08 Октябрь, 15:04

Ботанічний сад ДНУ почав «відкриватися» людям: перше масове свято за 20 років (ВІДЕО)

Близько тисячі дніпрян 7-го жовтня прийшли до Дніпровського ботанічного саду. Більше 30 років сад не бачив стільки гостей одночасно, та і заходів тут не відбувалося. Тепер колектив закладу наважився у такий спосіб привернути увагу людей до природно-заповідної зони в межах міста. До “Свята осені” готувалися цілий вересень. Усі знають, шо в Дніпрі є національний університет, але ботсад вишу — для багатьох відкриття. Навіть старожили міста не всі тут бували. Колектив саду виправляє цю прикрість і починає такі собі промо-акції — знайомство із рослииними царством почали зі «Свята осені».
Анатолій Кабар, директор Дніпровського ботанічного саду: «В нас взагалі такий режим роботи, як в університеті, в закладах освіти. Тому ми працюємо переважно в будні. Власне, ми виступили із ініціативою провести 1 день серед осені для того, щоб дозволити мешканцям нашого міста потрапити на цю територію і гарно провести час».
Для гостей приготували майстер-класи, екскурсії, ярмарок насіння і рослин, фотозони тощо. Серед учасників  і учні художньої студії “Сонячна”.
Людмила Хапатько, керівниця художньої студії “Сонячна”: «Каждый ребенок — это творец. Взрослый не способен создать такую красоту, как делают дети. Во-первых, они получают огромную радость и отдают свое творчество. Они дарят нам свои подарки, свои картины. Детям нужно, чтоб на их работы смотрели. И так любили, как они любят свои работы. Дети любят каждый свою картину, как бы она у них не вышла или вышла. Они все их любят». Вероніка, художниця: «Подсолнух. Это у нас было занятие. Я нарисовала свою тему и мне понравилось, чтоб листья были оранжеватые.  Вот глаза, а вот язык торчит — ей жарко. Нравится рисовать, потому что я очень люблю домашних животных. А разноцветная, чтоб поднимала настроение.». Єгор, художник: «Это хорошие бактерии прогоняют плохих, а плохие сюда ушли. Я в тот день лечил себе зубы, вот и решил нарисовать».
А найбільш яскраві враження гостям свята осені подарувала сама природа.
Анастасія, відвідувачка: «Мы вообще очень любим это место. Мы тут недалеко живем. К сожалению, не всегда можно сюда попасть. В выходные, как правило, здесь закрыто. А в будни- не всегда есть возможность. Очень красиво. Очень много цветов. Интересно с детками. Они тут могут побегать, пособирать листья, шишки.». Олексій, відвідувач: «Хорошо сделано. Я когда-то здесь с дочкой гулял, когда людей не было. Очень хорошо. Весной вообще отличненько. Мне нравится. Воздух приятный и настроение хорошее. Вообще, пройтись людям и прогуляться, свежим воздухом подышать — позитивно, скажем так». Наталя та Данило, відвідувачі: «Наши дет, в данный момент много чего не знают. Они сидят в компьютерных играх. А если привести ребенка… Мы, допустим, очень много узнали информации в ботаническом саду. Как, где и что это за растение».
  Буде нова осінь — буде і нове свято в ботсаду, каже Анатолій Кабар. Має плани і на інші сезонні зустрічі, аби гроші були та цікавість людей не вщухала.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 та 20 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Январь, 18:43
На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки, тіло якої знайшли без голови та руки знайшли в одному з дачних кооперативів. Особу

17 Январь, 22:15
Прогноз погоди на п’ятницю, 18 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Январь, 18:54
Змагання юних винахідників “Роботрафік-2019” пройшли у Дніпрі (ВІДЕО)

Знання правил дорожнього руху і робототехніки! 17-го січня в Дніпрі пройшли обласні змагання юних винахідників “Роботрафік-2019”. У конкурсі взяли участь

17 Январь, 18:16
В Україні створять реєстр соціальних послуг

В Україні буде створено реєстр соціальних послуг. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про соціальні послуги". За законопроект

17 Январь, 17:06
У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22