05 Сентябрь, 18:02

Боягуз, Бовдур, Бувалий і вантажівка радянської доби — музей «Машини часу» готується до карнавалу (відео)

 Боягуз, Бовдур, Бувалий і вантажівка радянської доби — музей «Машини часу» готується до карнавалу

Юлія Бублик, журналістка

Ой… Насправді тут немає дамського дзеркальця, адже це — вантажівка радянських часів. Саме вона стан6е частиною карнавальної ходи на День міста. Однак за кермом, звичайно ж, буду не я, а професійний водій. Тому, поки в мене є така нагода, даруйте!

Ця вантажівка раніше належала Дніпрообленерго. Але останнім її завданням було, чомусь, перевезення бджолиних вуликів. Коли машину списали, як металобрухт, за неї взявся персонал музею. Тепер вантажівка знову на ходу.

Михайло Прудніков, керівник технічного музею “Машина часу”

Автомобиль ЗИЛ-157, вы его видите на заднем плане, который не всегда купается в лучах славы, потому что он очень большой и ему не хватает места. Но поскольку он большой, у него большой кузов. И мы подумали, что туда отлично влезет маленький автомобиль.То есть у нас есть самый маленький автомобиль в музее — это инвалидка С3А.

 Юлія Бублик, журналістка

Супроводжувати ретро-кари під час ходи буде славетна трійця з кінофільму “Операція Ы”: Моргунов, Нікулін та Віцин.

 Михайло Прудніков, керівник технічного музею “Машина часу”

Мы подобрали соответствующие костюмы. Конечно, мы не можем этих людей вернуть, но люди будут похожие, и они будут приветствовать горожан с инвалидкой, с автомобилем ЗИЛ — махать им руками, чтобы праздник получился лучше.

Причіпом за вантажівкою буде їхати велика діжка з квасом. І це — не єдині цікавинки параду.

Михайло Прудніков, керівник технічного музею “Машина часу”

Будут очень красивые фаст-фуды представлены, насколько я видел. Там есть американские автомобили, есть автомобили социализма — маленькие фургончики «Баркас», есть маленькие мотороллеры.

Усі вони змагатимуться за звання кращого транспорту ходи і призові 50 тисяч гривень. Стільки ж отримає найкраща карнавальна колона. Тим часом 10 тисяч дістанеться учаснику в найліпшому костюмі. Для участі в параді “I love Dnipro” необхідно подати заявку. Вона розміщена на сторінці Карнавальної ходи в мережі Фейсбук. Розпочнеться парад опівдні восьмого вересня. Стартує він з площі Героїв Майдану і рушить проспектом Дмитра Яворницького. Далі — Січеславська Набережна, і Фестивальний причал наостанок. Там учасники влаштують масовий флешмоб.

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26