06 Ноябрь, 19:14

Перше друге та компот: що їдять на обід школярі у 21-й школі і чому відмовляються від шкілької їжі? (ВІДЕО)

У 21-й школі вибір на обід більший, бо тут окрім їдальні є ще й так звана шведська лінія, куди можна йти за добавкою. Батьки, щоправда, не на камеру розповідають: харчуванням дітей незадоволені, але міняти систему, кажуть, не з руки, бо дітям ще якось навчатися треба. Дзвінок на велику переву, діти виходять на обід. Одні ідуть до їдальні.
Каріна, учениця 21 школи: «От сьогодні сосиски і каша. Смачна».
Інші поспішають до так званої шведської лінії.
Марія, учениця 6 класу: «Я собі купую картоплю по-селянськи, нагетси та морковку по-корейськи».
  Таким обідом усі школи міста забезпечує компанія «Контракт Продрезерв 5». Вони ж організовують харчування і в дошкільних закладах.  
Антоніна Змієнко, директорка школи №21: «Дитина може вибрати, чи вона харчується за двотижневим меню, яке затверджене управлінням освіти та держспоживслужбою. Або обирати самостійно».
  Є ще третій варіант. Олександра на обід приходить зі своєю їжею. Каже: і шкільна смакує, просто не завжди по кишені.
Олександраучениця 21-ї школи: «Так дешевше, і ти знаєш хто і з чого готував. Коли готує якась твоя людина». Антоніна Змієнко, директорка школи №21: «В середньому вартість обіду в шкільній їдальні коштує 20 гривень».
Батьки якщо і скаржаться, але не на камеру. Втім, вони можуть особисто пересвідчитись у якості їжі — мають повне право будь-коли прийти до школи та скуштувати обід.  
Тетяна Пономарчук, заступниця директора компанії «Контракт Продрезерв 5»: «Приобрести порцию и попробовать ее, в конце концов. Потому что зачастую дети говорят: «Ой, вкусно, ой невкусно». Родители скандалят, потом пробую, — да, действительно вкусно. Получит по шее».
До шкіл і садочків продукти з довшим терміном придатності потрапляють зі складів. Тут є все, окрім набілу, охолодженого м’яса та інших продуктів із кількаденним терміном придатності.
Дмитро Зеленський, директор з логыстики компаныъ «Контракт Продрезерв 5»: «У каждой группы товара есть свой день вывоза. С понедельника по пятницу со склада отправляется какая-то группа товара. Ежедневно с этого склада уезжает порядка 30 тонн ежедневно».
  У соцмережах і поза об`єктивами камер триває запекла дискусія, наскільки смачно чи ніякісно або не дуже годує «Продрезерв-5». Тоді як дехто знаходить можливості їсти деінде чи приходити на обід зі своїм. Інші школярі смакують за обидві щоки.

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26