07 Сентябрь, 21:22

Битва стартапів на Дніпропетровщині продовжується — “Бест Інвест” чекає на нові проекти (відео)

Битва стартапів на Дніпропетровщині продовжується — “Бест Інвест” чекає на нові проекти На Дніпропетровщині інвестори продовжують шукати цікаві ідеї. Битва стартапів “Бест Інвест” продовжується. Цей конкурс Інвестиційно-інноваційний центр Дніпропетровської облдержадміністрації проводить вдруге, цього разу до полювання свіжими прогресивними ідеями долучилися і спонсори.   На конкурс “Бест Інвест” вже надійшло більше 40 заявок. Більшість проектів — у царині ІT. Є кілька проектів, цікаві агросектору. Винахідник із Дніпра Єгор Шаповал близько 6 років разом з командою модернізува посівний комплекс. У результаті він став кращим і дешевшим від закордонних аналогів, якими зараз користуються українські аграрії.
  Єгор Шаповал_винахідник “Этот стартап, нигде в мире такого еще не было. Пытались сделать голландцы, итальянцы но этот сошник работал не долго — 2-3 тыс. гектар. Через 8 тыс. гектар эта деталь будет полностью неработоспособна, а точнее начнет клин. А эта деталь, видно что она работала. Но она продолжит работать и дальше. И узел сконструирован так, чтобы это все работало не останавливаясь. Данный сошник, по нашим экспериментам, работает на протяжении 17 000 гектар без замены деталей.”
  Розробкою, каже винахідник, вже зацікавились як українські аграрії, так і закордонні. На “Бест Інвесті” будуть шукати спонсора, аби український винахід пустити нау виробництво. Дніпрянин Олег Кабат представив на конкурс високоміцний композитний матеріал, який можна використовувати у багатьох сферах промисловості, й техніки,, зокрема у ракетобудуванні. Технологія, ,за совами розробника, дозволяє отримати матеріал, який буде на порядок витривалішим, легшим та практичнішим за сталь і буде не менше міцним.  
Олег Кабат_винахідник “Что такое пластмасс? Вот у вас ручки пластмассовые. Вы можете из элементарно сломать рукой. Это полимерный образец. Попробуйте его поломать. Средний человек его сломать не может. Полимерный образец по прочности близкий к стали, по весу — в 3-4 раза легче. Поставив деталь из такого образца в автомобиль вы можете вес автомобиля намного уменьшить.”
  Організатори та спонсори запрошують інноваторів у різних сферах долучатися до конкурсу “Бест Інвест”. Один із партнерів конкурсу, мережа АЗС “SKY” кілька років тому розпочалася саме із ідеї і прийшла до великого бізнесу.  
Олена Тонконог_директорка з маркетингу АЗС “SKY» “Любой крупный бизнес когда-то был стартапом. И сеть АЗС «SKY » не исключение. Мы увидели серию очень актуальных, креативных и жизнеспособных проектов уже на сегодняшний день. И каждый из них, по моему глубокому убеждению, имеет право на воплощение. Еще немножко времени пройдет и самым лучшим мы этот шанс дадим.” Олександр Коломійцев_керівник проекту, директор інвестиційно-інноваційного центру Дніпропетровської ОДА “Мы ждем ваших заявок, мы не закрываем конкурс и ждем очень интересных технических, социальных решений. В нашем городе есть хорошие мощные изобретатели, которые покажут всей Украине и всему миру, что Днепр — город инноваций. И наш конкурт «Бест Инвест» тому яркое подтверждение.”
  Якщо у вас є ідея стартапу і ви шукаєте спонсорів для її втілення — подати заявку можна до 1 жовтня. Другий етап конкурсу розпочнеться незабаром — 18 вересня, і триватиме до 19 жовтня. Експерти розглянуть та проаналізують подані проекти. З питаннями щодо участі у конкурсі можна звертатися до Інвестиційно-інноваційного центру Дніпропетровської ОДА.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57
Українська «Вікіпедія» відзначає 15-тиріччя (ВІДЕО)

На честь цієї дати по всій Україні проходить низка тематичних заходів.  Як це було у Дніпрі — дивіться у сюжеті.

30 Январь, 18:55
Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі

30 Январь, 18:53
Пожежа у занедбаній будівлі Дніпра — рятувальники зупинили вогонь, постраждалих не виявили

Пожежа на бульварі Кучеревського у Дніпрі зайнялася на першому поверсі занедбаної будівлі. Вогонь пошкодив теплоізоляцію та пластикові труби на площі

29 Январь, 18:53