24 Октябрь, 17:51

Перший конгрес з бізнесу для студентів провели у Дніпрі (ВІДЕО)

У Дніпровському Університеті митної справи та фінансів провели пізнавальний конгрес для студентів “Влада – Бізнес – Молодь”. Протягом усього дня студентам викладали майстер-класси дніпровські підприємці та економічні експерти. Мета — замотивувати молодь у створенні своєї нової бізнес-ідеї та у подальшій реалізації… На базі Університету митної справи та фінансів для студентів провели конгрес “Влада – Бізнес – Молодь”. Організатори впевнені: заходів такого рівня у вишах України ще не проводилось. Мета конгресу – показати молоді перспективи розвитку та реалізації свого потенціалу у сфері українського бізнесу.
 Олег Кужман, перший заступник голови ДніпроОДА: «Вищий навчальний заклад — це сьогодні науковий підхід. У тому числі — науковий підхід, і в тому числі те, що молоді люди на цьому конгресі і надалі, тому що буде відкрито центр розвитку підприємства. Там зможуть отримати будь-яку консультацію для того, щоб почати свій бізнес і не мати таких великих ризиків, коли молода людина не знає як це зробити».
Когрес організували у вигляді майданчика для знайомств, де можуть спілкуватися підприємці області та студенти. У програмі майстер-класи, практикуми, а також ділові ігри за участі молоді, підприємців та експертів.
 Вікторія Доценко, декан факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин Університету митної справи та фінансів: «Ми хочемо показати студентам як взагалі формується бізнес-ідея, як вона реалізується, які є перешкоди, які є можливості, як взагалі-то формується бізнес в Україні. Хочемо показати, що є дуже багато ниш, дійсно якоїсь тієї сфери послуг і таке інше. Тобто є де розвиватися».
У рамках конгресу влаштували виставку товарів і послуг від регіональних виробників. Тут можна побачити реалізацію різних креативних ідей у багатьох галузях виробництва. Дніпровські фермери винайшли навіть рослини, що говорять.
 Олександр Балюра, фермер: «Ми змайстрували, прямо діти можуть прийти це зробити своїми руками. Зараз є технологія “Ардуїна” — це невеличкі такі плати, тобто за допомогою цих плат і невеличких датчиків, які ви зараз тут бачите, можна сконструювати самого міні-робота. Можете доторкнутися до якоїсь рослини і вона напише і скаже хто вона».
Для молоді це можливість наочно дізнатися про цікаві бізнес-ідеї та надихнутися на можливі власні. А можливо, і знайти потенційних роботодавців. Алла навчається в Університеті митної справи та фінансів на другому курсі. Каже: такі тренінги дуже мотивують.
 Алла Тельнова, студентка Університету митної справи та фінансів: «Студенты на самом деле работают со второго курса уже. Для них это на самом деле познавательно, то есть ребята будут знакомиться со спикерами, которые поделятся своим опытом и в дальнейшем как бы будет немножко легче».
Автор — Стас Коновалов Камера — Андрій Гречников

Вибір редакції

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки, тіло якої знайшли без голови та руки знайшли в одному з дачних кооперативів. Особу

17 Январь, 22:15
Прогноз погоди на п’ятницю, 18 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Январь, 18:54
Змагання юних винахідників “Роботрафік-2019” пройшли у Дніпрі (ВІДЕО)

Знання правил дорожнього руху і робототехніки! 17-го січня в Дніпрі пройшли обласні змагання юних винахідників “Роботрафік-2019”. У конкурсі взяли участь

17 Январь, 18:16
В Україні створять реєстр соціальних послуг

В Україні буде створено реєстр соціальних послуг. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про соціальні послуги". За законопроект

17 Январь, 17:06
У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22
Рятувальники нагадали військовим правила пожежної безпеки (КОМЕНТАР)

15 січня рятувальники області провели профілактичну бесіду з персоналом Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Під час зустрічі

16 Январь, 16:04