13 Сентябрь, 14:28

Проїзні квитки на електротранспорт: де і які види можна купити у Дніпрі

Проїзні квитки на електротранспорт: де і які види можна купити у Дніпрі

У Дніпрі можна придбати різні види проїзних квитків на трамвай, тролейбус чи метро, зокрема, одноденні, тижневі, на один, два, три місяці. Такі квитки бувають повної вартості (громадянські) і пільгові – для студентів, школярів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім цього, для зручності пасажирів, реалізація квитків не прив’язується до квартального періоду, повідомляють у комунальному підприємстві «Дніпровський електротранспорт».

Особливим попитом серед мешканців користуються одноденні квитки (на два види транспорту: трамвай-тролейбус) за ціною 10 грн, а також тижневі за ціною 60 грн.

Продаж проїзних документів здійснюється на всіх диспетчерських станціях комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт». Окрім цього, проїзні квитки на електротранспорт можна придбати у кіосках комерційних структур поблизу громадського транспорту, а також у кондукторів у салонах рухомого складу. Купити проїзний квиток можна і за безготівковим розрахунком за допомогою смартфона через QR-код.

Одним із видів квитків є місячний комбінований квиток на проїзд у трамваї, тролейбусі та метро, оскільки більшість станцій метрополітену перетинаються з пересадочними вузлами електротранспорту. Ці квитки існують двох видів: громадянський та студентський. Їхня ціна – 440 і 220 грн відповідно. Придбати такі квитки можна в касах метрополітену.

Адміністрація «Дніпровського електротранспорту» закликає пасажирів після закінчення поїздки не залишати разові квитки у салоні рухомого складу і не повертати їх кондуктору.

Адреси пунктів продажу проїзних квитків розміщені на веб-сайті підприємства «Дніпровський електротранспорт» http://www.det.dp.ua у розділі «Пасажирам» і на сайті Дніпровської міської ради https://dniprorada.gov.ua у розділі «Корисна інформація – Портал відкритих даних міста Дніпра».

ВИДИ І ВАРТІСТЬ ПРОЇЗНИХ КВИТКІВ

вид

проїзного квитка

термін

дії

вартість,

грн

Одноденний, трамвай – тролейбус

зазначений

день місяця

10,00

Тижневий, трамвай – тролейбус

зазначений

період місяця

60,00

Громадянський, трамвай

1 місяць

220,00

Громадянський, тролейбус

1 місяць

220,00

Громадянський, трамвай – тролейбус

1 місяць

260,00

Громадянський, трамвай – тролейбус – метро

1 місяць

440,00

Громадянський, трамвай – тролейбус

2 місяці

450,00

Громадянський, трамвай – тролейбус

3 місяці

600,00

Громадянський, трамвай (для підприємств)

1 місяць

280,00

Громадянський тролейбус (для підприємств)

1 місяць

280,00

Громадянський, трамвай – тролейбус (для  підприємств)

1 місяць

340,00

Учнівський, трамвай

1 місяць

110,00

Учнівський, тролейбус

1 місяць

110,00

Учнівський, трамвай – тролейбус

1 місяць

130,00

Студентський, трамвай

1 місяць

110,00

Студентський, тролейбус

1 місяць

110,00

Студентський, трамвай – тролейбус

1 місяць

130,00

Студентський, трамвай – тролейбус – метро

1 місяць

220,00

ПУНКТИ ПРОДАЖУ

громадянських проїзних квитків для проїзду у трамваях та тролейбусах

адреса

зупинка маршрутів

режим

роботи

пункт

продажу

контактний

телефон

1

2

3

4

5

просп. Нігояна, 49

Служба руху,

2-й поверх, каб. 19

трамвай № 5, 14

тролейбус № 4

«Трамвайне депо»

08:00-17:00

КП «Дніпровський електротранспорт»

Організація продажу, отримання довідок, укладання договорів, замовлення квитків

056-373-92-02

вул. Центральна, 2/4

трамвай № 1

«вул. Центральна»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-326-60-49

вул. Вокзальна, 8

трамвай

№ 4, 7, 12, 17, 19

«пл. Старомостова»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-314-50-18

1

2

3

4

5

вул. Сікорського, 71

трамвай № 4, 12, 16

«вул. Сікорського»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-291-60-83

просп. Нігояна, 49

трамвай № 5, 14

тролейбус № 4

«Трамвайне депо»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-314-50-16

вул. Антоновича, 70-б

трамвай № 5, 11

«вул. Антоновича»

06:00-21:50

диспетчерська станція

093-196-78-03

просп. Металургів, 2-а

трамвай № 15

«вул. Давидова»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-326-60-46

просп. Поля, 110

тролейбус № 1, 5, 8

«вул. Титова»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-314-50-25

просп.

Слобожанський, 115

тролейбус № 3, 7

«вул. Воронезька»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-314-50-21

вул. Янтарна, 22

тролейбус  № 17

«ж/м Калиновський»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-314-50-17

вул. Максима Дія, 2-а

тролейбус  № 2

«вул. Метробудівська»

06:00-21:50

диспетчерська станція

093-392-98-81

просп. Героїв, 12

тролейбус № 10, 12 «ж/м Перемога-5»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-326-60-47

просп. Свободи, 72

трамвай № 18, 19

«просп. Свободи»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-291-60-82

ж/м Тополя-3

тролейбус № 11, 16, 19 «ж/м Тополя-3»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-314-50-22

просп. Миру, 76

тролейбус № 20

трамвай № 18, 19

«ж/м Лівобережний-3»

06:00-21:50

диспетчерська станція

063-291-60-84

бульвар Слави

тролейбус № 21

«ж/м Сокіл-2»

06:00-21:50

диспетчерська станція

073-262-52-34

вул.

Чернишевського, 33

трамвай № 1

«просп. Гагаріна»

07:00-18:00

кіоск

вул. Благоєва

трамвай № 4, 12

«вул. Сікорського»

00:00-24:00

кіоск

просп. Б. Хмельницького, 118-а (магазин «Варус»)

трамвай № 12, 16

тролейбус № 8, 9

«ПК Шинник»

00:00-24:00

кіоск

просп.

Б. Хмельницького, 118а

(вул. Інженерна)

трамвай № 12, 16

тролейбус № 8, 9

«ПК Шинник»

00:00-24:00

кіоск

просп. Пушкіна, 55

трамвай № 5

тролейбус № 4

«вул. Шмідта»

00:00-24:00

кіоск

вул. Криворізька, 16

трамвай № 11

«вул. Криворізька»

00:00-24:00

кіоск

вул. Кам’янська, 40

(Київський ринок)

трамвай № 15

<span style=»font-size:12pt;font-family:Arial;color:rgb(0,0,0);background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:no

Вибір редакції

У школах Дніпра розпочали роботу 128 дитячих таборів (ВІДЕО)

  Цього літа в школах Дніпра розпочали свою роботу 128 таборів. Протягом трьох місяців в них мають відпочити 9 тисяч

14 Июнь, 20:44
Дніпрянин Михайло Алексєєнко став срібним призером чемпіонату України з шахів

12 червня в Одесі завершився фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 8 років. У змаганнях взяли участь 89

14 Июнь, 20:10
Асоціація дніпровських скаутів «СКІФ» запрошує дітей і підлітків у тижневий похід (КОМЕНТАР)

Похід триватиме  тиждень — з 24 по 30 червня на території Новомосковського лісництва.

14 Июнь, 00:32
Прогноз погоди на 14 червня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

13 Июнь, 20:38
Українська ідентичність: в історичному музеї ім.Яворницького почався перший науковий форум (ВІДЕО)

Хто ми такі? До яких соціальних груп себе відносимо? Та чи вміємо протистояти пропаганді? Відповіді на ці питання шукає історичний

13 Июнь, 20:27
Безкоштовний відпочинок для вчителів, медиків та інших працівники муніципальних установ у Дніпрі

У Дніпрі другий рік поспіль працює соціальний проект «Гордість Дніпра». Це – безкоштовний табір відпочинку для вчителів, працівників медичних, комунальних

13 Июнь, 20:24
Борис Філатов анонсував у Дніпрі розширення філій дитячо-юнацького центру «Штурм» 

У Дніпрі проходить фінал традиційної спартакіади дитячо-юнацького центру «Штурм». Третій рік поспіль масштабні активності проводять у рамках програми міського голови

13 Июнь, 20:16
Спортсмени з Дніпра перемогли в турнірах з тхеквондо ВТФ – «G-1 Austria Open» та «Південна Пальміра»

9 червня в австрійському місті Інсбрук закінчився міжнародний турнір G-1 Austria Open з тхеквондо ВТФ, у якому взяли участь понад

13 Июнь, 19:57