24 Октябрь, 17:51

Перший конгрес з бізнесу для студентів провели у Дніпрі (ВІДЕО)

У Дніпровському Університеті митної справи та фінансів провели пізнавальний конгрес для студентів “Влада – Бізнес – Молодь”. Протягом усього дня студентам викладали майстер-класси дніпровські підприємці та економічні експерти. Мета — замотивувати молодь у створенні своєї нової бізнес-ідеї та у подальшій реалізації… На базі Університету митної справи та фінансів для студентів провели конгрес “Влада – Бізнес – Молодь”. Організатори впевнені: заходів такого рівня у вишах України ще не проводилось. Мета конгресу – показати молоді перспективи розвитку та реалізації свого потенціалу у сфері українського бізнесу.
 Олег Кужман, перший заступник голови ДніпроОДА: «Вищий навчальний заклад — це сьогодні науковий підхід. У тому числі — науковий підхід, і в тому числі те, що молоді люди на цьому конгресі і надалі, тому що буде відкрито центр розвитку підприємства. Там зможуть отримати будь-яку консультацію для того, щоб почати свій бізнес і не мати таких великих ризиків, коли молода людина не знає як це зробити».
Когрес організували у вигляді майданчика для знайомств, де можуть спілкуватися підприємці області та студенти. У програмі майстер-класи, практикуми, а також ділові ігри за участі молоді, підприємців та експертів.
 Вікторія Доценко, декан факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин Університету митної справи та фінансів: «Ми хочемо показати студентам як взагалі формується бізнес-ідея, як вона реалізується, які є перешкоди, які є можливості, як взагалі-то формується бізнес в Україні. Хочемо показати, що є дуже багато ниш, дійсно якоїсь тієї сфери послуг і таке інше. Тобто є де розвиватися».
У рамках конгресу влаштували виставку товарів і послуг від регіональних виробників. Тут можна побачити реалізацію різних креативних ідей у багатьох галузях виробництва. Дніпровські фермери винайшли навіть рослини, що говорять.
 Олександр Балюра, фермер: «Ми змайстрували, прямо діти можуть прийти це зробити своїми руками. Зараз є технологія “Ардуїна” — це невеличкі такі плати, тобто за допомогою цих плат і невеличких датчиків, які ви зараз тут бачите, можна сконструювати самого міні-робота. Можете доторкнутися до якоїсь рослини і вона напише і скаже хто вона».
Для молоді це можливість наочно дізнатися про цікаві бізнес-ідеї та надихнутися на можливі власні. А можливо, і знайти потенційних роботодавців. Алла навчається в Університеті митної справи та фінансів на другому курсі. Каже: такі тренінги дуже мотивують.
 Алла Тельнова, студентка Університету митної справи та фінансів: «Студенты на самом деле работают со второго курса уже. Для них это на самом деле познавательно, то есть ребята будут знакомиться со спикерами, которые поделятся своим опытом и в дальнейшем как бы будет немножко легче».
Автор — Стас Коновалов Камера — Андрій Гречников

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 23 та 24 березня. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Март, 18:27
Qirim- художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму (ВІДЕО)

У Музеї українського живопису представили художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму та 75-х роковин депортації кримських татар. Виставка

22 Март, 18:23
Через плачевний стан будівлі історичного музею, в ньому закрили три зали та головний вхід (ВІДЕО)

Уже півтора місяці в історичному музеї ім. Яворницького тимчасово закриті три виставкові зали. За словами виконуючої обов'язки директора музею Юлії

22 Март, 18:13
Близько 100 підприємств області готові долучитися до відродження профтехнічної освіти

АрселорМіттал Кривий Ріг, КБ Південне, ДТЕК Павлоградвугілля, Придніпровська ТЕС та десятки інших підприємств області зацікавлені у запровадженні дуальної освіти в

22 Март, 17:27
У Центральній міській бібліотеці Дніпра в рамках благодійного проекту BookAngel з’явилося 500 нових дитячих книжок 

21 березня Центральній міській бібліотеці Дніпра подарували 500 нових книжок для дітей. Це стало можливим завдяки благодійному проекту BookAngel. Він

22 Март, 17:25
Прогноз погоди на 22 березня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Март, 18:13
Дніпровський дитячий оркестр “Little Band” отримав в подарунок нові інструменти від ДніпроОДА (ВІДЕО)

Допомога в досягненні музичного Олімпу: дніпровський дитячий оркестр “Little Band” у подарунок від ДніпроОДА отримав нові інструменти. Вихованці шостої школи

21 Март, 18:10
Навчити дніпровських підприємців правильно робити добро обіцяють організатори «Благодійного сніданку про соціальну відповідальність»(ВІДЕО)

Зранку 20 березня в одному з дніпровських закладів зібралося з півсотні місцевих підприємців — снідали, спілкувалися та заодно вчилися. Шестеро

21 Март, 16:01