05 Сентябрь, 17:51

Вісім успішних адвокатів Дніпра допомогли юній скрипальці потрапити на міжнародний конкурс ( відео)

Благодійні юридичні консультації заради участі в міжнародному конкурсі — волонтери збирають гроші для скрипальки з Дніпра Вісім юристів Дніпра долучилися до благодійної ініціативи, аби допомогти п*ятнадцятирічній скрипальці Наталії Снєжко потрапити на конкурс в Італію. Дівчина може гідно представити Україну на міжнародному музичному фестивалі, для цього необхідно зібрати тридцять тисяч гривень. Волонтери запропонували дніпрянам підтримати юний талант і запросили на захід, де правознавці надавали консультації на різні теми за символічну плату. Усі виручені кошти підуть на проїзд та проживання скрипальки.

Дніпрянка Наталія Снєжко займається музикою з трьох років, вже брала участь у багатьох конкурсах різних категорій — від місцевих до міжнародних. Наразі скрипалька готується до виступу на музичному фестивалі в Італії.

Наталія Снєжко, скрипалька

(Я буду исполнять на конкурсе Тарантеллу, Франтишек Дрдля композитор. Буду исполнять восьмой концерт Берё. И пьесу нашего современного украинского композитора Алины Бойко, которая сейчас живёт в Киеве. И безусловно, мне очень хочется сыграть именно нашу украинскую музыку. Наш Днепр, который считается не очень музыкальным городом — я хочу этот миф разрушить. Я хочу показать, что Украина в культурном плане развивается.)

Для п*ятнадцятирічної Наташі участь у цьому конкурсі — важливий крок у творчому розвитку, аби його здійснити необхідна одна тисяча євро. Дівчину виховує тільки мама, і такої суми у родини немає. За допомогою звернулися до волонтерів — ті влаштували благодійний захід. Усі його відвідувачі мали змогу отримати юридичну консультацію у різних правознавців Дніпра за 250 гривень. А зібрані кошти передали на проїзд і проживання Наталки.

Влада Миколюк, волонтерка Біржі благодійності “ДоброДій”

(Юридическая помощь — это такая валюта, которая нужна всем. И всюду востребована. Мы когда обратились к самым знаменитым юристам — согласились все сразу. То есть, не было такого, чтоб пришлось хоть кого-то уговаривать. Подобрали команду таким образом, чтоб у нас были представлены все виды деятельности: от недвижимости до проблем с госорганами, от коммуналки до наследства. И даже есть представитель по защите прав человека в Европейском суде.)

 Андрій Толстих, адвокат

(Мне кажется, это очень классная инициатива. Очень правильная инициатива, когда люди своей профессией могут помочь другим людям в достижении какого-то результата. Такие инициативы, они могут двигать нацию вперёд в международной арене.)

Представник Співтовариства гемофілії Дніпра, Сергій Шемет — один із тих, хто звернувся за юридичною консультацією. Чоловік розповідає: в Україні лікування гемофілії неякісне, через це у пацієнтів розвиваються численні ускладнення — аж до отримання інвалідності. Проте в Європі є прецеденти, коли люди вигравали позови проти держави за неналежне лікування і отримували компенсації. Тож пан Сергій прийшов дізнатися у юристів, чи можливі подібні позови в Україні.

Сергій Шемет, представник Співтовариства гемофілії Дніпра

(Це хронічна пожиттєва хвороба, насправді накопичується дуже багато юридичних питань, які залишаються невірішеними. То сьогодні це практично один з первих шансів почати цей процес. Це чудова можливість, по-перше, багатьом активістам познайомитися, скластися на добру справу і попутно вирішити свої питання.)

Кошти для Наташі також збирають на сайті Біржі благодійності “ДоброДій”. Конкурс відбудеться 25 вересня, тож усім бажаючим підтримати юну скрипальку варто поспішити.

Вибір редакції

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня (КОМЕНТАР)

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня Уже за тиждень стартує перший міжнародний книжковий фестиваль у Дніпрі Book

21 Сентябрь, 20:30
Талановиті леви Олексія Пінка запрошують дніпрян у цирк на відкриття нового сезону (ВІДЕО)

Леви та поні: цирк Дніпра запрошує на відкриття нового сезону Дніпровський державний цирк знову зустрічає гостей. Прем`єрна програма нового сезону 

21 Сентябрь, 17:47
Увага! У 5-річного Івана лімфома Ходжкіна, потрібні гроші на операцію (ВІДЕО)

ПОТРІБНА ДОПОМОГАУвага! 5-річному Івану потрібні гроші на операцію з видалення лімфовузлів Допомоги потребує п'ятирічний Іван Сидоров. Діагноз: Лімфогранулематоз (Лімфома Ходжкіна)

21 Сентябрь, 17:15
Кутовий мурал та флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначає 25-ту річницю (ВІДЕО)

Університету ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі цього року виповнюється 25 років. За чверть століття заклад встиг випустити близько 38 000

21 Сентябрь, 17:01
Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня (ВІДЕО)

Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня  

21 Сентябрь, 15:24
Помаранчеві зони на Новому мості — що вони означають? (КОМЕНТАР)

Помаранчеві зони на Новому мості - що вони означають? 18 вересня на місцях ремонту Центрального мосту Дніпра з'явилися помаранчеві ділянки.

21 Сентябрь, 08:17
Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня (КОМЕНТАР)

Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня

20 Сентябрь, 21:09
Театр ім.Шевченка готується до відкриття 101-го театрального сезону (ВІДЕО)

100 років першому державному драматичному театру України і 101 театральний сезон. До дня народження театру Шевченка тут ремонтують дах, фасад,

20 Сентябрь, 16:37