24 Октябрь, 17:51

Перший конгрес з бізнесу для студентів провели у Дніпрі (ВІДЕО)

У Дніпровському Університеті митної справи та фінансів провели пізнавальний конгрес для студентів “Влада – Бізнес – Молодь”. Протягом усього дня студентам викладали майстер-класси дніпровські підприємці та економічні експерти. Мета — замотивувати молодь у створенні своєї нової бізнес-ідеї та у подальшій реалізації… На базі Університету митної справи та фінансів для студентів провели конгрес “Влада – Бізнес – Молодь”. Організатори впевнені: заходів такого рівня у вишах України ще не проводилось. Мета конгресу – показати молоді перспективи розвитку та реалізації свого потенціалу у сфері українського бізнесу.
 Олег Кужман, перший заступник голови ДніпроОДА: «Вищий навчальний заклад — це сьогодні науковий підхід. У тому числі — науковий підхід, і в тому числі те, що молоді люди на цьому конгресі і надалі, тому що буде відкрито центр розвитку підприємства. Там зможуть отримати будь-яку консультацію для того, щоб почати свій бізнес і не мати таких великих ризиків, коли молода людина не знає як це зробити».
Когрес організували у вигляді майданчика для знайомств, де можуть спілкуватися підприємці області та студенти. У програмі майстер-класи, практикуми, а також ділові ігри за участі молоді, підприємців та експертів.
 Вікторія Доценко, декан факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин Університету митної справи та фінансів: «Ми хочемо показати студентам як взагалі формується бізнес-ідея, як вона реалізується, які є перешкоди, які є можливості, як взагалі-то формується бізнес в Україні. Хочемо показати, що є дуже багато ниш, дійсно якоїсь тієї сфери послуг і таке інше. Тобто є де розвиватися».
У рамках конгресу влаштували виставку товарів і послуг від регіональних виробників. Тут можна побачити реалізацію різних креативних ідей у багатьох галузях виробництва. Дніпровські фермери винайшли навіть рослини, що говорять.
 Олександр Балюра, фермер: «Ми змайстрували, прямо діти можуть прийти це зробити своїми руками. Зараз є технологія “Ардуїна” — це невеличкі такі плати, тобто за допомогою цих плат і невеличких датчиків, які ви зараз тут бачите, можна сконструювати самого міні-робота. Можете доторкнутися до якоїсь рослини і вона напише і скаже хто вона».
Для молоді це можливість наочно дізнатися про цікаві бізнес-ідеї та надихнутися на можливі власні. А можливо, і знайти потенційних роботодавців. Алла навчається в Університеті митної справи та фінансів на другому курсі. Каже: такі тренінги дуже мотивують.
 Алла Тельнова, студентка Університету митної справи та фінансів: «Студенты на самом деле работают со второго курса уже. Для них это на самом деле познавательно, то есть ребята будут знакомиться со спикерами, которые поделятся своим опытом и в дальнейшем как бы будет немножко легче».
Автор — Стас Коновалов Камера — Андрій Гречников

Вибір редакції

Зради поки що немає — заступник міського голови Дніпра прокоментував ситуацію щодо будівництва метро та реконструкції Нового мосту (ВІДЕО)

Метро, Новий міст та вивезення сміття. Заступник міського голови Дніпра повернувся з відпустки та звітував про важливі теми. Отже, за

12 Ноябрь, 19:07
Прогноз погоди на 13 листопада, вівторок, по місту і області (ВІДЕО)

12 Ноябрь, 18:34
Як військовий досвід перетворити на власний успіх? У Дніпрі пройшов тренінг всесвітньо відомого американського психолога Френка П’юселіка (ВІДЕО)

Психологічна реабілітація військових. На Дніпропетровщину завітав ветеран В'єтнамської війни Френк П'юселік. Уже півсторіччя він розробляє і практикує програму допомоги військовим.

12 Ноябрь, 18:03
У мерії Дніпра відкрилася виставка дитячих малюнків, присвячених енергозбереженню

12 листопада на другому поверсі будівлі Дніпровської міської ради відкрилася виставка дитячих малюнків «Дніпро – енергоефективне місто». Це конкурсні роботи, які

12 Ноябрь, 15:14
Увага! Зміни у русі трамваїв № 18, № 19 дванадцятого та тринадцятого листопада

12 листопада трамваї маршруту № 19 працюватимуть до 23:00. Це пов’язано з ремонтом трамвайних колій на вул. Набережна Заводська, в районі Амурського мосту. Останні відправлення

12 Ноябрь, 15:09
На патріотичних екскурсіях «Шляхами героїв» вже побували 11,5 тисяч школярів Дніпропетровщини

«Патріотичне виховання молоді дуже важливе для нас сьогодні. Діти мають знати через що проходить Україна заради миру і незалежності. Це

12 Ноябрь, 15:07
У рамках програми USAID DOBRE обговорили економічний потенціал ОТГ (ВІДЕО)

Уже вдруге програма USAID DOBRE зібрала в Києві об’єднані територіальні громади України та представників бізнесу, інвестиційних фондів, виконавців проектів міжнародної

09 Ноябрь, 19:17
Всесвітній день мультфільму відзначили у Дніпрі (ВІДЕО)

Увесь світ день мультфільму відзначає 28 жовтня. У Дніпрі свято для дітлахів влаштували пізніше, одразу після шкільних канікул. Заодно вирішили

09 Ноябрь, 18:03