07 Сентябрь, 11:48

167 спортсменів Дніпропетровщини стали призерами міжнародних чемпіонатів у 2018 році (відео)

167 спортсменів Дніпропетровщини стали призерами міжнародних чемпіонатів у 2018 році

 Понад 150 спортсменів Дніпропетровщини в цьому році посіли призові місця на міжнародних чемпіонатах у різних спортивних дисциплінах. До дня фізичної культури і спорту, за ініціативи обласної адміністрації, їх привітали зі значними досягненнями та нагородили цінними подарунками.

8-го вересня українці вітають усіх спортсменів і діячів спортивної галузі. Цей рік приніс нашій області 167 призерів міжнародного рівня. Висловити свою вдячність і підтримати молодих спортсменів обласна влада спромоглася їм усім, а також тренерам, рідним та близьким — на урочистому святі. .

 Гліб Пригунов — голова Дніпропетровської обласної ради

“Ми сьогодні підтримуємо молодь, підтримуємо молодих спортсменів, не забуваємо про їх наставників і тренерів, і вважаємо головним подарувати таке відчуття необхідності для громади, для того щоб у людей формувався такий рідний дніпропетровський патріотизм, який надихає на спортивні перемоги.”

Денис 7 років займається академічним веслуванням. Цьогоріч брав участь у чемпіонаті Європи і зайняв 3-є місце. Юнак зізнається: якби свого часу батьки не змусили його піти в цей спорт, то він втратив би вагому частину свого життя.

 Денис Шклярук — призер міжнародних змагань з академічного веслування

“Честно? Просто сидел дома и родители заставили. А я сказал «Нет! Я никуда не пойду!» Но потом, так как-то получилось, что там появились мои друзья и потом после этого я не мог буз гребли уже жить.”

Бронзу на чемпіонаті Європи узяв і Данило. Його дисципліна карате. Цей вид спорту обрав через те, що він заґартовує не лише тіло, а й дух.

Данило Шапран — призер міжнародних змагань з карате

На востоке самураи тренировались долгими годами, чтобы достичь одного и того же результата — они тренировали одно действие, одно движение в течении нескольких лет и в итоге побеждали. Они были славными воинами, как и мы.”

Ця дівчина близько 6-ти років займається тхеквондо. Окрім чемпіонату європейського рівня, Єлизавета брала участь і в чемпіонаті світу, який вразив її спортивним братерством між учасниками.

СХ: Єлизавета Болотенко — призерка міжнародних змагань з тхеквондо

(“На чемпіонаті світу дуже сподобалась підтримка разних команд, даже з Росії, з Греції. Всі команди дуже підтримують один одного. Це дуже класно і підбадьорює тоже.”)

Наталя два роки поспіль є світовою чемпіонкою з легкої атлетики. Згодна, що підтримка спортсменів, тренерів та рідних — головна зброя проти зневіри у власних силах.

СХ: Наталя Кобзар — призерка міжнародних змагань з легкої атлетики

(“Наверное самое тяжелое это всё-таки это морально настраиваться, психологически. Без этого никак. Ну а тренировочные будни — это весьма весело — иногда. А иногда это очень тяжело, но соединяет то что всем тяжело и я не одна такая.”)

Також чемпіони та призери поділилися власними думками стосовно того, що робить спортсмена успішним.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57
Українська «Вікіпедія» відзначає 15-тиріччя (ВІДЕО)

На честь цієї дати по всій Україні проходить низка тематичних заходів.  Як це було у Дніпрі — дивіться у сюжеті.

30 Январь, 18:55
Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі

30 Январь, 18:53
Пожежа у занедбаній будівлі Дніпра — рятувальники зупинили вогонь, постраждалих не виявили

Пожежа на бульварі Кучеревського у Дніпрі зайнялася на першому поверсі занедбаної будівлі. Вогонь пошкодив теплоізоляцію та пластикові труби на площі

29 Январь, 18:53