19 Ноябрь, 19:00

Турнір зі спортивних бальних танців відбувся цими вихідними у Дніпрі (ВІДЕО)

Його величність танець: вальс, танго, фокстрот, квік-степ. Цими вихідними на паркет вийшли і зовсім малі танцівники, і вже дорослі. Усі вони змагалися за головні призи турніру зі спортивних бальних танців — «Кубок Ренесаснсу-2018». Про суб’єктивне суддівство та об’єктивний результат учасників та переможців, підготовку та хвилювання – далі у сюжеті. І першими на паркет запрошують наймолодших. Дар’я та Артем — із Сум, їм по вісім років і половину свого життя вони танцюють. Із таким досвідом, переконані, про хвилювання і мови бути не може.
Артем, учасник турніру, м.Суми: «Я тільки в понеділок узнав, що ми їдем».
Разом об’їздили вже десь два десятки турнірів. У Дніпрі презентують європейську програму «Стандарт».
Дар’я, учасниця турніру, м.Суми: «Вальс, квік-степ, танго, ча-ча, самба і джайв».
«Кубок Ренессансу-2018» – чемпіонат Дніпра зі спортивних бальних танців. Проходить у рамках міжнародного танцювального фестивалю. Зібрав майже тисячу учасників від 4-х років і далі.
Ольга Мальована, організаторка «Кубка ренесансу-2018»: «В каждом возрасте свои критерии. Когда дети маленькие, смотрится как они ручки держат, спинку, носочек тянут. А уже у взрослых идет более качественное».
Кращих з кращих обирають судді — їх тут понад шістдесят.
Ігор Соронович, суддя турніру, м.Київ: «Система суддівства зі спортивних танців, вона зароджувалася близько двохсот років назад. Вона має досить традиційні англійські корені. Максимальна кількість суб’єктивних оцінок дає достатньо позитивний об’єктивний результат».
Зтанцювалися за чотири місяці Богдана та Олег із Кам’янського. Виступають у віковій категорії 16-21 рік.
Олег та Богдана, учасники турніру, м.Кам’янське: «Та він мене слухається. Нам було легко, одразу знайшли спільну мову», — «Майже кожного дня займались. Дуже багато».
Старання не були марні. У свої категорії – переможці.
Олег та Богдана, учасники турніру, м.Кам’янське: «Важливо займати перші місця на цих конкурсах. Важливо підіймати рівень танцю».
У віковій категорії «сеньйори», від 35 років і далі, на паркеті подружжя — Ольга та Володимир. Разом чверть століття, а танцюють у парі десять років.
Володимир та Ольга Грінь, учасники турніру: «Жена предложила пойти на танцы», — «А муж не отказался и мы пошли. Сначала ребенка нашего повели, а потом пошли сами. И вот уже танцуем и танцуем, получаем удовольствие».
Спортивні бальні танці це і про спорт, і про красу, запевняють організатори турніру.
Кирило Мальований, організатор чемпіонату: «Самый прекрасный вид, развивающий и музыкальность, и координацию, и чувство стиля, и взаимоотношений в паре. И не в одном виде спорта и искусства не собраны вот эти все моменты».
Автор — Оля Василець Камера — Олександр Височин

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57
Українська «Вікіпедія» відзначає 15-тиріччя (ВІДЕО)

На честь цієї дати по всій Україні проходить низка тематичних заходів.  Як це було у Дніпрі — дивіться у сюжеті.

30 Январь, 18:55
Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі

30 Январь, 18:53
Пожежа у занедбаній будівлі Дніпра — рятувальники зупинили вогонь, постраждалих не виявили

Пожежа на бульварі Кучеревського у Дніпрі зайнялася на першому поверсі занедбаної будівлі. Вогонь пошкодив теплоізоляцію та пластикові труби на площі

29 Январь, 18:53