08 Октябрь, 15:30

Олег Винник привітав дніпровських освітян із Днем учителя (ВІДЕО)

У першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти — День учителя. Дату святкування в нашій країні обрали 11 вересня 1994 року згідно з Указом президента. За підрахунками, в Україні працює близько 850 тисяч працівників освітньої сфери. Олег Вінник, вочевидь, уже призвичаївся збирати стадіони вчителів, точніше — вчительок: 5 жовтня він вітав освітян Одещини на стадіоні “Чорноморець”, 7-го — був хедлайнером на подібному концерті у Дніпрі, на стадіоні “Метеор”. В середньому квиток на його сольник коштує 800 гривень, а тут — безкоштовно для вчителів. Подію жваво обговорювали ЗМІ та соцемережі, мовляв, дивний подарунок, бо ним неймовірно задовольнити смаки усіх винуватців свята. Тому й нібито з’явилися в Інтернеті “запрошення на продаж” . Та міський голова тримається свого: мали на меті і об’єднати педагогів, і подарувати культурний відпочинок.
Борис Філатов, мер Дніпра: «Как сам бывший преподаватель, как человек, который сам родился в семье преподавателей, я знаю насколько это тяжелый хлеб, когда утром нужно идти на работу, нести доброе-вечное и иногда не хочется. Но когда ты приходишь в класс, аудиторию, и видишь как у учеников загораются глаза — сразу все вторичное уходит. Мы действительно сделали такой хороший, добрый праздник, который позволил всем собраться».
  За офіційними даними, на стадіоні “Метеор” 7 жовтня зібралися 24 тисячі людей. Чи всі вони освітяни — ми не перевіряли. Та неозброєним оком видно: 90 відсотків аудиторії — жінки. Вчителі кажуть: їхня праця не з легких. Подарунком від міста переважно задоволені.
Ірина, вчителька хореографії: «Я пришла с удовольствием посмотреть на концерт. Но там очень громко». Валентина, викладачка-психолог для дітей із інвалідністю: «Цікавий співак. Не можу сказати, що я його фанатка. Але послухати…” Марина, вихователька в дитсадку: «Ми вихователі. Тому ми дуже вдячні, що нас запросили. Нам дуже подобається це свято. Ми збираємося усі і трішечки єднаємося.” Анастасія, викладачка музики: «Безумно, конечно, ждем. «Я знаю, ты в курсе» — самая любимая песня. Безусловно, это классно. Это настроение, это эмоции, это супер».

Вибір редакції

Фінансування злітної смуги  аеропорту Дніпра — у планах держави на 2019 рік, а Гіперлуп — уже в роботі (ВІДЕО)

Фінансування злітної смуги  аеропорту Дніпра — у планах держави на 2019 рік, а Гіперлуп — уже в роботі. Якщо вірити

12 Октябрь, 17:40
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 13 та 14 жовтня (ВІДЕО)

12 Октябрь, 17:15
Понад 150 виставок та 5 тисяч художніх творів: дніпровський Музей українського живопису святкує 5-річчя (ВІДЕО)

Більше ста п’ятдесяти виставок, музейна колекція у 5 тисяч творів живопису, графіки та скульптури, шалена любов відвідувачів — і таке

12 Октябрь, 15:54
Чергову партію книжок доставили до буккросингу лікарні Мечникова   

«Буккросинг  відкрили у лікарні Мечникова у 2017 році. З того часу регулярно поповнюємо полички новими книжками – щоразу привозимо кількасот

12 Октябрь, 15:40
Прогноз погоди на 12 жовтня, Дніпро та область (ВІДЕО)

11 Октябрь, 13:12
Військовий БТР врізався в маршрутку в селищі Меліоративне

На Дніпропетровщині військовий БТР врізався в маршрутку. Аварія сталася вранці середи поблизу залізничного переїзду в селищі Меліоративному. Зазначимо: в цьому

10 Октябрь, 21:36
Віктор Шендерович у Дніпрі відвідав «будинок Галича» (КОМЕНТАР)

Російський письменник-сатирик, теле- і радіоведучий, публіцист, блогер, правозахисник Віктор Шендерович презентував у Дніпрі свою давно омріяну книгу “Лєц. 20 століття”.

10 Октябрь, 21:26
Прогноз погоди по місту і області на 11 жовтня, четвер (ВІДЕО)

10 Октябрь, 18:05