19 Ноябрь, 19:00

Турнір зі спортивних бальних танців відбувся цими вихідними у Дніпрі (ВІДЕО)

Його величність танець: вальс, танго, фокстрот, квік-степ. Цими вихідними на паркет вийшли і зовсім малі танцівники, і вже дорослі. Усі вони змагалися за головні призи турніру зі спортивних бальних танців — «Кубок Ренесаснсу-2018». Про суб’єктивне суддівство та об’єктивний результат учасників та переможців, підготовку та хвилювання – далі у сюжеті. І першими на паркет запрошують наймолодших. Дар’я та Артем — із Сум, їм по вісім років і половину свого життя вони танцюють. Із таким досвідом, переконані, про хвилювання і мови бути не може.
Артем, учасник турніру, м.Суми: «Я тільки в понеділок узнав, що ми їдем».
Разом об’їздили вже десь два десятки турнірів. У Дніпрі презентують європейську програму «Стандарт».
Дар’я, учасниця турніру, м.Суми: «Вальс, квік-степ, танго, ча-ча, самба і джайв».
«Кубок Ренессансу-2018» – чемпіонат Дніпра зі спортивних бальних танців. Проходить у рамках міжнародного танцювального фестивалю. Зібрав майже тисячу учасників від 4-х років і далі.
Ольга Мальована, організаторка «Кубка ренесансу-2018»: «В каждом возрасте свои критерии. Когда дети маленькие, смотрится как они ручки держат, спинку, носочек тянут. А уже у взрослых идет более качественное».
Кращих з кращих обирають судді — їх тут понад шістдесят.
Ігор Соронович, суддя турніру, м.Київ: «Система суддівства зі спортивних танців, вона зароджувалася близько двохсот років назад. Вона має досить традиційні англійські корені. Максимальна кількість суб’єктивних оцінок дає достатньо позитивний об’єктивний результат».
Зтанцювалися за чотири місяці Богдана та Олег із Кам’янського. Виступають у віковій категорії 16-21 рік.
Олег та Богдана, учасники турніру, м.Кам’янське: «Та він мене слухається. Нам було легко, одразу знайшли спільну мову», — «Майже кожного дня займались. Дуже багато».
Старання не були марні. У свої категорії – переможці.
Олег та Богдана, учасники турніру, м.Кам’янське: «Важливо займати перші місця на цих конкурсах. Важливо підіймати рівень танцю».
У віковій категорії «сеньйори», від 35 років і далі, на паркеті подружжя — Ольга та Володимир. Разом чверть століття, а танцюють у парі десять років.
Володимир та Ольга Грінь, учасники турніру: «Жена предложила пойти на танцы», — «А муж не отказался и мы пошли. Сначала ребенка нашего повели, а потом пошли сами. И вот уже танцуем и танцуем, получаем удовольствие».
Спортивні бальні танці це і про спорт, і про красу, запевняють організатори турніру.
Кирило Мальований, організатор чемпіонату: «Самый прекрасный вид, развивающий и музыкальность, и координацию, и чувство стиля, и взаимоотношений в паре. И не в одном виде спорта и искусства не собраны вот эти все моменты».
Автор — Оля Василець Камера — Олександр Височин

Вибір редакції

Більше 1 500 повідомлень про безвісти зниклих дітей отримала обласна поліція за рік (КОМЕНТАР)

Більше півтори тисячі заяв і повідомлень про безвісти зниклих дітей отримала поліція Дніпропетровської області за цей рік. Усіх знайшли, лише

10 Декабрь, 21:28
Чималий арсенал вогнепальної зброї та вибухівки вилучили в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Чималий арсенал вогнепальної зброї та вибухівки вилучили в Дніпрі   За однією з версій, пістолети, гранати і тротилові шашки могли

10 Декабрь, 21:23
Синельниківська виправна колонія заробила собі на капітальний ремонт (ВІДЕО)

Начальники установ Південно-Східного Міжрегіонального управління проінспектували відремонтовані об'єкти та оцінили роботу керівництва колонії за 2018 рік. Результатами задоволені. Кажуть: установа

10 Декабрь, 18:56
Практика Gap year — вільного року перед вступом у виш — уже в Україні (ВІДЕО)

Gap year — нормальна практика у багатьох розвинених країнах світу. Просто кажучи, - це вільний рік між high school та

10 Декабрь, 18:21
Жінка з інвалідністю стала кращим водієм України

За 36 років водійського стажу мешканка Житомира Надія Шеремет не отримала жодного штрафу. За ці роки жінка-водій змінила п'ять автомобілів,

10 Декабрь, 15:13
На Дніпропетровщині працюють 20 мобільних ЦНАПів

На Дніпропетровщині працюють 20 мобільних ЦНАПів За підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ ще три ЦНАПи Дніпропетровщини отримали мобільні кейси. «Офіси

10 Декабрь, 14:40
Прогноз погоди на 11 грудня 2018, Дніпро та область (ВІДЕО)

10 Декабрь, 14:28
Стратегічні об’єкти Дніпра вкотре було «заміновано» за викуп (КОМЕНТАР)

  Стратегічні об'єкти Дніпра продовжують “нібито мінувати”. Повідомлення про загрозу вибуху до чергової частини Дніпровського відділу поліції надійшло 7 грудня

07 Декабрь, 20:05