07 Сентябрь, 11:48

167 спортсменів Дніпропетровщини стали призерами міжнародних чемпіонатів у 2018 році (відео)

167 спортсменів Дніпропетровщини стали призерами міжнародних чемпіонатів у 2018 році

 Понад 150 спортсменів Дніпропетровщини в цьому році посіли призові місця на міжнародних чемпіонатах у різних спортивних дисциплінах. До дня фізичної культури і спорту, за ініціативи обласної адміністрації, їх привітали зі значними досягненнями та нагородили цінними подарунками.

8-го вересня українці вітають усіх спортсменів і діячів спортивної галузі. Цей рік приніс нашій області 167 призерів міжнародного рівня. Висловити свою вдячність і підтримати молодих спортсменів обласна влада спромоглася їм усім, а також тренерам, рідним та близьким — на урочистому святі. .

 Гліб Пригунов — голова Дніпропетровської обласної ради

“Ми сьогодні підтримуємо молодь, підтримуємо молодих спортсменів, не забуваємо про їх наставників і тренерів, і вважаємо головним подарувати таке відчуття необхідності для громади, для того щоб у людей формувався такий рідний дніпропетровський патріотизм, який надихає на спортивні перемоги.”

Денис 7 років займається академічним веслуванням. Цьогоріч брав участь у чемпіонаті Європи і зайняв 3-є місце. Юнак зізнається: якби свого часу батьки не змусили його піти в цей спорт, то він втратив би вагому частину свого життя.

 Денис Шклярук — призер міжнародних змагань з академічного веслування

“Честно? Просто сидел дома и родители заставили. А я сказал «Нет! Я никуда не пойду!» Но потом, так как-то получилось, что там появились мои друзья и потом после этого я не мог буз гребли уже жить.”

Бронзу на чемпіонаті Європи узяв і Данило. Його дисципліна карате. Цей вид спорту обрав через те, що він заґартовує не лише тіло, а й дух.

Данило Шапран — призер міжнародних змагань з карате

На востоке самураи тренировались долгими годами, чтобы достичь одного и того же результата — они тренировали одно действие, одно движение в течении нескольких лет и в итоге побеждали. Они были славными воинами, как и мы.”

Ця дівчина близько 6-ти років займається тхеквондо. Окрім чемпіонату європейського рівня, Єлизавета брала участь і в чемпіонаті світу, який вразив її спортивним братерством між учасниками.

СХ: Єлизавета Болотенко — призерка міжнародних змагань з тхеквондо

(“На чемпіонаті світу дуже сподобалась підтримка разних команд, даже з Росії, з Греції. Всі команди дуже підтримують один одного. Це дуже класно і підбадьорює тоже.”)

Наталя два роки поспіль є світовою чемпіонкою з легкої атлетики. Згодна, що підтримка спортсменів, тренерів та рідних — головна зброя проти зневіри у власних силах.

СХ: Наталя Кобзар — призерка міжнародних змагань з легкої атлетики

(“Наверное самое тяжелое это всё-таки это морально настраиваться, психологически. Без этого никак. Ну а тренировочные будни — это весьма весело — иногда. А иногда это очень тяжело, но соединяет то что всем тяжело и я не одна такая.”)

Також чемпіони та призери поділилися власними думками стосовно того, що робить спортсмена успішним.

Вибір редакції

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня (КОМЕНТАР)

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня Уже за тиждень стартує перший міжнародний книжковий фестиваль у Дніпрі Book

21 Сентябрь, 20:30
Талановиті леви Олексія Пінка запрошують дніпрян у цирк на відкриття нового сезону (ВІДЕО)

Леви та поні: цирк Дніпра запрошує на відкриття нового сезону Дніпровський державний цирк знову зустрічає гостей. Прем`єрна програма нового сезону 

21 Сентябрь, 17:47
Увага! У 5-річного Івана лімфома Ходжкіна, потрібні гроші на операцію (ВІДЕО)

ПОТРІБНА ДОПОМОГАУвага! 5-річному Івану потрібні гроші на операцію з видалення лімфовузлів Допомоги потребує п'ятирічний Іван Сидоров. Діагноз: Лімфогранулематоз (Лімфома Ходжкіна)

21 Сентябрь, 17:15
Кутовий мурал та флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначає 25-ту річницю (ВІДЕО)

Університету ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі цього року виповнюється 25 років. За чверть століття заклад встиг випустити близько 38 000

21 Сентябрь, 17:01
Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня (ВІДЕО)

Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня  

21 Сентябрь, 15:24
Помаранчеві зони на Новому мості — що вони означають? (КОМЕНТАР)

Помаранчеві зони на Новому мості - що вони означають? 18 вересня на місцях ремонту Центрального мосту Дніпра з'явилися помаранчеві ділянки.

21 Сентябрь, 08:17
Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня (КОМЕНТАР)

Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня

20 Сентябрь, 21:09
Театр ім.Шевченка готується до відкриття 101-го театрального сезону (ВІДЕО)

100 років першому державному драматичному театру України і 101 театральний сезон. До дня народження театру Шевченка тут ремонтують дах, фасад,

20 Сентябрь, 16:37