11 Сентябрь, 19:40

Історія Дніпра — в зашифрованих цитатах філософів: квест від «Нового Акрополю» (відео)

Історія Дніпра — в зашифрованих цитатах філософів: квест від «Нового Акрополю» Більше уваги до дрібниць, знання філософських трактатів та спритність за будь-якої погоди. Так відбувся шостий історичний квест Дніпром. Цього разу історичні будівлі чи пам’ятник закодовані у цитатах філософів.  На розгадку  в учасників філософо-історичного квесту трохи більше двох годин. Стартували команди з Катеринославського бульвару. Кінцева точка зустрічі — пам’ятник Пушкіну.  
 О, если звездное небо над головой, мы пойдем в планетарий.

Катерина та Юрій розгадують цитату Емануїла Канта і вирушають на пошуки однієї із локацій філософсько-історичного квесту Дніпром.

АНАСТАСІЯ КОВАЛЬ ВОЛОНТЕРКА КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ “НОВИЙ АКРОПОЛЬ”

Учасники отримують лист із завданнями, їм потрібно зрозуміти, яка це локація кожна з десяти, скласти собі маршрут знайти місце і на тлі зробити фото усією командою. І потім вони показують мені і я їх перевіряю чи правильно.

Знайомство з містом у такому форматі організовують вшосте. За дві з половиною години учасникам квесту слід відшукати десять локацій.

АНАСТАСІЯ КОВАЛЬ ВОЛОНТЕРКА КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ “НОВИЙ АКРОПОЛЬ”

Це завуальовані, зашифровані місця, котрі треба знайти. І зашифровані вони за допомогою філософії. Наприклад там є цитата Емануїла Канта, яка наводить на планетарій.

Команда дніпрянки Катерини та киянина Юрія участь у квесті бере вперше. Вирішили і на місто подивитися, і власні знання перевірити.

КАТЕРИНА ТА ЮРІЙ УЧАСНИКИ КВЕСТУ

А я живу в Днепре, но очень мало знаю город, поэтому решила так выкрутиться и показать человеку город. Наконец-то отдохнуть здесь, а то все работал, а теперь не буду работать.

Так осознано никогда не искала. Так, отрывками. Например знаю, где дом Блаватской, знаю, где памятник Ломоносову. Но так, чтоб собрать это все воедино. Вот и проверим насколько информация которой я владею совпадают с реальностью.

Анастасія постійна учасниця історичних квестів Дніпром, каже сотні разів можна проходити повз будинок, але не помічати його краси. А у квесті стаєш уважнішою до дрібниць.

АНАСТАСІЯ УЧАСНИЦЯ КВЕСТІВ

Дивишся на своє місто таким новим поглядом. Як турист, коли приїзджає в нове міісто і помічає різні деталі. Ми тут живемо, ходимо вулицями і воно нам таке звичне вже. А коли в квесті приймаєш участь маєш змогу дрібні деталі побачити, нюанси.

Цього разу дистанцію долають дві команди. Спритніша отримує подарунковий сертифікат на відвідування лекцій із філософії.

Вибір редакції

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня (КОМЕНТАР)

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня Уже за тиждень стартує перший міжнародний книжковий фестиваль у Дніпрі Book

21 Сентябрь, 20:30
Талановиті леви Олексія Пінка запрошують дніпрян у цирк на відкриття нового сезону (ВІДЕО)

Леви та поні: цирк Дніпра запрошує на відкриття нового сезону Дніпровський державний цирк знову зустрічає гостей. Прем`єрна програма нового сезону 

21 Сентябрь, 17:47
Увага! У 5-річного Івана лімфома Ходжкіна, потрібні гроші на операцію (ВІДЕО)

ПОТРІБНА ДОПОМОГАУвага! 5-річному Івану потрібні гроші на операцію з видалення лімфовузлів Допомоги потребує п'ятирічний Іван Сидоров. Діагноз: Лімфогранулематоз (Лімфома Ходжкіна)

21 Сентябрь, 17:15
Кутовий мурал та флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначає 25-ту річницю (ВІДЕО)

Університету ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі цього року виповнюється 25 років. За чверть століття заклад встиг випустити близько 38 000

21 Сентябрь, 17:01
Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня (ВІДЕО)

Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня  

21 Сентябрь, 15:24
Помаранчеві зони на Новому мості — що вони означають? (КОМЕНТАР)

Помаранчеві зони на Новому мості - що вони означають? 18 вересня на місцях ремонту Центрального мосту Дніпра з'явилися помаранчеві ділянки.

21 Сентябрь, 08:17
Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня (КОМЕНТАР)

Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня

20 Сентябрь, 21:09
Театр ім.Шевченка готується до відкриття 101-го театрального сезону (ВІДЕО)

100 років першому державному драматичному театру України і 101 театральний сезон. До дня народження театру Шевченка тут ремонтують дах, фасад,

20 Сентябрь, 16:37