18 Сентябрь, 16:50

На п’яти наступають: у школі Солоного почали навчати журналістиці (ВІДЕО)

У школі Солоного почали навчати журналістиці ( Журналістика у стінах школи. До списку позашкільних занять цього навчального року додався ще й гурток журналістики. У щойно відремонтованій школі Солоного під Дніпром діти шостих-одинадцятих класів тепер працюють над створенням шкільного телебачення. Поки роблять перші спроби, проте запал не зникає. Після семи уроків ще на дві години на шкільний гурток із журналістики приходять учні 6-11 класів опорної школи у Солоному.
Дмитро, учень 6 класу: «Мені хотілося себе попробувати в журналістиці. Якщо, може, мені це сподобається».
Ідея створити гурток журналістики виникла у Влада Яценка. Хлопець сам із Солоного, а також журналіст «Радіо Свобода», вирішив поділитися знаннями і з дітьми.
Влад Яценко, керівник гуртка журналістики, журналіст «Радіо Свобода»: Ми хочемо створювати шкільне телебачення, ми вже почали його створювати. За декілька занять ми вже зробили кілька сюжетів, які можна показувати по телебаченню і по телевізорах у школі, які є на кожному поверсі».
Із початком навчального року почалися і заняття у гуртку. Діти вже робили перші соцопитування та вчилися монтували відео.
Дар’я, учениця 8 класу: «Підійти перший раз до людини і щоб тебе там не послали, і нічого тобі такого не послали, і просто відповідали. Перебороти якусь сором’язливість, не побоятися підійти до них». Дмитро, учень 6 класу: «Саме цікаве завдання було — зробити відео про те, чому ми хочемо бути журналістами».
Вчителі кажуть: ідея цікава, і вони давно хотіли якось урізноманітнити позашкільну освіту. Тепер на гурток журналістики приходить повна аудиторія дітей.
Любов Полятикіна, заступниця дипректора з навчально-виховної роботи: «В такому масштабі і в такому форматі, то це вперше у нас в навчальному закладі гурток журналістики. Надзвичайно щасливі, що він є, і підростаюче покоління зможе проявити себе і проявити свої таланти».
Відео знімають на телефони, і якщо буде виходити, то розраховують у майбутньому і на професійні камери.
Влад Яценко, керівник гуртка журналістики, журналіст «Радіо Свобода»: «Якщо ми зможемо створити сюжети на телефоні, за допомогою селфі-палки та підсвітки для селфі, значить ми зможемо значно краще творити телебачення на камери та зі штативами».
Ось і знімальна група «9 каналу» вирішила розповісти про роботу на телебаченні. Керівник гуртка запрошує медійників ділитися досвідом зі школярами та приїздити у гості.  

Вибір редакції

Зради поки що немає — заступник міського голови Дніпра прокоментував ситуацію щодо будівництва метро та реконструкції Нового мосту (ВІДЕО)

Метро, Новий міст та вивезення сміття. Заступник міського голови Дніпра повернувся з відпустки та звітував про важливі теми. Отже, за

12 Ноябрь, 19:07
Прогноз погоди на 13 листопада, вівторок, по місту і області (ВІДЕО)

12 Ноябрь, 18:34
Як військовий досвід перетворити на власний успіх? У Дніпрі пройшов тренінг всесвітньо відомого американського психолога Френка П’юселіка (ВІДЕО)

Психологічна реабілітація військових. На Дніпропетровщину завітав ветеран В'єтнамської війни Френк П'юселік. Уже півсторіччя він розробляє і практикує програму допомоги військовим.

12 Ноябрь, 18:03
У мерії Дніпра відкрилася виставка дитячих малюнків, присвячених енергозбереженню

12 листопада на другому поверсі будівлі Дніпровської міської ради відкрилася виставка дитячих малюнків «Дніпро – енергоефективне місто». Це конкурсні роботи, які

12 Ноябрь, 15:14
Увага! Зміни у русі трамваїв № 18, № 19 дванадцятого та тринадцятого листопада

12 листопада трамваї маршруту № 19 працюватимуть до 23:00. Це пов’язано з ремонтом трамвайних колій на вул. Набережна Заводська, в районі Амурського мосту. Останні відправлення

12 Ноябрь, 15:09
На патріотичних екскурсіях «Шляхами героїв» вже побували 11,5 тисяч школярів Дніпропетровщини

«Патріотичне виховання молоді дуже важливе для нас сьогодні. Діти мають знати через що проходить Україна заради миру і незалежності. Це

12 Ноябрь, 15:07
У рамках програми USAID DOBRE обговорили економічний потенціал ОТГ (ВІДЕО)

Уже вдруге програма USAID DOBRE зібрала в Києві об’єднані територіальні громади України та представників бізнесу, інвестиційних фондів, виконавців проектів міжнародної

09 Ноябрь, 19:17
Всесвітній день мультфільму відзначили у Дніпрі (ВІДЕО)

Увесь світ день мультфільму відзначає 28 жовтня. У Дніпрі свято для дітлахів влаштували пізніше, одразу після шкільних канікул. Заодно вирішили

09 Ноябрь, 18:03