13 Сентябрь, 14:28

Проїзні квитки на електротранспорт: де і які види можна купити у Дніпрі

Проїзні квитки на електротранспорт: де і які види можна купити у Дніпрі

У Дніпрі можна придбати різні види проїзних квитків на трамвай, тролейбус чи метро, зокрема, одноденні, тижневі, на один, два, три місяці. Такі квитки бувають повної вартості (громадянські) і пільгові – для студентів, школярів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім цього, для зручності пасажирів, реалізація квитків не прив’язується до квартального періоду, повідомляють у комунальному підприємстві «Дніпровський електротранспорт».

Особливим попитом серед мешканців користуються одноденні квитки (на два види транспорту: трамвай-тролейбус) за ціною 10 грн, а також тижневі за ціною 60 грн.

Продаж проїзних документів здійснюється на всіх диспетчерських станціях комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт». Окрім цього, проїзні квитки на електротранспорт можна придбати у кіосках комерційних структур поблизу громадського транспорту, а також у кондукторів у салонах рухомого складу. Купити проїзний квиток можна і за безготівковим розрахунком за допомогою смартфона через QR-код.

Одним із видів квитків є місячний комбінований квиток на проїзд у трамваї, тролейбусі та метро, оскільки більшість станцій метрополітену перетинаються з пересадочними вузлами електротранспорту. Ці квитки існують двох видів: громадянський та студентський. Їхня ціна – 440 і 220 грн відповідно. Придбати такі квитки можна в касах метрополітену.

Адміністрація «Дніпровського електротранспорту» закликає пасажирів після закінчення поїздки не залишати разові квитки у салоні рухомого складу і не повертати їх кондуктору.

Адреси пунктів продажу проїзних квитків розміщені на веб-сайті підприємства «Дніпровський електротранспорт» http://www.det.dp.ua у розділі «Пасажирам» і на сайті Дніпровської міської ради https://dniprorada.gov.ua у розділі «Корисна інформація – Портал відкритих даних міста Дніпра».

ВИДИ І ВАРТІСТЬ ПРОЇЗНИХ КВИТКІВ

вид

проїзного квитка

термін

дії

вартість,

грн

Одноденний, трамвай – тролейбус

зазначений

день місяця

10,00

Тижневий, трамвай – тролейбус

зазначений

період місяця

60,00

Громадянський, трамвай

1 місяць

220,00

Громадянський, тролейбус

1 місяць

220,00

Громадянський, трамвай – тролейбус

1 місяць

260,00

Громадянський, трамвай – тролейбус – метро

1 місяць

440,00

Громадянський, трамвай – тролейбус

2 місяці

450,00

Громадянський, трамвай – тролейбус

3 місяці

600,00

Громадянський, трамвай (для підприємств)

1 місяць

280,00

Громадянський тролейбус (для підприємств)

1 місяць

280,00

Громадянський, трамвай – тролейбус (для  підприємств)

1 місяць

340,00

Учнівський, трамвай

1 місяць

110,00

Учнівський, тролейбус

1 місяць

110,00

Учнівський, трамвай – тролейбус

1 місяць

130,00

Студентський, трамвай

1 місяць

110,00

Студентський, тролейбус

1 місяць

110,00

Студентський, трамвай – тролейбус

1 місяць

130,00

Студентський, трамвай – тролейбус – метро

1 місяць

220,00

ПУНКТИ ПРОДАЖУ

громадянських проїзних квитків для проїзду у трамваях та тролейбусах

адреса

зупинка маршрутів

режим

роботи

пункт

продажу

контактний

телефон

1

2

3

4

5

просп. Нігояна, 49

Служба руху,

2-й поверх, каб. 19

трамвай № 5, 14

тролейбус № 4

«Трамвайне депо»

08:00-17:00

КП «Дніпровський електротранспорт»

Організація продажу, отримання довідок, укладання договорів, замовлення квитків

056-373-92-02

вул. Центральна, 2/4

трамвай № 1

«вул. Центральна»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-326-60-49

вул. Вокзальна, 8

трамвай

№ 4, 7, 12, 17, 19

«пл. Старомостова»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-314-50-18

1

2

3

4

5

вул. Сікорського, 71

трамвай № 4, 12, 16

«вул. Сікорського»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-291-60-83

просп. Нігояна, 49

трамвай № 5, 14

тролейбус № 4

«Трамвайне депо»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-314-50-16

вул. Антоновича, 70-б

трамвай № 5, 11

«вул. Антоновича»

06:00-21:50

диспетчерська станція

093-196-78-03

просп. Металургів, 2-а

трамвай № 15

«вул. Давидова»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-326-60-46

просп. Поля, 110

тролейбус № 1, 5, 8

«вул. Титова»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-314-50-25

просп.

Слобожанський, 115

тролейбус № 3, 7

«вул. Воронезька»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-314-50-21

вул. Янтарна, 22

тролейбус  № 17

«ж/м Калиновський»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-314-50-17

вул. Максима Дія, 2-а

тролейбус  № 2

«вул. Метробудівська»

06:00-21:50

диспетчерська станція

093-392-98-81

просп. Героїв, 12

тролейбус № 10, 12 «ж/м Перемога-5»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-326-60-47

просп. Свободи, 72

трамвай № 18, 19

«просп. Свободи»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-291-60-82

ж/м Тополя-3

тролейбус № 11, 16, 19 «ж/м Тополя-3»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-314-50-22

просп. Миру, 76

тролейбус № 20

трамвай № 18, 19

«ж/м Лівобережний-3»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-291-60-84

бульвар Слави

тролейбус № 21

«ж/м Сокіл-2»

06:00-21:50

диспетчерська станція

073-262-52-34

вул.

Чернишевського, 33

трамвай № 1

«просп. Гагаріна»

07:00-18:00

кіоск

вул. Благоєва

трамвай № 4, 12

«вул. Сікорського»

00:00-24:00

кіоск

просп. Б. Хмельницького, 118-а (магазин «Варус»)

трамвай № 12, 16

тролейбус № 8, 9

«ПК Шинник»

00:00-24:00

кіоск

просп.

Б. Хмельницького, 118а

(вул. Інженерна)

трамвай № 12, 16

тролейбус № 8, 9

«ПК Шинник»

00:00-24:00

кіоск

просп. Пушкіна, 55

трамвай № 5

тролейбус № 4

«вул. Шмідта»

00:00-24:00

кіоск

вул. Криворізька, 16

трамвай № 11

«вул. Криворізька»

00:00-24:00

кіоск

вул. Кам’янська, 40

(Київський ринок)

трамвай № 15

<span style=»font-size:12pt;font-family:Arial;color:rgb(0,0,0);background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:no

Вибір редакції

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня (КОМЕНТАР)

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня Уже за тиждень стартує перший міжнародний книжковий фестиваль у Дніпрі Book

21 Сентябрь, 20:30
Талановиті леви Олексія Пінка запрошують дніпрян у цирк на відкриття нового сезону (ВІДЕО)

Леви та поні: цирк Дніпра запрошує на відкриття нового сезону Дніпровський державний цирк знову зустрічає гостей. Прем`єрна програма нового сезону 

21 Сентябрь, 17:47
Увага! У 5-річного Івана лімфома Ходжкіна, потрібні гроші на операцію (ВІДЕО)

ПОТРІБНА ДОПОМОГАУвага! 5-річному Івану потрібні гроші на операцію з видалення лімфовузлів Допомоги потребує п'ятирічний Іван Сидоров. Діагноз: Лімфогранулематоз (Лімфома Ходжкіна)

21 Сентябрь, 17:15
Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю (ВІДЕО)

Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю Університету ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі цього року

21 Сентябрь, 17:01
Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня (ВІДЕО)

Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня  

21 Сентябрь, 15:24
Помаранчеві зони на Новому мості — що вони означають? (КОМЕНТАР)

Помаранчеві зони на Новому мості - що вони означають?   18 вересня на місцях ремонту Центрального мосту Дніпра з'явилися помаранчеві

21 Сентябрь, 08:17
Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня (КОМЕНТАР)

Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня

20 Сентябрь, 21:09
Театр ім.Шевченка готується до відкриття 101-го театрального сезону (ВІДЕО)

100 років першому державному драматичному театру України і 101 театральний сезон. До дня народження театру Шевченка тут ремонтують дах, фасад,

20 Сентябрь, 16:37