05 Ноябрь, 18:55

«Заробітчанин з кульком» прикрасив стіну будинку в Дніпрі (ВІДЕО)

«Заробітчанин з кульком» прикрасив стіну будинку в Дніпрі

Другий “Мурал Фест Дніпро” розпочався вихідними. Цього разу захід проводят за кошти спонсорів і меценатів, без залучення міського бюджету. Вуличні малюнки з’являться на 5 локаціях міста, а шоста картина має стати подарунком для дітей без батьківської опіки. Один мурал зараз у процесі створення — він має назву “Заробітчанин”. І поки сюжет готувався до ефіру, художники додали в композицію фірмовий пакет відомої торговельної мережі.

“Мурал Фест Дніпро 2018” розпочали із 9-поверхівки на Набережній Перемоги. Будинок номер 58 отимає картину “Заробітчанин”.
Людмила Кирилюк, художниця із Запоріжжя: «Ейфелева вежа, біля неї ходить наш українець, подорожує, потім вертається в Україну до рідних і близьких. Стіну утеплили, а тепер мешканців будинку ще буде гріти і теплий малюнок». Андрій Йож, художник із м.Дубно: «Люди хочуть чогось яскравого, щоб міста перестали бути сірими і нудними. Стіна стає таким бар’єром, навіть проти реклами наркотиків».
  На створення малюнку такого розміру в середньому витрачають близько тижня. Станом на 3 листопада, за словами митців, мурал був готовий  десь відсотків на 20%.
Людмила Кирилюк, художниця із Запоріжжя: «Наразі це десь відсотків 20 від 100. На жаль. Самі розумієте: із чимось доводиться зіштовхнутися, щось вирішити. Але ми поки справляємося». Андрій Йож, художник із м.Дубно: «Бувають нюанси із постачанням електрики. Із люльками деякі нюанси. Нас п’ятеро в команді: двоє чоловіків і троє дівчат. У кожного є свої ролі. Через те, що велика площа, потрібно і організовувати, і проектор налаштовувати, і часом щось докупляти, і розмішувати фарбу. Кожен зайнятий своєю справою».
Місцеві новою прикрасою, кажуть, дуже задоволені. За планами організаторів, фінал «Мурал Фесту» має відбутися у міському дитбудинку №1. Художники розмалюють сірий бетонний паркан казковими персонажами.

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26