26 Октябрь, 18:56

«Сталева міць»-2018 — перші військово-спортивні ігри на Дніпропетровщині (ВІДЕО)

“Сталева міць” у Черкаському. Там стартували військово-спортивні ігри. Змагання всеукраїнські, триватимуть протягом тьох днів. Учасники деяких команд познайомилися тільки у день змагань і вже вийшли на старт. Хто був найшвидшим, а хто прийшов не задля перемоги, а щоб відчути дух змагань, бачили наші журналісти.  
Оля Василець, журналістка: «Сталева міць” — військово-спортивні ігри із понад півсотнею учасників та учасниць. Із смугою перешкод, задимленнями та піротехнікою».
За прогнозами, найшвидше смугу перешкод повинні здолати господарі військової частини. Результат 93 військової бригади — 6 хвилин 37 секунд.
Олександр, солдат: «Все равно она дается тяжело, каждый раз не легче. Особенно в этот раз, когда появились дымы. Это совсем другое — предает адреналина, эмоции».
“Сталева міць” — це всеукраїнські змагання. Команди саперів, пантонерів і дорожників приїхали із Охтирки, Сумської області. Усі — колишні учасники АТО.
Сергій Чут, начальник фізичної підготовки спорта 91-го окремого інженерного полку оперативного забазпечення, капітан: «На войне все не хватает выносливости. То есть, ты учишься преодолевать препятствия и идти вперед, несмотря ни на что».
Команда «Козацької дружини» екпериментальна. Всі її учасники та учасниці познайомилися зранку, перед змаганнями.
Юлія, учасниця команди «Козацька дружина»: «Решили собрать экспериментальную команду, для ознакомления, но надеемся на место».
Альона — із Енергодара, і підтримує свого чоловіка — військового. Є ще учасники із Запоріжжя та Рівного.
Альона Вялова, учасниця команди «Козацька дружина»: «Очень хорошо, когда команда может помогать — это взаимоподдержка и взаимопомощь. Мне сейчас кайфово, очень кайфово. Сейчас адреналин».
Переможців обиратимуть за результатами трьох днів змагань. Проте головне, на чому наголошують організатори, — це гарна можливість для військових, особливо тих, хто був на передовій, скинути негатив за допомогою фізичного навантаження.  

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26