11 Сентябрь, 19:40

Історія Дніпра — в зашифрованих цитатах філософів: квест від «Нового Акрополю» (відео)

Історія Дніпра — в зашифрованих цитатах філософів: квест від «Нового Акрополю» Більше уваги до дрібниць, знання філософських трактатів та спритність за будь-якої погоди. Так відбувся шостий історичний квест Дніпром. Цього разу історичні будівлі чи пам’ятник закодовані у цитатах філософів.  На розгадку  в учасників філософо-історичного квесту трохи більше двох годин. Стартували команди з Катеринославського бульвару. Кінцева точка зустрічі — пам’ятник Пушкіну.  
 О, если звездное небо над головой, мы пойдем в планетарий.

Катерина та Юрій розгадують цитату Емануїла Канта і вирушають на пошуки однієї із локацій філософсько-історичного квесту Дніпром.

АНАСТАСІЯ КОВАЛЬ ВОЛОНТЕРКА КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ “НОВИЙ АКРОПОЛЬ”

Учасники отримують лист із завданнями, їм потрібно зрозуміти, яка це локація кожна з десяти, скласти собі маршрут знайти місце і на тлі зробити фото усією командою. І потім вони показують мені і я їх перевіряю чи правильно.

Знайомство з містом у такому форматі організовують вшосте. За дві з половиною години учасникам квесту слід відшукати десять локацій.

АНАСТАСІЯ КОВАЛЬ ВОЛОНТЕРКА КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ “НОВИЙ АКРОПОЛЬ”

Це завуальовані, зашифровані місця, котрі треба знайти. І зашифровані вони за допомогою філософії. Наприклад там є цитата Емануїла Канта, яка наводить на планетарій.

Команда дніпрянки Катерини та киянина Юрія участь у квесті бере вперше. Вирішили і на місто подивитися, і власні знання перевірити.

КАТЕРИНА ТА ЮРІЙ УЧАСНИКИ КВЕСТУ

А я живу в Днепре, но очень мало знаю город, поэтому решила так выкрутиться и показать человеку город. Наконец-то отдохнуть здесь, а то все работал, а теперь не буду работать.

Так осознано никогда не искала. Так, отрывками. Например знаю, где дом Блаватской, знаю, где памятник Ломоносову. Но так, чтоб собрать это все воедино. Вот и проверим насколько информация которой я владею совпадают с реальностью.

Анастасія постійна учасниця історичних квестів Дніпром, каже сотні разів можна проходити повз будинок, але не помічати його краси. А у квесті стаєш уважнішою до дрібниць.

АНАСТАСІЯ УЧАСНИЦЯ КВЕСТІВ

Дивишся на своє місто таким новим поглядом. Як турист, коли приїзджає в нове міісто і помічає різні деталі. Ми тут живемо, ходимо вулицями і воно нам таке звичне вже. А коли в квесті приймаєш участь маєш змогу дрібні деталі побачити, нюанси.

Цього разу дистанцію долають дві команди. Спритніша отримує подарунковий сертифікат на відвідування лекцій із філософії.

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26