01 Ноябрь, 19:18

Нові власники Палацу Ілліча почали ремонт будівлі та вже запрошують орендарів (ВІДЕО)

Палац Ілліча продали і нові власники дотрималися обіцянки відремонтувати будівлю. Встановили металопластикові вікна, ремонтують фасад. А на будівлі висить оголошення про оренду. Що, для кого і як довго триватиме ремонт?
Оля Василець, журналістка: «Будівлю палацу Ілліча торік продали майже за 8 мільйонів гривень. Нові власники пообіцяли відремонтувати приміщення, зберегти фасад та внутрішні інтерєрєри. «9 канал» вирішив навідатися до палацу і перевірити що тут відбувається зараз». Олександр: «Обдирают стены, двери, лестницы. Полностью по всему зданию происходит ремонт».
Нові власники — це київська компанія БЦ-ВЕСТА. У столиці вона пропонує оренду комерційної нерухомості. Наш палац, обіцяють, образити не дадуть.
Олексій Тесленко, керівник з ремонту Палацу Ілліча: «Ця будівля буде використовуватися згідно з її функціональним призначенням, тобто культурно- адміністративний центр».
За ремонтом будівлі місцеві спостерігають з березня.
Людмила: «Прям аж в душі радісно. Скільки років стояло, поломане все, а тут — возрождається». Віра: «Главное было предъявлено правило-  сохранить внешний вид. Историческая память. А внутри уже сказали: как хотите».
  Реставрацію не проводять через бюрократичні колізії.
Олексій Тесленко, керівник з ремонту Палацу Ілліча: «Ми проводимо роботу по консервації та зберіганню, по запогінню руйнації. Ми не можемо реставрувати без проектно-дозвільної документації. Вже як 9 місяців ми не можемо підключити обєкт до комунікацій. Електроенергії в будівлі поки що немає, опалення в будівлі немає».
  Банер на будівлі палацу пропонує оренду приміщень. Телефонуємо за вказаним номером…
«Ви набрали невірний номер, перевірте його та зателефонуйте ще раз».
  Поки тут встановили металопластикові вікна та ремонтують фасад.
Катерина Козлова, архітекторка: «При реконструкции исторических зданий наиболее большое значение имеет именно рисунок окон, а не материал, из которого они сделаны. Рисунок почти сохранен, скажем так, можно было сделать хуже».
Подивитися що в середині палацу — нам не вдалося. Пустили тільки на поріг.  
«Пожалуйста, не надо снимать. Когда белая «Тойота» здесь будет, тогда приходите».
  Проте білої “Тойоти“ ми так і не дочекалися.   Автор — Оля Василець Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22
Рятувальники нагадали військовим правила пожежної безпеки (КОМЕНТАР)

15 січня рятувальники області провели профілактичну бесіду з персоналом Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Під час зустрічі

16 Январь, 16:04
5 міфів навколо закону щодо добровільної згоди на секс

Міф 1. Розписка про згоду на секс Насправді, у законі не йдеться про отримання письмової згоди на участь у статевому

16 Январь, 16:00
10 фестиваль прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу пройшов у Дніпрі (ВІДЕО)

10 фестиваль прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу пройшов у Дніпрі Кожного року організатори збирають родини, які виховують дітей-сиріт

16 Январь, 07:29
Один із постраждалих на шахті імені Героїв Космосу має 60 відсотків опіків (КОМЕНТАР)

Один із постраждалих на шахті імені Героїв Космосу має 60 відсотків опіків Наразі в опіковому центрі  перебувають п'ятеро шахтарів, які

15 Январь, 20:19
Поліція затримала чоловіка, що на вокзалі обікрав військовослужбовця (КОМЕНТАР)

Поліція затримала чоловіка, що на вокзалі обікрав військовослужбовця   15-го січня поліцейські затримали 35-річного чоловіка, який на залізничному вокзалі в

15 Январь, 20:09