11 Сентябрь, 17:30

«Швидкі» Дніпра оснастили тривожними кнопками (відео)

Із 1-го вересня у всіх каретах швидкої допомоги Дніпра з*явилися кнопки екстреного виклику служби охорони. На 75 службових авто кожен місяць виділятимуть 21 000 гривень на оплату послуг Поліції охорони. Навіщо працівникам швидкої “тривожні” кнопки — дізнавалися наші журналісти.

Кнопки екстреного виклику наразі розташовані у кожній із 75ти карет швидкої у Дніпрі. Поліція обіцяє: приїжджати на місце виклику не більше за 20 хвилин. Міру називають вимушеною: на бригади швидкої все частіше нападають.

Іван Петренко_заступник директора по експлуатації безпеки руху “Випадків нападів на лікарів, фельдшерів і на автомобілі, та розкрадання обладнання доволі часто трапляється. На моніторі в державні служби охорони висвічується, якщо кнопка спрацювала по ініціативі водія — яка машина, адреса і найближчий в секторі автомобіль служби охорони під*їзджає. ”

Пан Віталій 15 років працює водієм “швидкої”. Каже, сам у ситуації, коли б знадобилася кнопка не потрапляв. Однак згоден: випадки загрози життю медпрацівників на викликах не поодинокі.

Віталій Кравченко_водій карети швидкої допомоги “Мне еще ни разу не пригодилась. Но случаи бывают разные. По этому, она необходима. Я знаю, ситуация у нас была — водитель пострадал. Бригада была на вызове, проходила пьяная компания, начали стучать по машине, водитель сделал им замечание. Все. Его вытащили из машины и побили. Если бы у него на тот момент была кнопка, он мог бы ее нажать и закрыться в машине, дождаться помощи.”

Іван Петренко_заступник директора по експлуатації безпеки руху

“Один випадок був. 319 газель на Лівому березі використали кнопку у зв*язку із тим, що пацієнт, до я кого вони приїхали неадекватно почав себе вести, почав бити машину ногами і т.д. Приїхала служба охорони і супроводили на госпіталізацію у 6 міську лікарню.”

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26