25 Сентябрь, 17:26

Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 (ВІДЕО)

Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 26 вересня на Дніпропетровщині пролунають сирени оповіщення. Протягом трьох хвилин пообіді мешканці почують гудки у різних районах Дніпра та області. Але бити на сполох не треба, тривога буде навчальна. Представники управління цивільного захисту проведуть комплексну перевірку сирен. Що необхідно робити, коли почули ревіння сирен та як реагують на гудки — далі у сюжеті. Головний спосіб повідомити населенню що робити у разі надзвичайних ситуацій — передати інформацію через гучномовці. Щоб привернути увагу людей у надзвичайних ситуаціях до повідомлення по радіо чи телебаченню, вмикаються сирени та інші сигнальні засоби. Також оповіщення вмикають і без чогось екстраординарного — під час планових перевірок. Наступне таке тестування на Дніпропетровщині пройде 26 вересня о 13 годині 55 хвилин.
Сергій Коваленко, начальник управління цивільного захисту ДніпроОДА: «Для зосередження уваги мешканців області, включаються сирени та гудки на підприємствах для того, щоб протягом трьох хвилин привернути увагу мешканців області. Після цього на всіх засобах масової інформації, тобто — на каналах телебачення обласних, на радіостанціях — включається заставка протягом 5 хвилин, яка інформує жителів про ту чи іншу надзвичайну ситуацію. В даному випадку включається заставка “Увага всім!”, яка означає, що проводиться перевірка регіональних систем оповіщення».
Планова перевірка у Дніпрі проводиться втретє за рік. Фахівець пояснив: тепер їх робитимуть щоквартально, згідно з рішенням Кабінету Міністрів.
«Сирена у місті означає «Увага всім!» Тож якщо чуєте її, потрібно увімкнути радіо чи місцеве телебачення. Звісно, це можуть проводити планові перевірки, тому турбуватися не потрібно. Але у неспокійний для країни час необхідно бути готовим до всього. А про що думають дніпряни, коли чують звук сирени у місті, давайте спитаємо…»
СОЦОПИТУВАННЯ Якщо ви почули сигнал “Увага всім!”, — не панікуйте, зберігайте спокій. Увімкніть радіо чи місцеве телебачення. Уважно прослухайте повідомлення та чітко виконуйте зазначені вказівки. Повідомте про почуте своїм сусідам, особливо людям похилого віку.  

Вибір редакції

У Дніпрі пенсіонер помстився кримінальнику, який тримав у страху весь мікрорайон (КОМЕНТАР)

У Дніпрі пенсіонер підстрелив кримінальника.   У такий спосіб дідусь помстився бандиту, який тривалий час погрожував і йому, і сусідам.

20 Октябрь, 22:15
Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені (КОМЕНТАР)

Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені   У рамках освітньої реформи, що стартувала цієї осені,

20 Октябрь, 21:45
На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти (КОМЕНТАР)

На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти   За останні 9 місяців казна Дніпропетровщини зросла на 300 мільйонів

19 Октябрь, 20:14
«Ретрограмма» — виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

"Ретрограмма" - виставка графіки відомого художника В'ячеслава Данилова   Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44