05 Октябрь, 16:29

У Дніпрі розпочався ІII Міжнародний фестиваль авторської пісні «Облака» ім. Олександра Галича

5 жовтня у Дніпрі розпочався ІII Міжнародний фестиваль авторської пісні «Облака» ім. Олександра Галича. Урочисте відкриття провели біля меморіальної дошки на будинку, в якому мешкав видатний бард, поет і драматург. Фестиваль проходить у рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця».
«Я дуже радий, що фестиваль «Облака» як магніт притягує людей, котрі люблять авторську пісню, цінують творчість Олександра Галича – нашого чудового земляка. І я не маю сумнівів, що третій фестиваль пройде на високому рівні – на рівні, гідному культурної столиці», – зазначив президент Благодійного фонду «Культурна столиця», голова Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер.
На музичну подію, яка триватиме 5, 6 та 7 жовтня, до Дніпра завітали близько 30 учасників з України, Ізраїлю, США, Білорусі та Чехії. Цього року «Облака» присвячені 100-річчю з дня народження Олександра Галича.
«Не приїхати на фестиваль імені Галича – для мене нонсенс. Олександр Галич був одним із тих людей, які формували не лише мене, а й усе моє покоління. Може здаватися, що пісні Галича прив’язані до його часу і що буде важко заспівати щось цікаве сьогодні. Але потім виявляється, що вони багатопланові й актуальні сьогодні», – каже телеведучий, письменник, бард і учасник фестивалю Борис Бурда. 
«Я ще з юності люблю авторську пісню. Вдома ми навіть співаємо пісні Окуджави. Пісні Галича важчі для виконання. Планую з великим задоволенням відвідати усі три дні фестивалю «Облака». Навіть подругу запросила! Я вважаю, що авторська пісня – це душа. Ніби всі друзі зібралися заспівати разом», – каже гостя фестивалю Лариса Леонова.
Із повним розкладом заходів у рамках Міжнародного фестивалю авторської пісні «Облака» ім. Олександра Галича можна ознайомитися на офіційному сайті: http://dneproblaka.com.ua/oblaka-2018-programma/

Вибір редакції

Фінансування злітної смуги  аеропорту Дніпра — у планах держави на 2019 рік, а Гіперлуп — уже в роботі (ВІДЕО)

Фінансування злітної смуги  аеропорту Дніпра — у планах держави на 2019 рік, а Гіперлуп — уже в роботі. Якщо вірити

12 Октябрь, 17:40
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 13 та 14 жовтня (ВІДЕО)

12 Октябрь, 17:15
Понад 150 виставок та 5 тисяч художніх творів: дніпровський Музей українського живопису святкує 5-річчя (ВІДЕО)

Більше ста п’ятдесяти виставок, музейна колекція у 5 тисяч творів живопису, графіки та скульптури, шалена любов відвідувачів — і таке

12 Октябрь, 15:54
Чергову партію книжок доставили до буккросингу лікарні Мечникова   

«Буккросинг  відкрили у лікарні Мечникова у 2017 році. З того часу регулярно поповнюємо полички новими книжками – щоразу привозимо кількасот

12 Октябрь, 15:40
Прогноз погоди на 12 жовтня, Дніпро та область (ВІДЕО)

11 Октябрь, 13:12
Військовий БТР врізався в маршрутку в селищі Меліоративне

На Дніпропетровщині військовий БТР врізався в маршрутку. Аварія сталася вранці середи поблизу залізничного переїзду в селищі Меліоративному. Зазначимо: в цьому

10 Октябрь, 21:36
Віктор Шендерович у Дніпрі відвідав «будинок Галича» (КОМЕНТАР)

Російський письменник-сатирик, теле- і радіоведучий, публіцист, блогер, правозахисник Віктор Шендерович презентував у Дніпрі свою давно омріяну книгу “Лєц. 20 століття”.

10 Октябрь, 21:26
Прогноз погоди по місту і області на 11 жовтня, четвер (ВІДЕО)

10 Октябрь, 18:05