13 Ноябрь, 00:41

У Дніпрі відбулась зустріч із учасниками президентських праймеріз УКРОПу (відео)

У Дніпрі відбулась зустріч із учасниками президентських праймеріз «Українського обєднання патріотів».

на правах реклами

Такий формат міжпартійних перегонів за звання кандидата в Президенти проходить вперше в Україні. Спочатку зустріч з претендентами на пост глави держави мала відбутись 20 жовтня, але через організаційні складнощі приїзд до Дніпра відклали майже на місяць. В чому причина затримки та як врешті пройшла зустріч, дивіться у сюжеті.

 Олександр Шевченко вітається зі сцени:

«Українське обєднання патріотів» — перша партія в країні, яка проводить праймеріз. Це – формат міжпартійних до-президентських перегонів. Його мета — визначитись із кандидатом від політсили на пост голови держави. На думку представників УКРОПу, таке попереднє голосування допоможе визначити найбільш гідного та мотивованого претендента.

Тарас Батенко, голова партії УКРОП, народний депутат України

Ми почали шукати краще посеред себе шляхом внутрішньопартійної конкуренції. Так як це є в Америці та інших країнах західної демократії. І в результаті цих внутріпартійних виборів в нас Олександр Шевченко фактично вже є сьогодні переможцем. Це – елемент політичної культури, якої бракує всім партіям.

Змагання проходило між трьома кандидатами – Іриною Головатенко, Оксаною Тунік-Фриз та Олександром Шевченко. Представники партії зазначили: Дніпро – 21-й регіон, де проводяться праймеріз, і за цей час більшість голосів зібрав Олександр Шевченко. Тези його передвиборчої програми були про боротьбу з корупцією:

Олександр Шевченко, народний депутат України, учасник праймеріз: 

Саме перше – забезпечити права і свободи громадян, заставити нарешті правоохоронні органи бути не репресивними, а дійсно захищати нашу Конституцію, наші закони. І безумовно, зроблю Україною субєктною, переконаю світову спільноту в тому, шо Шевченко – не Порошенко, я не є колаборантом і зрадником.

Однопартійці його кандидатуру підтримують:

Андрій Денисенко, народний депутат України від партії УКРОП

Те, що сам цей шлях до кандидування, до офіційного статусу, пролягає у внутрішньопартійній конкуренції, чесному, щирому змаганні і діалозі з однопартійцями і виборцями, це поза всяким сумнівом робить йому честь.

Внутрішньопартійні перегони у Дніпрі намагались зірвати представники діючої влади, кажуть представники УКРОПу. Праймеріз мали відбутись 20 жовтня, але укропівці стикнулись з численними перешкодами:

Тарас Батенко, голова партії УКРОП, народний депутат України

Перша зустріч мала відбутись 20 жовтня в театрі ім. Тараса Шевченка. Вона не відбулася. // Міський голова пан Філатов через публічну сторінку запропонував нам свої послуги ми скерували офіційний лист на міського голову, відповіді досі не отримали. І заключили договір з будинком культури Южмашу. І декілька днів тому отримали від них відмову. Таке відчуття, що ми їхали в Радянський Союз, але слава богу, що Дніпро все ж не Радянський союз.

Остаточно переможця праймеріз укропівці визначать 5 грудня під час фінального голосування на зїзді у Києві.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57
Українська «Вікіпедія» відзначає 15-тиріччя (ВІДЕО)

На честь цієї дати по всій Україні проходить низка тематичних заходів.  Як це було у Дніпрі — дивіться у сюжеті.

30 Январь, 18:55
Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі

30 Январь, 18:53
Пожежа у занедбаній будівлі Дніпра — рятувальники зупинили вогонь, постраждалих не виявили

Пожежа на бульварі Кучеревського у Дніпрі зайнялася на першому поверсі занедбаної будівлі. Вогонь пошкодив теплоізоляцію та пластикові труби на площі

29 Январь, 18:53