24 Сентябрь, 17:03

Перемогою «Горішків» у Дніпрі завершився пляжний сезон з волейболу сидячи (ВІДЕО)

Пляж, чудова погода і улюблена гра — волейбол. У Дніпрі на Монастирському острові пройшов турнір з пляжного волейболу сидячи для людей з інвалідністю. Через невелику кількість команд, змагання тривали всього один день. У турнірі могли взяти участь і люди без інвалідності. Адже у цьому виді спорту у них переваги немає . Вісім команд по троє гравців під пекучим сонцем змагалися за перемогу. Правила від класичного волейболу майже не відрізняються. Грають до двох перемог по сетам. Якщо нічия — третій сет вирішальний. У змаганнях взяли участь в основному команди з Дніпропетровської області, але зареєструватися могли всі бажаючі. Колишню волейболістку паралімпійської збірної України Оксану Козину з волейболу сидячи на турнір запросив її друг.
Оксана Козина, колишня волейболістка збірної України: «Я никогда не играла в пляжный волейбол, особенно сидя. Но сегодня я попробовала, вообще классно. Такие эмоции, класс».
Оксана налаштована тільки на перемогу. Але чи будуть нагороджувати переможців, спорсменка не знає.
Оксана Козина, колишня волейболістка збірної України: «Нам ничего не говорили. Надеюсь, что будут медали».
Член паралімпійської збірної України з волейболу сидячи та лайнсмен на цьому турнірі,  Олексій Харламов,  запевняє: призи будуть.  
Олексій Харламов, член паралімпійської збірної України з волейболу: «Сейчас получат хорошее настроение участники. И медали за первое, второе и третье место».  
По регламенту змагань, вісім команд порівну розподілили на дві групи. Перші два місця виходять до півфіналу, де визначають фіналістів, а згодом і переможця. Всі команди налаштовані рішучо. Гарними результатами виділяється колектив “Горішки”. Дві перемоги в двох матчах — серйозна заявка на вихід із групи.
  Павло, гравець команди “Горішки”: «Я беру уже в третий раз во Всеукраинском сидячем пляжном волейболе. Андрей и Артем — второй раз. Сегодня мы играем, и пока у нас в подгруппе, мы два раза сыграли и два раза выиграли». Андрій, гравець команди “Горішки”: «Турнир очень хороший, интересный. По сравнению с тем, когда ты занимаешься волейболом стоя, то сидя — здесь намного все сложнее, и пока привыкнешь — приходится адаптироваться, как говориться. Все время нужно руками передвигать себя. Потому что попа все время сидит на месте, ее не сдвинешь, пока руками себя не толкнешь либо влево, либо вправо». Олексій Харламов, член паралімпійської сбірної з волейболу сидячи: «Мы приглашаем на этот турнир и команды без инвалидности. То есть люди и с классического волейбола к нам приходят. Как видно, здесь не имеют преимущества люди без травм».
Показавши чудову гру протягом усього турніру, перемогу здобула команда “Горішки”.  

Вибір редакції

У Дніпрі пенсіонер помстився кримінальнику, який тримав у страху весь мікрорайон (КОМЕНТАР)

У Дніпрі пенсіонер підстрелив кримінальника.   У такий спосіб дідусь помстився бандиту, який тривалий час погрожував і йому, і сусідам.

20 Октябрь, 22:15
Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені (КОМЕНТАР)

Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені   У рамках освітньої реформи, що стартувала цієї осені,

20 Октябрь, 21:45
На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти (КОМЕНТАР)

На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти   За останні 9 місяців казна Дніпропетровщини зросла на 300 мільйонів

19 Октябрь, 20:14
«Ретрограмма» — виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

"Ретрограмма" - виставка графіки відомого художника В'ячеслава Данилова   Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44