07 Сентябрь, 21:22

Битва стартапів на Дніпропетровщині продовжується — “Бест Інвест” чекає на нові проекти (відео)

Битва стартапів на Дніпропетровщині продовжується — “Бест Інвест” чекає на нові проекти На Дніпропетровщині інвестори продовжують шукати цікаві ідеї. Битва стартапів “Бест Інвест” продовжується. Цей конкурс Інвестиційно-інноваційний центр Дніпропетровської облдержадміністрації проводить вдруге, цього разу до полювання свіжими прогресивними ідеями долучилися і спонсори.   На конкурс “Бест Інвест” вже надійшло більше 40 заявок. Більшість проектів — у царині ІT. Є кілька проектів, цікаві агросектору. Винахідник із Дніпра Єгор Шаповал близько 6 років разом з командою модернізува посівний комплекс. У результаті він став кращим і дешевшим від закордонних аналогів, якими зараз користуються українські аграрії.
  Єгор Шаповал_винахідник “Этот стартап, нигде в мире такого еще не было. Пытались сделать голландцы, итальянцы но этот сошник работал не долго — 2-3 тыс. гектар. Через 8 тыс. гектар эта деталь будет полностью неработоспособна, а точнее начнет клин. А эта деталь, видно что она работала. Но она продолжит работать и дальше. И узел сконструирован так, чтобы это все работало не останавливаясь. Данный сошник, по нашим экспериментам, работает на протяжении 17 000 гектар без замены деталей.”
  Розробкою, каже винахідник, вже зацікавились як українські аграрії, так і закордонні. На “Бест Інвесті” будуть шукати спонсора, аби український винахід пустити нау виробництво. Дніпрянин Олег Кабат представив на конкурс високоміцний композитний матеріал, який можна використовувати у багатьох сферах промисловості, й техніки,, зокрема у ракетобудуванні. Технологія, ,за совами розробника, дозволяє отримати матеріал, який буде на порядок витривалішим, легшим та практичнішим за сталь і буде не менше міцним.  
Олег Кабат_винахідник “Что такое пластмасс? Вот у вас ручки пластмассовые. Вы можете из элементарно сломать рукой. Это полимерный образец. Попробуйте его поломать. Средний человек его сломать не может. Полимерный образец по прочности близкий к стали, по весу — в 3-4 раза легче. Поставив деталь из такого образца в автомобиль вы можете вес автомобиля намного уменьшить.”
  Організатори та спонсори запрошують інноваторів у різних сферах долучатися до конкурсу “Бест Інвест”. Один із партнерів конкурсу, мережа АЗС “SKY” кілька років тому розпочалася саме із ідеї і прийшла до великого бізнесу.  
Олена Тонконог_директорка з маркетингу АЗС “SKY» “Любой крупный бизнес когда-то был стартапом. И сеть АЗС «SKY » не исключение. Мы увидели серию очень актуальных, креативных и жизнеспособных проектов уже на сегодняшний день. И каждый из них, по моему глубокому убеждению, имеет право на воплощение. Еще немножко времени пройдет и самым лучшим мы этот шанс дадим.” Олександр Коломійцев_керівник проекту, директор інвестиційно-інноваційного центру Дніпропетровської ОДА “Мы ждем ваших заявок, мы не закрываем конкурс и ждем очень интересных технических, социальных решений. В нашем городе есть хорошие мощные изобретатели, которые покажут всей Украине и всему миру, что Днепр — город инноваций. И наш конкурт «Бест Инвест» тому яркое подтверждение.”
  Якщо у вас є ідея стартапу і ви шукаєте спонсорів для її втілення — подати заявку можна до 1 жовтня. Другий етап конкурсу розпочнеться незабаром — 18 вересня, і триватиме до 19 жовтня. Експерти розглянуть та проаналізують подані проекти. З питаннями щодо участі у конкурсі можна звертатися до Інвестиційно-інноваційного центру Дніпропетровської ОДА.

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26