11 Сентябрь, 19:40

Історія Дніпра — в зашифрованих цитатах філософів: квест від «Нового Акрополю» (відео)

Історія Дніпра — в зашифрованих цитатах філософів: квест від «Нового Акрополю» Більше уваги до дрібниць, знання філософських трактатів та спритність за будь-якої погоди. Так відбувся шостий історичний квест Дніпром. Цього разу історичні будівлі чи пам’ятник закодовані у цитатах філософів.  На розгадку  в учасників філософо-історичного квесту трохи більше двох годин. Стартували команди з Катеринославського бульвару. Кінцева точка зустрічі — пам’ятник Пушкіну.  
 О, если звездное небо над головой, мы пойдем в планетарий.

Катерина та Юрій розгадують цитату Емануїла Канта і вирушають на пошуки однієї із локацій філософсько-історичного квесту Дніпром.

АНАСТАСІЯ КОВАЛЬ ВОЛОНТЕРКА КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ “НОВИЙ АКРОПОЛЬ”

Учасники отримують лист із завданнями, їм потрібно зрозуміти, яка це локація кожна з десяти, скласти собі маршрут знайти місце і на тлі зробити фото усією командою. І потім вони показують мені і я їх перевіряю чи правильно.

Знайомство з містом у такому форматі організовують вшосте. За дві з половиною години учасникам квесту слід відшукати десять локацій.

АНАСТАСІЯ КОВАЛЬ ВОЛОНТЕРКА КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ “НОВИЙ АКРОПОЛЬ”

Це завуальовані, зашифровані місця, котрі треба знайти. І зашифровані вони за допомогою філософії. Наприклад там є цитата Емануїла Канта, яка наводить на планетарій.

Команда дніпрянки Катерини та киянина Юрія участь у квесті бере вперше. Вирішили і на місто подивитися, і власні знання перевірити.

КАТЕРИНА ТА ЮРІЙ УЧАСНИКИ КВЕСТУ

А я живу в Днепре, но очень мало знаю город, поэтому решила так выкрутиться и показать человеку город. Наконец-то отдохнуть здесь, а то все работал, а теперь не буду работать.

Так осознано никогда не искала. Так, отрывками. Например знаю, где дом Блаватской, знаю, где памятник Ломоносову. Но так, чтоб собрать это все воедино. Вот и проверим насколько информация которой я владею совпадают с реальностью.

Анастасія постійна учасниця історичних квестів Дніпром, каже сотні разів можна проходити повз будинок, але не помічати його краси. А у квесті стаєш уважнішою до дрібниць.

АНАСТАСІЯ УЧАСНИЦЯ КВЕСТІВ

Дивишся на своє місто таким новим поглядом. Як турист, коли приїзджає в нове міісто і помічає різні деталі. Ми тут живемо, ходимо вулицями і воно нам таке звичне вже. А коли в квесті приймаєш участь маєш змогу дрібні деталі побачити, нюанси.

Цього разу дистанцію долають дві команди. Спритніша отримує подарунковий сертифікат на відвідування лекцій із філософії.

Вибір редакції

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки, тіло якої знайшли без голови та руки знайшли в одному з дачних кооперативів. Особу

17 Январь, 22:15
Прогноз погоди на п’ятницю, 18 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Январь, 18:54
Змагання юних винахідників “Роботрафік-2019” пройшли у Дніпрі (ВІДЕО)

Знання правил дорожнього руху і робототехніки! 17-го січня в Дніпрі пройшли обласні змагання юних винахідників “Роботрафік-2019”. У конкурсі взяли участь

17 Январь, 18:16
В Україні створять реєстр соціальних послуг

В Україні буде створено реєстр соціальних послуг. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про соціальні послуги". За законопроект

17 Январь, 17:06
У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22
Рятувальники нагадали військовим правила пожежної безпеки (КОМЕНТАР)

15 січня рятувальники області провели профілактичну бесіду з персоналом Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Під час зустрічі

16 Январь, 16:04