11 Сентябрь, 19:40

Історія Дніпра — в зашифрованих цитатах філософів: квест від «Нового Акрополю» (відео)

Історія Дніпра — в зашифрованих цитатах філософів: квест від «Нового Акрополю» Більше уваги до дрібниць, знання філософських трактатів та спритність за будь-якої погоди. Так відбувся шостий історичний квест Дніпром. Цього разу історичні будівлі чи пам’ятник закодовані у цитатах філософів.  На розгадку  в учасників філософо-історичного квесту трохи більше двох годин. Стартували команди з Катеринославського бульвару. Кінцева точка зустрічі — пам’ятник Пушкіну.  
 О, если звездное небо над головой, мы пойдем в планетарий.

Катерина та Юрій розгадують цитату Емануїла Канта і вирушають на пошуки однієї із локацій філософсько-історичного квесту Дніпром.

АНАСТАСІЯ КОВАЛЬ ВОЛОНТЕРКА КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ “НОВИЙ АКРОПОЛЬ”

Учасники отримують лист із завданнями, їм потрібно зрозуміти, яка це локація кожна з десяти, скласти собі маршрут знайти місце і на тлі зробити фото усією командою. І потім вони показують мені і я їх перевіряю чи правильно.

Знайомство з містом у такому форматі організовують вшосте. За дві з половиною години учасникам квесту слід відшукати десять локацій.

АНАСТАСІЯ КОВАЛЬ ВОЛОНТЕРКА КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ “НОВИЙ АКРОПОЛЬ”

Це завуальовані, зашифровані місця, котрі треба знайти. І зашифровані вони за допомогою філософії. Наприклад там є цитата Емануїла Канта, яка наводить на планетарій.

Команда дніпрянки Катерини та киянина Юрія участь у квесті бере вперше. Вирішили і на місто подивитися, і власні знання перевірити.

КАТЕРИНА ТА ЮРІЙ УЧАСНИКИ КВЕСТУ

А я живу в Днепре, но очень мало знаю город, поэтому решила так выкрутиться и показать человеку город. Наконец-то отдохнуть здесь, а то все работал, а теперь не буду работать.

Так осознано никогда не искала. Так, отрывками. Например знаю, где дом Блаватской, знаю, где памятник Ломоносову. Но так, чтоб собрать это все воедино. Вот и проверим насколько информация которой я владею совпадают с реальностью.

Анастасія постійна учасниця історичних квестів Дніпром, каже сотні разів можна проходити повз будинок, але не помічати його краси. А у квесті стаєш уважнішою до дрібниць.

АНАСТАСІЯ УЧАСНИЦЯ КВЕСТІВ

Дивишся на своє місто таким новим поглядом. Як турист, коли приїзджає в нове міісто і помічає різні деталі. Ми тут живемо, ходимо вулицями і воно нам таке звичне вже. А коли в квесті приймаєш участь маєш змогу дрібні деталі побачити, нюанси.

Цього разу дистанцію долають дві команди. Спритніша отримує подарунковий сертифікат на відвідування лекцій із філософії.

Вибір редакції

Прогноз погоди на п’ятницю, 26 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

25 Апрель, 17:45
Підприємцям Дніпра за порушення трудового законодавства виписали штрафів майже на 9 мільйонів гривень

За останній рік працівники Інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради провели 69 інспекційних перевірок суб’єктів господарської

25 Апрель, 17:41
Будівництво автобану Дніпро-Решетилівка триває

На Дніпропетровщині будують нову ділянку траси національного значення Дніпро-Решетилівка. Чотирисмуговий автобан зводять в об’їзд населених пунктів Петриківського та Царичанського районів.

25 Апрель, 17:35
Дніпровець здобув перемогу на чемпіонаті світу з бразильського джиу-джитсу

25 Апрель, 17:27
У Дніпрі учасникам програми «Доступні ліки» виписано 20 тисяч електронних рецептів

З першого квітня в Україні виписують електронні рецепти за програмою «Доступні ліки», яка поширюється на пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, цукровим

25 Апрель, 17:22
“ПЕНІТА.опера” — в Дніпрі відбулася прем’єра вистави про жінок-довічниць (ВІДЕО)

Мистецький твір, який поєднується з соціальним проектом — “ПЕНІТА.опера”. Прем’єра вистави про довічниць в Дніпрі відбулася 23 квітня.  26 квітня

25 Апрель, 15:17
Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади (КОМЕНТАР)

Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади Двадцять тисяч квадратних метрів землі для єврейського кладовища

24 Апрель, 21:19
Тротуари на проспекті Яворницького ремонтують без залучення коштів міського бюджету (КОМЕНТАР)

У Дніпрі на проспекті Яворницького, біля торгового центру “Лотос”, міняють пошкоджені тротуари.  Роботи ведуть працівники КП "Благоустрій" і Управління контролю

24 Апрель, 15:44