05 Сентябрь, 18:02

Боягуз, Бовдур, Бувалий і вантажівка радянської доби — музей «Машини часу» готується до карнавалу (відео)

 Боягуз, Бовдур, Бувалий і вантажівка радянської доби — музей «Машини часу» готується до карнавалу

Юлія Бублик, журналістка

Ой… Насправді тут немає дамського дзеркальця, адже це — вантажівка радянських часів. Саме вона стан6е частиною карнавальної ходи на День міста. Однак за кермом, звичайно ж, буду не я, а професійний водій. Тому, поки в мене є така нагода, даруйте!

Ця вантажівка раніше належала Дніпрообленерго. Але останнім її завданням було, чомусь, перевезення бджолиних вуликів. Коли машину списали, як металобрухт, за неї взявся персонал музею. Тепер вантажівка знову на ходу.

Михайло Прудніков, керівник технічного музею “Машина часу”

Автомобиль ЗИЛ-157, вы его видите на заднем плане, который не всегда купается в лучах славы, потому что он очень большой и ему не хватает места. Но поскольку он большой, у него большой кузов. И мы подумали, что туда отлично влезет маленький автомобиль.То есть у нас есть самый маленький автомобиль в музее — это инвалидка С3А.

 Юлія Бублик, журналістка

Супроводжувати ретро-кари під час ходи буде славетна трійця з кінофільму “Операція Ы”: Моргунов, Нікулін та Віцин.

 Михайло Прудніков, керівник технічного музею “Машина часу”

Мы подобрали соответствующие костюмы. Конечно, мы не можем этих людей вернуть, но люди будут похожие, и они будут приветствовать горожан с инвалидкой, с автомобилем ЗИЛ — махать им руками, чтобы праздник получился лучше.

Причіпом за вантажівкою буде їхати велика діжка з квасом. І це — не єдині цікавинки параду.

Михайло Прудніков, керівник технічного музею “Машина часу”

Будут очень красивые фаст-фуды представлены, насколько я видел. Там есть американские автомобили, есть автомобили социализма — маленькие фургончики «Баркас», есть маленькие мотороллеры.

Усі вони змагатимуться за звання кращого транспорту ходи і призові 50 тисяч гривень. Стільки ж отримає найкраща карнавальна колона. Тим часом 10 тисяч дістанеться учаснику в найліпшому костюмі. Для участі в параді “I love Dnipro” необхідно подати заявку. Вона розміщена на сторінці Карнавальної ходи в мережі Фейсбук. Розпочнеться парад опівдні восьмого вересня. Стартує він з площі Героїв Майдану і рушить проспектом Дмитра Яворницького. Далі — Січеславська Набережна, і Фестивальний причал наостанок. Там учасники влаштують масовий флешмоб.

Вибір редакції

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня (КОМЕНТАР)

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня Уже за тиждень стартує перший міжнародний книжковий фестиваль у Дніпрі Book

21 Сентябрь, 20:30
Талановиті леви Олексія Пінка запрошують дніпрян у цирк на відкриття нового сезону (ВІДЕО)

Леви та поні: цирк Дніпра запрошує на відкриття нового сезону Дніпровський державний цирк знову зустрічає гостей. Прем`єрна програма нового сезону 

21 Сентябрь, 17:47
Увага! У 5-річного Івана лімфома Ходжкіна, потрібні гроші на операцію (ВІДЕО)

ПОТРІБНА ДОПОМОГАУвага! 5-річному Івану потрібні гроші на операцію з видалення лімфовузлів Допомоги потребує п'ятирічний Іван Сидоров. Діагноз: Лімфогранулематоз (Лімфома Ходжкіна)

21 Сентябрь, 17:15
Кутовий мурал та флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначає 25-ту річницю (ВІДЕО)

Університету ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі цього року виповнюється 25 років. За чверть століття заклад встиг випустити близько 38 000

21 Сентябрь, 17:01
Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня (ВІДЕО)

Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня  

21 Сентябрь, 15:24
Помаранчеві зони на Новому мості — що вони означають? (КОМЕНТАР)

Помаранчеві зони на Новому мості - що вони означають? 18 вересня на місцях ремонту Центрального мосту Дніпра з'явилися помаранчеві ділянки.

21 Сентябрь, 08:17
Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня (КОМЕНТАР)

Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня

20 Сентябрь, 21:09
Театр ім.Шевченка готується до відкриття 101-го театрального сезону (ВІДЕО)

100 років першому державному драматичному театру України і 101 театральний сезон. До дня народження театру Шевченка тут ремонтують дах, фасад,

20 Сентябрь, 16:37