16 Ноябрь, 18:29

Повільна робота, занедбані філії та переповнені скриньки. Чим відповість «Укрпошта» на скарги дніпрян? (ВІДЕО)

Повільна робота, занедбані філії та переповнені скриньки. Соціальні мережі рясніють скаргами дніпрян на послуги “Укрпошти”. Чим невдоволені городяни і що про це думає керівництво обласної мережі? Подробиці — в сюжеті Юлії Бублик. 10 листопада в соціальній мережі Фейсбук з’явилися фото: на вулиці Титова стоїть скринька «Укрпошти», про яку геть забули листоноші:
«На Титова стоїть набита під зав’язку скринька. А хтось чекає на ці листи. «Укрпошта»  знахабніла чи розвалилася?»
  За роз’ясненнями «9 канал» звернувся до Костянтина Зівенка — керівника обласної  «Укрпошти». Він визнає: сталася помилка.
Костянтин Зівенко, керівник “Укрпошти” в Дніпропетровській області: «Примерно 3 недели назад мы создавали маршруты, которые обслуживает наше почтовое отделение. И технолог, которая просто писала приказ, она этот ящик почтовый из одного исключила, а в другой забыла включить».
  Тому листи, як мають забирати двічі на день, пролежали у скриньці майже 2,5 тижні. Коли про помилку дізналось керівництво, ситуацію швидко виправили, а технологиню покарали дисциплінарним стягненням. Більше того, саму скриньку замінили на нову. Адже попередню геть зіпсували вандали. В «Укрпошті» жаліються: щойно встановлюють нові бокси — за 2-3 дні вони їх зафарбовують графіті чи обклеюють оголошеннями.
 Костянтин Зівенко, керівник “Укрпошти” в Дніпропетровській області: «Вот этот тоже был недавно покрашен и повешен. Вот мы можем на него посмотреть и увидеть — весь в граффити. Мы стараемся быть самым дешевым оператором, самым недорогим по услугам, но это все удорожает наши услуги».
До інформаційного центру «9 каналу» мешканці звертаються і з іншими скаргами. Надсилають фото відділення на вулиці Леоніда Стромцова (раніше вулиця Вакуленчука). Кажуть: не так має виглядати національна пошта країни. Ми відвідали філію за вказаною адресою, переконалися на власні очі: приміщення — напівзруйноване. Відвідувачі розповідають: незважаючи на все, відділення користується попитом, часто збирає черги.
Світлана, відвідувачка: «В связи с тем, что ты долго здесь находишься, сидишь, то как-бы неудобные места. Вы сами видите, что стульчики. И персоналу здесь как-бы не очень комфортно работать». Людмила Демура, начальниця відділення по вул. Леоніда Стромцова: «Ну, условия труда — вы сами видите. Нас постоянно заливают. Грибок, темно, в подвале живем, холодно». Костянтин Зівенко, керівник “Укрпошти” в Дніпропетровській області: «Есть определенное недопонимание между руководителем и ОСББ, которые говорят: «Вступайте в ОСББ и платите в ОСББ деньги, и тогда мы отремонтируем». Не наши трубы, а их трубы, которые нас заливают. Как по мне — это террор. Мы с террористами не работаем».
На вимоги ОСББ «Укрпошта» не погоджується і через юридичні аспекти.
 Костянтин Зівенко, керівник “Укрпошти” в Дніпропетровській області: «Это помещение, оно находится в коммунальной власности. То есть мы арендуем его у города. В ОСББ вступают собственники квартир. Мы не собственники этого помещения».
Костянтин каже: це відділення — не найгірше в місті. Згодом всі відремонтують. Але проводити капітальний ремонт, поки стіною тече вода — нераціонально. Та і бюджет поки не дозволяє. До кінця 2018 року в області планують оновити 19 відділень. З них 12 — майже готові. Якщо ситуація з ОСББ вирішиться, у відділенні на вулиці Леоніда Стромцова проведуть ремонт наступного року.
Костянтин Зівенко, керівник “Укрпошти” в Дніпропетровській області: «Я рассчитываю, что у меня получится отремонтировать от 20 до 30 отделений в следующем году. В первую очередь — это городские отделения. С сельскими отделениями немножко другая история и другая жизнь».
Серед уже відремонтованих відділень «Укрпошти» — філія № 101 на вулиці Пушкіна.
Костянтин Зівенко, керівник “Укрпошти” в Дніпропетровській області: «Это отделение после ремонта мы открывали 19 мая этого года”. Олена Ковтун, начальниця відділення по вул. Пушкіна: «После ремонта у нас увеличился поток клиентов. Раньше в день было до 100 человек. Сейчас 200 и больше”. Костянтин Зівенко, керівник “Укрпошти” в Дніпропетровській області: «2000-2500 посылок в месяц отсюда уходят».
  Костянтин розповідає: цього року проводять не лише ремонти. «Укрпошта» відкриває і зовсім нові відділення. До кінця грудня їх уже буде 4. Поки працюють лише 2 з них.
 Костянтин Зівенко, керівник “Укрпошти” в Дніпропетровській області: «Это отделение, за которым не закрепляются почтальоны, здесь не будет почтальонов. Сюда приходят посылки, отсюда отправляются. Посылки, корреспонденция, платежи». Станіслав Садовий, заступник директора з розвитку мережі “Укрпошти”: «Все окна мы делаем универсальными. Куда б клиент не обратился, он может получить весь спектр услуг, не переходя с одного окна в другое окно».
Так, вже почали працювати відділення на Березинській вулиці та вулиці Грушевського. На черзі — вулиця Сергія Єфремова і площа біля залізничного вокзалу. Автори — Юлія Бублик, Аліна Елєвтєрова Камера — Руслан Герасименко

Вибір редакції

Прогноз погоди на 22 березня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Март, 18:13
Дніпровський дитячий оркестр “Little Band” отримав в подарунок нові інструменти від ДніпроОДА (ВІДЕО)

Допомога в досягненні музичного Олімпу: дніпровський дитячий оркестр “Little Band” у подарунок від ДніпроОДА отримав нові інструменти. Вихованці шостої школи

21 Март, 18:10
Навчити дніпровських підприємців правильно робити добро обіцяють організатори «Благодійного сніданку про соціальну відповідальність»(ВІДЕО)

Зранку 20 березня в одному з дніпровських закладів зібралося з півсотні місцевих підприємців — снідали, спілкувалися та заодно вчилися. Шестеро

21 Март, 16:01
Прогноз погоди на 21 березня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

20 Март, 18:33
З 21 березня підрозділи МВС по всій країні переходять на посилений режим несення служби

Для забезпечення безпеки виборчого процесу будуть залучені понад 134 000 правоохоронців, заявили у глави МВС Арсена Авакова. З завтрашнього дня,

20 Март, 17:40
В обласній раді створили Комітет для жінок-підприємців

Така структура для розвитку молодіжно-жіночого підприємництва на базі держустанови заснована вперше в Україні. Цей крок став продовженням успішного новітнього проекту

20 Март, 15:31
Прогноз погоди на 20 березня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

19 Март, 18:52
У Дніпропетровській облраді обирали президента. Гру, що імітує вибори, провели для школярів Дніпропетровщини (ВІДЕО)

  Школярські вибори президента України. В Дніпропетровській облраді пройшла імітаційна гра: учні чотирнадцяти навчальних закладів змогли висловити свою думку щодо

19 Март, 18:50