18 Сентябрь, 16:50

На п’яти наступають: у школі Солоного почали навчати журналістиці (ВІДЕО)

У школі Солоного почали навчати журналістиці ( Журналістика у стінах школи. До списку позашкільних занять цього навчального року додався ще й гурток журналістики. У щойно відремонтованій школі Солоного під Дніпром діти шостих-одинадцятих класів тепер працюють над створенням шкільного телебачення. Поки роблять перші спроби, проте запал не зникає. Після семи уроків ще на дві години на шкільний гурток із журналістики приходять учні 6-11 класів опорної школи у Солоному.
Дмитро, учень 6 класу: «Мені хотілося себе попробувати в журналістиці. Якщо, може, мені це сподобається».
Ідея створити гурток журналістики виникла у Влада Яценка. Хлопець сам із Солоного, а також журналіст «Радіо Свобода», вирішив поділитися знаннями і з дітьми.
Влад Яценко, керівник гуртка журналістики, журналіст «Радіо Свобода»: Ми хочемо створювати шкільне телебачення, ми вже почали його створювати. За декілька занять ми вже зробили кілька сюжетів, які можна показувати по телебаченню і по телевізорах у школі, які є на кожному поверсі».
Із початком навчального року почалися і заняття у гуртку. Діти вже робили перші соцопитування та вчилися монтували відео.
Дар’я, учениця 8 класу: «Підійти перший раз до людини і щоб тебе там не послали, і нічого тобі такого не послали, і просто відповідали. Перебороти якусь сором’язливість, не побоятися підійти до них». Дмитро, учень 6 класу: «Саме цікаве завдання було — зробити відео про те, чому ми хочемо бути журналістами».
Вчителі кажуть: ідея цікава, і вони давно хотіли якось урізноманітнити позашкільну освіту. Тепер на гурток журналістики приходить повна аудиторія дітей.
Любов Полятикіна, заступниця дипректора з навчально-виховної роботи: «В такому масштабі і в такому форматі, то це вперше у нас в навчальному закладі гурток журналістики. Надзвичайно щасливі, що він є, і підростаюче покоління зможе проявити себе і проявити свої таланти».
Відео знімають на телефони, і якщо буде виходити, то розраховують у майбутньому і на професійні камери.
Влад Яценко, керівник гуртка журналістики, журналіст «Радіо Свобода»: «Якщо ми зможемо створити сюжети на телефоні, за допомогою селфі-палки та підсвітки для селфі, значить ми зможемо значно краще творити телебачення на камери та зі штативами».
Ось і знімальна група «9 каналу» вирішила розповісти про роботу на телебаченні. Керівник гуртка запрошує медійників ділитися досвідом зі школярами та приїздити у гості.  

Вибір редакції

Кинув гранату в поліцейського: на Дніпропетровщині затримали озброєного «євробляхера»(КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині затримали озброєного чоловіка - він кинув гранату і поранив поліцейського. Інцидент стався в лісосмузі поблизу міста Вільногірськ. Під

18 Март, 20:42
Прогноз погоди на 19 березня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Март, 18:52
Навесні в Україні будуть друкувати підручники та книги для дітей на екологічно чистому папері

Для чого це потрібно? “Це видання, де особливо потрібно не тільки високоякісне відтворення кольорових ілюстрацій й висока механічна міцність, а

18 Март, 16:41
Більше зелені та зон для відпочинку: У Дніпрі обговорили модернізацію публічних просторів міста 

У Дніпрі, в «Музеї українського живопису», відбувся круглий стіл «Публічні простори сучасного міста». Його організувало Комунальне підприємство «Школа сучасного образотворчого

18 Март, 16:02
Прогноз погоди на вихідні, 16 та 17 березня. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Март, 18:18
З’єднуємо зручним наземним переходом корпуси дитячої обласної лікарні – Валентин Резніченко 

Дитяча обласна клінічна лікарня – один із найпотужніших медзакладів Дніпропетровщини. Там – висококваліфіковані лікарі, сучасне обладнання та якісні послуги. Щоправда,

15 Март, 15:56
Охоронець приватної лазні вогнгасником убив товариша по чарці (КОМЕНТАР)

  Вогнегасником проломив жертві черепа. На Дніпропетровщині затримали 27-річного охоронця приватної лазні, який на робочому місті жорстоко вбив товариша по

14 Март, 21:09
Прогноз погоди на п’ятницю, 15 березня. Дніпро і область (ВІДЕО)

14 Март, 19:02