06 Ноябрь, 19:14

Перше друге та компот: що їдять на обід школярі у 21-й школі і чому відмовляються від шкілької їжі? (ВІДЕО)

У 21-й школі вибір на обід більший, бо тут окрім їдальні є ще й так звана шведська лінія, куди можна йти за добавкою. Батьки, щоправда, не на камеру розповідають: харчуванням дітей незадоволені, але міняти систему, кажуть, не з руки, бо дітям ще якось навчатися треба. Дзвінок на велику переву, діти виходять на обід. Одні ідуть до їдальні.
Каріна, учениця 21 школи: «От сьогодні сосиски і каша. Смачна».
Інші поспішають до так званої шведської лінії.
Марія, учениця 6 класу: «Я собі купую картоплю по-селянськи, нагетси та морковку по-корейськи».
  Таким обідом усі школи міста забезпечує компанія «Контракт Продрезерв 5». Вони ж організовують харчування і в дошкільних закладах.  
Антоніна Змієнко, директорка школи №21: «Дитина може вибрати, чи вона харчується за двотижневим меню, яке затверджене управлінням освіти та держспоживслужбою. Або обирати самостійно».
  Є ще третій варіант. Олександра на обід приходить зі своєю їжею. Каже: і шкільна смакує, просто не завжди по кишені.
Олександраучениця 21-ї школи: «Так дешевше, і ти знаєш хто і з чого готував. Коли готує якась твоя людина». Антоніна Змієнко, директорка школи №21: «В середньому вартість обіду в шкільній їдальні коштує 20 гривень».
Батьки якщо і скаржаться, але не на камеру. Втім, вони можуть особисто пересвідчитись у якості їжі — мають повне право будь-коли прийти до школи та скуштувати обід.  
Тетяна Пономарчук, заступниця директора компанії «Контракт Продрезерв 5»: «Приобрести порцию и попробовать ее, в конце концов. Потому что зачастую дети говорят: «Ой, вкусно, ой невкусно». Родители скандалят, потом пробую, — да, действительно вкусно. Получит по шее».
До шкіл і садочків продукти з довшим терміном придатності потрапляють зі складів. Тут є все, окрім набілу, охолодженого м’яса та інших продуктів із кількаденним терміном придатності.
Дмитро Зеленський, директор з логыстики компаныъ «Контракт Продрезерв 5»: «У каждой группы товара есть свой день вывоза. С понедельника по пятницу со склада отправляется какая-то группа товара. Ежедневно с этого склада уезжает порядка 30 тонн ежедневно».
  У соцмережах і поза об`єктивами камер триває запекла дискусія, наскільки смачно чи ніякісно або не дуже годує «Продрезерв-5». Тоді як дехто знаходить можливості їсти деінде чи приходити на обід зі своїм. Інші школярі смакують за обидві щоки.

Вибір редакції

У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22
Рятувальники нагадали військовим правила пожежної безпеки (КОМЕНТАР)

15 січня рятувальники області провели профілактичну бесіду з персоналом Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Під час зустрічі

16 Январь, 16:04
5 міфів навколо закону щодо добровільної згоди на секс

Міф 1. Розписка про згоду на секс Насправді, у законі не йдеться про отримання письмової згоди на участь у статевому

16 Январь, 16:00
10 фестиваль прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу пройшов у Дніпрі (ВІДЕО)

10 фестиваль прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу пройшов у Дніпрі Кожного року організатори збирають родини, які виховують дітей-сиріт

16 Январь, 07:29
Один із постраждалих на шахті імені Героїв Космосу має 60 відсотків опіків (КОМЕНТАР)

Один із постраждалих на шахті імені Героїв Космосу має 60 відсотків опіків Наразі в опіковому центрі  перебувають п'ятеро шахтарів, які

15 Январь, 20:19
Поліція затримала чоловіка, що на вокзалі обікрав військовослужбовця (КОМЕНТАР)

Поліція затримала чоловіка, що на вокзалі обікрав військовослужбовця   15-го січня поліцейські затримали 35-річного чоловіка, який на залізничному вокзалі в

15 Январь, 20:09