06 Ноябрь, 19:14

Перше друге та компот: що їдять на обід школярі у 21-й школі і чому відмовляються від шкілької їжі? (ВІДЕО)

У 21-й школі вибір на обід більший, бо тут окрім їдальні є ще й так звана шведська лінія, куди можна йти за добавкою. Батьки, щоправда, не на камеру розповідають: харчуванням дітей незадоволені, але міняти систему, кажуть, не з руки, бо дітям ще якось навчатися треба. Дзвінок на велику переву, діти виходять на обід. Одні ідуть до їдальні.
Каріна, учениця 21 школи: «От сьогодні сосиски і каша. Смачна».
Інші поспішають до так званої шведської лінії.
Марія, учениця 6 класу: «Я собі купую картоплю по-селянськи, нагетси та морковку по-корейськи».
  Таким обідом усі школи міста забезпечує компанія «Контракт Продрезерв 5». Вони ж організовують харчування і в дошкільних закладах.  
Антоніна Змієнко, директорка школи №21: «Дитина може вибрати, чи вона харчується за двотижневим меню, яке затверджене управлінням освіти та держспоживслужбою. Або обирати самостійно».
  Є ще третій варіант. Олександра на обід приходить зі своєю їжею. Каже: і шкільна смакує, просто не завжди по кишені.
Олександраучениця 21-ї школи: «Так дешевше, і ти знаєш хто і з чого готував. Коли готує якась твоя людина». Антоніна Змієнко, директорка школи №21: «В середньому вартість обіду в шкільній їдальні коштує 20 гривень».
Батьки якщо і скаржаться, але не на камеру. Втім, вони можуть особисто пересвідчитись у якості їжі — мають повне право будь-коли прийти до школи та скуштувати обід.  
Тетяна Пономарчук, заступниця директора компанії «Контракт Продрезерв 5»: «Приобрести порцию и попробовать ее, в конце концов. Потому что зачастую дети говорят: «Ой, вкусно, ой невкусно». Родители скандалят, потом пробую, — да, действительно вкусно. Получит по шее».
До шкіл і садочків продукти з довшим терміном придатності потрапляють зі складів. Тут є все, окрім набілу, охолодженого м’яса та інших продуктів із кількаденним терміном придатності.
Дмитро Зеленський, директор з логыстики компаныъ «Контракт Продрезерв 5»: «У каждой группы товара есть свой день вывоза. С понедельника по пятницу со склада отправляется какая-то группа товара. Ежедневно с этого склада уезжает порядка 30 тонн ежедневно».
  У соцмережах і поза об`єктивами камер триває запекла дискусія, наскільки смачно чи ніякісно або не дуже годує «Продрезерв-5». Тоді як дехто знаходить можливості їсти деінде чи приходити на обід зі своїм. Інші школярі смакують за обидві щоки.

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 23 та 24 березня. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Март, 18:27
Qirim- художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму (ВІДЕО)

У Музеї українського живопису представили художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму та 75-х роковин депортації кримських татар. Виставка

22 Март, 18:23
Через плачевний стан будівлі історичного музею, в ньому закрили три зали та головний вхід (ВІДЕО)

Уже півтора місяці в історичному музеї ім. Яворницького тимчасово закриті три виставкові зали. За словами виконуючої обов'язки директора музею Юлії

22 Март, 18:13
Близько 100 підприємств області готові долучитися до відродження профтехнічної освіти

АрселорМіттал Кривий Ріг, КБ Південне, ДТЕК Павлоградвугілля, Придніпровська ТЕС та десятки інших підприємств області зацікавлені у запровадженні дуальної освіти в

22 Март, 17:27
У Центральній міській бібліотеці Дніпра в рамках благодійного проекту BookAngel з’явилося 500 нових дитячих книжок 

21 березня Центральній міській бібліотеці Дніпра подарували 500 нових книжок для дітей. Це стало можливим завдяки благодійному проекту BookAngel. Він

22 Март, 17:25
Прогноз погоди на 22 березня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Март, 18:13
Дніпровський дитячий оркестр “Little Band” отримав в подарунок нові інструменти від ДніпроОДА (ВІДЕО)

Допомога в досягненні музичного Олімпу: дніпровський дитячий оркестр “Little Band” у подарунок від ДніпроОДА отримав нові інструменти. Вихованці шостої школи

21 Март, 18:10
Навчити дніпровських підприємців правильно робити добро обіцяють організатори «Благодійного сніданку про соціальну відповідальність»(ВІДЕО)

Зранку 20 березня в одному з дніпровських закладів зібралося з півсотні місцевих підприємців — снідали, спілкувалися та заодно вчилися. Шестеро

21 Март, 16:01