13 Ноябрь, 00:41

У Дніпрі відбулась зустріч із учасниками президентських праймеріз УКРОПу (відео)

У Дніпрі відбулась зустріч із учасниками президентських праймеріз «Українського обєднання патріотів».

на правах реклами

Такий формат міжпартійних перегонів за звання кандидата в Президенти проходить вперше в Україні. Спочатку зустріч з претендентами на пост глави держави мала відбутись 20 жовтня, але через організаційні складнощі приїзд до Дніпра відклали майже на місяць. В чому причина затримки та як врешті пройшла зустріч, дивіться у сюжеті.

 Олександр Шевченко вітається зі сцени:

«Українське обєднання патріотів» — перша партія в країні, яка проводить праймеріз. Це – формат міжпартійних до-президентських перегонів. Його мета — визначитись із кандидатом від політсили на пост голови держави. На думку представників УКРОПу, таке попереднє голосування допоможе визначити найбільш гідного та мотивованого претендента.

Тарас Батенко, голова партії УКРОП, народний депутат України

Ми почали шукати краще посеред себе шляхом внутрішньопартійної конкуренції. Так як це є в Америці та інших країнах західної демократії. І в результаті цих внутріпартійних виборів в нас Олександр Шевченко фактично вже є сьогодні переможцем. Це – елемент політичної культури, якої бракує всім партіям.

Змагання проходило між трьома кандидатами – Іриною Головатенко, Оксаною Тунік-Фриз та Олександром Шевченко. Представники партії зазначили: Дніпро – 21-й регіон, де проводяться праймеріз, і за цей час більшість голосів зібрав Олександр Шевченко. Тези його передвиборчої програми були про боротьбу з корупцією:

Олександр Шевченко, народний депутат України, учасник праймеріз: 

Саме перше – забезпечити права і свободи громадян, заставити нарешті правоохоронні органи бути не репресивними, а дійсно захищати нашу Конституцію, наші закони. І безумовно, зроблю Україною субєктною, переконаю світову спільноту в тому, шо Шевченко – не Порошенко, я не є колаборантом і зрадником.

Однопартійці його кандидатуру підтримують:

Андрій Денисенко, народний депутат України від партії УКРОП

Те, що сам цей шлях до кандидування, до офіційного статусу, пролягає у внутрішньопартійній конкуренції, чесному, щирому змаганні і діалозі з однопартійцями і виборцями, це поза всяким сумнівом робить йому честь.

Внутрішньопартійні перегони у Дніпрі намагались зірвати представники діючої влади, кажуть представники УКРОПу. Праймеріз мали відбутись 20 жовтня, але укропівці стикнулись з численними перешкодами:

Тарас Батенко, голова партії УКРОП, народний депутат України

Перша зустріч мала відбутись 20 жовтня в театрі ім. Тараса Шевченка. Вона не відбулася. // Міський голова пан Філатов через публічну сторінку запропонував нам свої послуги ми скерували офіційний лист на міського голову, відповіді досі не отримали. І заключили договір з будинком культури Южмашу. І декілька днів тому отримали від них відмову. Таке відчуття, що ми їхали в Радянський Союз, але слава богу, що Дніпро все ж не Радянський союз.

Остаточно переможця праймеріз укропівці визначать 5 грудня під час фінального голосування на зїзді у Києві.

Вибір редакції

Прогноз погоди на п’ятницю, 26 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

25 Апрель, 17:45
Підприємцям Дніпра за порушення трудового законодавства виписали штрафів майже на 9 мільйонів гривень

За останній рік працівники Інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради провели 69 інспекційних перевірок суб’єктів господарської

25 Апрель, 17:41
Будівництво автобану Дніпро-Решетилівка триває

На Дніпропетровщині будують нову ділянку траси національного значення Дніпро-Решетилівка. Чотирисмуговий автобан зводять в об’їзд населених пунктів Петриківського та Царичанського районів.

25 Апрель, 17:35
Дніпровець здобув перемогу на чемпіонаті світу з бразильського джиу-джитсу

25 Апрель, 17:27
У Дніпрі учасникам програми «Доступні ліки» виписано 20 тисяч електронних рецептів

З першого квітня в Україні виписують електронні рецепти за програмою «Доступні ліки», яка поширюється на пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, цукровим

25 Апрель, 17:22
“ПЕНІТА.опера” — в Дніпрі відбулася прем’єра вистави про жінок-довічниць (ВІДЕО)

Мистецький твір, який поєднується з соціальним проектом — “ПЕНІТА.опера”. Прем’єра вистави про довічниць в Дніпрі відбулася 23 квітня.  26 квітня

25 Апрель, 15:17
Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади (КОМЕНТАР)

Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади Двадцять тисяч квадратних метрів землі для єврейського кладовища

24 Апрель, 21:19
Тротуари на проспекті Яворницького ремонтують без залучення коштів міського бюджету (КОМЕНТАР)

У Дніпрі на проспекті Яворницького, біля торгового центру “Лотос”, міняють пошкоджені тротуари.  Роботи ведуть працівники КП "Благоустрій" і Управління контролю

24 Апрель, 15:44