветки, бутылки — то-есть всё что нападало начиная с весны.”)

За словами Михайла Ступака, очисні заходи нормалізують роботу каналу. Головний результат — зменшення рівеня води під час осіннього та весняного сніготаяння. Це має попередити повені, які вкрай турбують місцевих: Гнилокиш проходить через приватний сектор, щороку затоплює будинки і підвали.

 Михайло Ступак — заступник директора КП “Гідроспоруди”

(“Глобально этот процесс начался, если я не ошибаюсь, в 15-м году. То-есть в 15-го мы начали интенсивно этот канал чистить. Много, то-есть очень много мусора вывезли отсюда. После этого проводим профилактическую очистку по всей длине канала — все сложные места, подпоры, водопропуски под промостиками, под дорогами — это всё прочищается.”)

Однак сміття, опале листя та раптове крісло — далеко не єдина проблема для комунальників. Часто-густо місцеві незаконно підключають до каналу домашню каналізацію.

 Михайло Ступак — заступник директора КП “Гідроспоруди”

(“По частному сектору это глобальная проблема, потому что…ну, я не могу сказать что каждый, но очень много людей, то-есть большинство, можно сказать, подключены в канал — то-есть вывели свою канализацию домовую, трубы прямо в этот канал.”)

Самостійно вирішити цю проблему “Гідроспоруди” не в силах — за браком повноважень. А на кожну приватну особу писати запити в департамент екології — суттєво ситуацію на Гнилокиші не покращить. Тож поки люди смітять, комунальники чистять. Але хто з цього перемагає — тільки час і покаже.

Вибір редакції

Прогноз погоди на п’ятницю, 26 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

25 Апрель, 17:45
Підприємцям Дніпра за порушення трудового законодавства виписали штрафів майже на 9 мільйонів гривень

За останній рік працівники Інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради провели 69 інспекційних перевірок суб’єктів господарської

25 Апрель, 17:41
Будівництво автобану Дніпро-Решетилівка триває

На Дніпропетровщині будують нову ділянку траси національного значення Дніпро-Решетилівка. Чотирисмуговий автобан зводять в об’їзд населених пунктів Петриківського та Царичанського районів.

25 Апрель, 17:35
Дніпровець здобув перемогу на чемпіонаті світу з бразильського джиу-джитсу

25 Апрель, 17:27
У Дніпрі учасникам програми «Доступні ліки» виписано 20 тисяч електронних рецептів

З першого квітня в Україні виписують електронні рецепти за програмою «Доступні ліки», яка поширюється на пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, цукровим

25 Апрель, 17:22
“ПЕНІТА.опера” — в Дніпрі відбулася прем’єра вистави про жінок-довічниць (ВІДЕО)

Мистецький твір, який поєднується з соціальним проектом — “ПЕНІТА.опера”. Прем’єра вистави про довічниць в Дніпрі відбулася 23 квітня.  26 квітня

25 Апрель, 15:17
Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади (КОМЕНТАР)

Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади Двадцять тисяч квадратних метрів землі для єврейського кладовища

24 Апрель, 21:19
Тротуари на проспекті Яворницького ремонтують без залучення коштів міського бюджету (КОМЕНТАР)

У Дніпрі на проспекті Яворницького, біля торгового центру “Лотос”, міняють пошкоджені тротуари.  Роботи ведуть працівники КП "Благоустрій" і Управління контролю

24 Апрель, 15:44