26 Октябрь, 18:56

«Сталева міць»-2018 — перші військово-спортивні ігри на Дніпропетровщині (ВІДЕО)

“Сталева міць” у Черкаському. Там стартували військово-спортивні ігри. Змагання всеукраїнські, триватимуть протягом тьох днів. Учасники деяких команд познайомилися тільки у день змагань і вже вийшли на старт. Хто був найшвидшим, а хто прийшов не задля перемоги, а щоб відчути дух змагань, бачили наші журналісти.  
Оля Василець, журналістка: «Сталева міць” — військово-спортивні ігри із понад півсотнею учасників та учасниць. Із смугою перешкод, задимленнями та піротехнікою».
За прогнозами, найшвидше смугу перешкод повинні здолати господарі військової частини. Результат 93 військової бригади — 6 хвилин 37 секунд.
Олександр, солдат: «Все равно она дается тяжело, каждый раз не легче. Особенно в этот раз, когда появились дымы. Это совсем другое — предает адреналина, эмоции».
“Сталева міць” — це всеукраїнські змагання. Команди саперів, пантонерів і дорожників приїхали із Охтирки, Сумської області. Усі — колишні учасники АТО.
Сергій Чут, начальник фізичної підготовки спорта 91-го окремого інженерного полку оперативного забазпечення, капітан: «На войне все не хватает выносливости. То есть, ты учишься преодолевать препятствия и идти вперед, несмотря ни на что».
Команда «Козацької дружини» екпериментальна. Всі її учасники та учасниці познайомилися зранку, перед змаганнями.
Юлія, учасниця команди «Козацька дружина»: «Решили собрать экспериментальную команду, для ознакомления, но надеемся на место».
Альона — із Енергодара, і підтримує свого чоловіка — військового. Є ще учасники із Запоріжжя та Рівного.
Альона Вялова, учасниця команди «Козацька дружина»: «Очень хорошо, когда команда может помогать — это взаимоподдержка и взаимопомощь. Мне сейчас кайфово, очень кайфово. Сейчас адреналин».
Переможців обиратимуть за результатами трьох днів змагань. Проте головне, на чому наголошують організатори, — це гарна можливість для військових, особливо тих, хто був на передовій, скинути негатив за допомогою фізичного навантаження.  

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 23 та 24 березня. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Март, 18:27
Qirim- художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму (ВІДЕО)

У Музеї українського живопису представили художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму та 75-х роковин депортації кримських татар. Виставка

22 Март, 18:23
Через плачевний стан будівлі історичного музею, в ньому закрили три зали та головний вхід (ВІДЕО)

Уже півтора місяці в історичному музеї ім. Яворницького тимчасово закриті три виставкові зали. За словами виконуючої обов'язки директора музею Юлії

22 Март, 18:13
Близько 100 підприємств області готові долучитися до відродження профтехнічної освіти

АрселорМіттал Кривий Ріг, КБ Південне, ДТЕК Павлоградвугілля, Придніпровська ТЕС та десятки інших підприємств області зацікавлені у запровадженні дуальної освіти в

22 Март, 17:27
У Центральній міській бібліотеці Дніпра в рамках благодійного проекту BookAngel з’явилося 500 нових дитячих книжок 

21 березня Центральній міській бібліотеці Дніпра подарували 500 нових книжок для дітей. Це стало можливим завдяки благодійному проекту BookAngel. Він

22 Март, 17:25
Прогноз погоди на 22 березня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Март, 18:13
Дніпровський дитячий оркестр “Little Band” отримав в подарунок нові інструменти від ДніпроОДА (ВІДЕО)

Допомога в досягненні музичного Олімпу: дніпровський дитячий оркестр “Little Band” у подарунок від ДніпроОДА отримав нові інструменти. Вихованці шостої школи

21 Март, 18:10
Навчити дніпровських підприємців правильно робити добро обіцяють організатори «Благодійного сніданку про соціальну відповідальність»(ВІДЕО)

Зранку 20 березня в одному з дніпровських закладів зібралося з півсотні місцевих підприємців — снідали, спілкувалися та заодно вчилися. Шестеро

21 Март, 16:01