04 Октябрь, 16:14

У Дніпрі борються за життя двох близнят, яких рідна мати довела до виснаження (ВІДЕО)

У Дніпрі борються за життя двох близнят, яких рідна мати довела до виснаження Два місячні малюки рятуються від виснаження в Дніпропетровській обласній лікарні. Їхні родичі запевняють: голодом дітей ніхто не морив, грошей в сім’ї немає, тож довелося економити. Батько — місяць без роботи, мати — доглядає за дітьми. Багатодітна родина проживає у селі Михайлівка Дніпропетровської області і виживає здебільшого за рахунок соцвиплат на дітей та невеличкого господарства, з якого і харчуються. Пані Світлана — мати близнюків. Бідкається: соцдопомогу ще не оформили, тож економили, як могли. Сумішшю коров’ячого молока та води раніше вигодувала п’ятьох інших власних дітей — так розповідає.
 Світлана Євган, мати близнюків: «Да, не за что было купить. У меня дети в школе, надо было туда заплатить. И кормить надо было чем, она дорогая. Не было чем кормить. Я пятеро детей воспитала. Ну, так получилось, откуда я знала. За ними я слежу. У меня дети никогда не болели и голодными не ходили». Костянтин Сугняєв, староста Михайлівського округу: » Алкоголіками я їх не можу назвати — алкоголіками, що пропили своїх дітей . Діти з портфелями, діти вдіті, ходять в школу, в садік ходили «.
За 5 тижнів життя малюки втратили третину ваги. Наразі Костя і Сашко у вкрай важкому стані знаходяться у реанімації.
Олександр Лацинський, завідуючий відділенням інтенсивної терапії Дніпропетровської обласної дитячої лікарні: «Детей кормили коровьим молоком, которое разводили непонятно какой водой. Вообще-то, — это нонсенс, в 21 веке новорожденного ребенка кормить разведенным коровьим молоком. Угроза жизни существует — у детей тяжёлые метаболические расстройства, у них дефицит веса составляет порядка 30 %».
На лікування і годування спеціальними сумішами у родини грошей немає. Лікарі утримуються від будь-яких прогнозів, просто роблять усе можливе для одужання близнюків. А от чи ухилялися батьки від своїх обов’язків і чи морили дітей голодом — зараз розбираються правоохоронці.
Ганна Старчевська, речниця управління Нацполіції в Дніпропетровській області: «Зараз жінка опитана. Свої свідчення вона не змінює. Ми плідно спілкуємося із лікарями стосовно ступеню тяжкості стану дітей і їх діагнозу. Зараз дуже важко казати по кваліфікації цієї справи. Або це буде адміністративний протокол за злісне невиконання батьками своїх обов’язків по вихованню дітей, або це буде занесено в ЄРДР. І яка там буде кваліфікація, я ще не можу вам сказати».

Вибір редакції

Фінансування злітної смуги  аеропорту Дніпра — у планах держави на 2019 рік, а Гіперлуп — уже в роботі (ВІДЕО)

Фінансування злітної смуги  аеропорту Дніпра — у планах держави на 2019 рік, а Гіперлуп — уже в роботі. Якщо вірити

12 Октябрь, 17:40
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 13 та 14 жовтня (ВІДЕО)

12 Октябрь, 17:15
Понад 150 виставок та 5 тисяч художніх творів: дніпровський Музей українського живопису святкує 5-річчя (ВІДЕО)

Більше ста п’ятдесяти виставок, музейна колекція у 5 тисяч творів живопису, графіки та скульптури, шалена любов відвідувачів — і таке

12 Октябрь, 15:54
Чергову партію книжок доставили до буккросингу лікарні Мечникова   

«Буккросинг  відкрили у лікарні Мечникова у 2017 році. З того часу регулярно поповнюємо полички новими книжками – щоразу привозимо кількасот

12 Октябрь, 15:40
Прогноз погоди на 12 жовтня, Дніпро та область (ВІДЕО)

11 Октябрь, 13:12
Військовий БТР врізався в маршрутку в селищі Меліоративне

На Дніпропетровщині військовий БТР врізався в маршрутку. Аварія сталася вранці середи поблизу залізничного переїзду в селищі Меліоративному. Зазначимо: в цьому

10 Октябрь, 21:36
Віктор Шендерович у Дніпрі відвідав «будинок Галича» (КОМЕНТАР)

Російський письменник-сатирик, теле- і радіоведучий, публіцист, блогер, правозахисник Віктор Шендерович презентував у Дніпрі свою давно омріяну книгу “Лєц. 20 століття”.

10 Октябрь, 21:26
Прогноз погоди по місту і області на 11 жовтня, четвер (ВІДЕО)

10 Октябрь, 18:05