07 Сентябрь, 11:48

167 спортсменів Дніпропетровщини стали призерами міжнародних чемпіонатів у 2018 році (відео)

167 спортсменів Дніпропетровщини стали призерами міжнародних чемпіонатів у 2018 році

 Понад 150 спортсменів Дніпропетровщини в цьому році посіли призові місця на міжнародних чемпіонатах у різних спортивних дисциплінах. До дня фізичної культури і спорту, за ініціативи обласної адміністрації, їх привітали зі значними досягненнями та нагородили цінними подарунками.

8-го вересня українці вітають усіх спортсменів і діячів спортивної галузі. Цей рік приніс нашій області 167 призерів міжнародного рівня. Висловити свою вдячність і підтримати молодих спортсменів обласна влада спромоглася їм усім, а також тренерам, рідним та близьким — на урочистому святі. .

 Гліб Пригунов — голова Дніпропетровської обласної ради

“Ми сьогодні підтримуємо молодь, підтримуємо молодих спортсменів, не забуваємо про їх наставників і тренерів, і вважаємо головним подарувати таке відчуття необхідності для громади, для того щоб у людей формувався такий рідний дніпропетровський патріотизм, який надихає на спортивні перемоги.”

Денис 7 років займається академічним веслуванням. Цьогоріч брав участь у чемпіонаті Європи і зайняв 3-є місце. Юнак зізнається: якби свого часу батьки не змусили його піти в цей спорт, то він втратив би вагому частину свого життя.

 Денис Шклярук — призер міжнародних змагань з академічного веслування

“Честно? Просто сидел дома и родители заставили. А я сказал «Нет! Я никуда не пойду!» Но потом, так как-то получилось, что там появились мои друзья и потом после этого я не мог буз гребли уже жить.”

Бронзу на чемпіонаті Європи узяв і Данило. Його дисципліна карате. Цей вид спорту обрав через те, що він заґартовує не лише тіло, а й дух.

Данило Шапран — призер міжнародних змагань з карате

На востоке самураи тренировались долгими годами, чтобы достичь одного и того же результата — они тренировали одно действие, одно движение в течении нескольких лет и в итоге побеждали. Они были славными воинами, как и мы.”

Ця дівчина близько 6-ти років займається тхеквондо. Окрім чемпіонату європейського рівня, Єлизавета брала участь і в чемпіонаті світу, який вразив її спортивним братерством між учасниками.

СХ: Єлизавета Болотенко — призерка міжнародних змагань з тхеквондо

(“На чемпіонаті світу дуже сподобалась підтримка разних команд, даже з Росії, з Греції. Всі команди дуже підтримують один одного. Це дуже класно і підбадьорює тоже.”)

Наталя два роки поспіль є світовою чемпіонкою з легкої атлетики. Згодна, що підтримка спортсменів, тренерів та рідних — головна зброя проти зневіри у власних силах.

СХ: Наталя Кобзар — призерка міжнародних змагань з легкої атлетики

(“Наверное самое тяжелое это всё-таки это морально настраиваться, психологически. Без этого никак. Ну а тренировочные будни — это весьма весело — иногда. А иногда это очень тяжело, но соединяет то что всем тяжело и я не одна такая.”)

Також чемпіони та призери поділилися власними думками стосовно того, що робить спортсмена успішним.

Вибір редакції

У Дніпрі батьки мають змогу контролювати харчування дітей у садках і школах

Член батьківського комітету школи № 75 Оксана Бріжак зазначила: школярі й батьки задоволені новою системою харчування за принципом аутсорсингу, яку забезпечує компанія «Контракт

20 Ноябрь, 18:30
Прогноз погоди на середу, 21 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

20 Ноябрь, 18:26
Як не стати жертвою шахраїв — Муніціпальна варта провела лекцію для пенсіонерів (ВІДЕО)

Попереджений - значить захищений. 20 листопада в таборі "Золотий вік"  Муніціпальна варта розповідала як не потрапити в оману та не

20 Ноябрь, 18:14
На вулицях Дніпра працює 53 одиниці техніки для прибирання снігу

За кожним маршрутом закріплена певна кількість спецтехніки та механізмів. Паралельно з основними магістралями прибирають сніг і на тротуарах та бульварах,

20 Ноябрь, 15:07
Буккросинг для дорослих з’явився в обласному центрі профтехосвіти (КОМЕНТАР)

Буккросинг для дорослих відкрили в обласному центрі профтехосвіти. Це вже майже 60-й куточок на Дніпропетровщині, в якому кожен бажаючий може

19 Ноябрь, 23:02
Турнір зі спортивних бальних танців відбувся цими вихідними у Дніпрі (ВІДЕО)

Його величність танець: вальс, танго, фокстрот, квік-степ. Цими вихідними на паркет вийшли і зовсім малі танцівники, і вже дорослі. Усі

19 Ноябрь, 19:00
На Дніпро насувається циклон. Прогноз погоди по місту і області на вівторок, 20 листопада (ВІДЕО)

На Дніпро насувається циклон. Прогноз погоди по місту і області на вівторок, 20 листопада

19 Ноябрь, 18:31
«Мурал Фест 2018» у самому розпалі. На сірих стінах міста з’являються нові яскраві малюнки (ВІДЕО)

На початку листопада у Дніпрі стартував "Мурал Фест 2018". Тематичний фестиваль у місті проводять вдруге. Цьогоріч захід без фінансування з

19 Ноябрь, 18:24