08 Октябрь, 15:04

Ботанічний сад ДНУ почав «відкриватися» людям: перше масове свято за 20 років (ВІДЕО)

Близько тисячі дніпрян 7-го жовтня прийшли до Дніпровського ботанічного саду. Більше 30 років сад не бачив стільки гостей одночасно, та і заходів тут не відбувалося. Тепер колектив закладу наважився у такий спосіб привернути увагу людей до природно-заповідної зони в межах міста. До “Свята осені” готувалися цілий вересень. Усі знають, шо в Дніпрі є національний університет, але ботсад вишу — для багатьох відкриття. Навіть старожили міста не всі тут бували. Колектив саду виправляє цю прикрість і починає такі собі промо-акції — знайомство із рослииними царством почали зі «Свята осені».
Анатолій Кабар, директор Дніпровського ботанічного саду: «В нас взагалі такий режим роботи, як в університеті, в закладах освіти. Тому ми працюємо переважно в будні. Власне, ми виступили із ініціативою провести 1 день серед осені для того, щоб дозволити мешканцям нашого міста потрапити на цю територію і гарно провести час».
Для гостей приготували майстер-класи, екскурсії, ярмарок насіння і рослин, фотозони тощо. Серед учасників  і учні художньої студії “Сонячна”.
Людмила Хапатько, керівниця художньої студії “Сонячна”: «Каждый ребенок — это творец. Взрослый не способен создать такую красоту, как делают дети. Во-первых, они получают огромную радость и отдают свое творчество. Они дарят нам свои подарки, свои картины. Детям нужно, чтоб на их работы смотрели. И так любили, как они любят свои работы. Дети любят каждый свою картину, как бы она у них не вышла или вышла. Они все их любят». Вероніка, художниця: «Подсолнух. Это у нас было занятие. Я нарисовала свою тему и мне понравилось, чтоб листья были оранжеватые.  Вот глаза, а вот язык торчит — ей жарко. Нравится рисовать, потому что я очень люблю домашних животных. А разноцветная, чтоб поднимала настроение.». Єгор, художник: «Это хорошие бактерии прогоняют плохих, а плохие сюда ушли. Я в тот день лечил себе зубы, вот и решил нарисовать».
А найбільш яскраві враження гостям свята осені подарувала сама природа.
Анастасія, відвідувачка: «Мы вообще очень любим это место. Мы тут недалеко живем. К сожалению, не всегда можно сюда попасть. В выходные, как правило, здесь закрыто. А в будни- не всегда есть возможность. Очень красиво. Очень много цветов. Интересно с детками. Они тут могут побегать, пособирать листья, шишки.». Олексій, відвідувач: «Хорошо сделано. Я когда-то здесь с дочкой гулял, когда людей не было. Очень хорошо. Весной вообще отличненько. Мне нравится. Воздух приятный и настроение хорошее. Вообще, пройтись людям и прогуляться, свежим воздухом подышать — позитивно, скажем так». Наталя та Данило, відвідувачі: «Наши дет, в данный момент много чего не знают. Они сидят в компьютерных играх. А если привести ребенка… Мы, допустим, очень много узнали информации в ботаническом саду. Как, где и что это за растение».
  Буде нова осінь — буде і нове свято в ботсаду, каже Анатолій Кабар. Має плани і на інші сезонні зустрічі, аби гроші були та цікавість людей не вщухала.

Вибір редакції

Зради поки що немає — заступник міського голови Дніпра прокоментував ситуацію щодо будівництва метро та реконструкції Нового мосту (ВІДЕО)

Метро, Новий міст та вивезення сміття. Заступник міського голови Дніпра повернувся з відпустки та звітував про важливі теми. Отже, за

12 Ноябрь, 19:07
Прогноз погоди на 13 листопада, вівторок, по місту і області (ВІДЕО)

12 Ноябрь, 18:34
Як військовий досвід перетворити на власний успіх? У Дніпрі пройшов тренінг всесвітньо відомого американського психолога Френка П’юселіка (ВІДЕО)

Психологічна реабілітація військових. На Дніпропетровщину завітав ветеран В'єтнамської війни Френк П'юселік. Уже півсторіччя він розробляє і практикує програму допомоги військовим.

12 Ноябрь, 18:03
У мерії Дніпра відкрилася виставка дитячих малюнків, присвячених енергозбереженню

12 листопада на другому поверсі будівлі Дніпровської міської ради відкрилася виставка дитячих малюнків «Дніпро – енергоефективне місто». Це конкурсні роботи, які

12 Ноябрь, 15:14
Увага! Зміни у русі трамваїв № 18, № 19 дванадцятого та тринадцятого листопада

12 листопада трамваї маршруту № 19 працюватимуть до 23:00. Це пов’язано з ремонтом трамвайних колій на вул. Набережна Заводська, в районі Амурського мосту. Останні відправлення

12 Ноябрь, 15:09
На патріотичних екскурсіях «Шляхами героїв» вже побували 11,5 тисяч школярів Дніпропетровщини

«Патріотичне виховання молоді дуже важливе для нас сьогодні. Діти мають знати через що проходить Україна заради миру і незалежності. Це

12 Ноябрь, 15:07
У рамках програми USAID DOBRE обговорили економічний потенціал ОТГ (ВІДЕО)

Уже вдруге програма USAID DOBRE зібрала в Києві об’єднані територіальні громади України та представників бізнесу, інвестиційних фондів, виконавців проектів міжнародної

09 Ноябрь, 19:17
Всесвітній день мультфільму відзначили у Дніпрі (ВІДЕО)

Увесь світ день мультфільму відзначає 28 жовтня. У Дніпрі свято для дітлахів влаштували пізніше, одразу після шкільних канікул. Заодно вирішили

09 Ноябрь, 18:03