19 Ноябрь, 19:00

Турнір зі спортивних бальних танців відбувся цими вихідними у Дніпрі (ВІДЕО)

Його величність танець: вальс, танго, фокстрот, квік-степ. Цими вихідними на паркет вийшли і зовсім малі танцівники, і вже дорослі. Усі вони змагалися за головні призи турніру зі спортивних бальних танців — «Кубок Ренесаснсу-2018». Про суб’єктивне суддівство та об’єктивний результат учасників та переможців, підготовку та хвилювання – далі у сюжеті. І першими на паркет запрошують наймолодших. Дар’я та Артем — із Сум, їм по вісім років і половину свого життя вони танцюють. Із таким досвідом, переконані, про хвилювання і мови бути не може.
Артем, учасник турніру, м.Суми: «Я тільки в понеділок узнав, що ми їдем».
Разом об’їздили вже десь два десятки турнірів. У Дніпрі презентують європейську програму «Стандарт».
Дар’я, учасниця турніру, м.Суми: «Вальс, квік-степ, танго, ча-ча, самба і джайв».
«Кубок Ренессансу-2018» – чемпіонат Дніпра зі спортивних бальних танців. Проходить у рамках міжнародного танцювального фестивалю. Зібрав майже тисячу учасників від 4-х років і далі.
Ольга Мальована, організаторка «Кубка ренесансу-2018»: «В каждом возрасте свои критерии. Когда дети маленькие, смотрится как они ручки держат, спинку, носочек тянут. А уже у взрослых идет более качественное».
Кращих з кращих обирають судді — їх тут понад шістдесят.
Ігор Соронович, суддя турніру, м.Київ: «Система суддівства зі спортивних танців, вона зароджувалася близько двохсот років назад. Вона має досить традиційні англійські корені. Максимальна кількість суб’єктивних оцінок дає достатньо позитивний об’єктивний результат».
Зтанцювалися за чотири місяці Богдана та Олег із Кам’янського. Виступають у віковій категорії 16-21 рік.
Олег та Богдана, учасники турніру, м.Кам’янське: «Та він мене слухається. Нам було легко, одразу знайшли спільну мову», — «Майже кожного дня займались. Дуже багато».
Старання не були марні. У свої категорії – переможці.
Олег та Богдана, учасники турніру, м.Кам’янське: «Важливо займати перші місця на цих конкурсах. Важливо підіймати рівень танцю».
У віковій категорії «сеньйори», від 35 років і далі, на паркеті подружжя — Ольга та Володимир. Разом чверть століття, а танцюють у парі десять років.
Володимир та Ольга Грінь, учасники турніру: «Жена предложила пойти на танцы», — «А муж не отказался и мы пошли. Сначала ребенка нашего повели, а потом пошли сами. И вот уже танцуем и танцуем, получаем удовольствие».
Спортивні бальні танці це і про спорт, і про красу, запевняють організатори турніру.
Кирило Мальований, організатор чемпіонату: «Самый прекрасный вид, развивающий и музыкальность, и координацию, и чувство стиля, и взаимоотношений в паре. И не в одном виде спорта и искусства не собраны вот эти все моменты».
Автор — Оля Василець Камера — Олександр Височин

Вибір редакції

“АРТ-паті”. Суботник у формі дитячого свята провели в Новокодацькому районі Дніпра (КОМЕНТАР)

Благоустрій двора і розваги для дітей. Громадська організація “Актив Новокодацького району” влаштувала суботник, цікавий для малечі. Разом з дітками розмалювали

22 Май, 08:17
Прогноз погоди на 22 травня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Май, 17:58
Культура європейських країн у квесті — у Дніпрі провели фестиваль шкільних євроклубів (ВІДЕО)

15 навчальних закладів Дніпра взяли участь у фестивалі шкільних євроклубів. Захід присвятили культурним особливостям країн Євросоюзу та влаштували квест. Учасники

21 Май, 17:57
12-й звітний концерт танцювальної школи “Art People” відбувся на сцені театру опери та балету (ВІДЕО)

Танцювальна школа “Art People” у дванадцятий раз влаштувала грандіозне шоу — щорічний показовий концерт. Цього разу він відбувся в залі

21 Май, 17:47
Дніпровський спортсмен здобув «золото» на Кубку Європи із дзюдо

Нещодавно у місті Бельсько-Бяла (Польща) відбувся Кубок Європи U18 із дзюдо. Участь у змаганнях взяли потужні юнацькі збірні команди Японії,

21 Май, 15:46
Atlas Weekend 2019 провів у Дніпрі препаті фестивалю (КОМЕНТАР)

Менше, ніж за два місяці в Києві відбудеться масштабний оупен-ейр фестиваль України — Atlas Weekend 2019. Шестеро учасників програми проїхалися

20 Май, 20:07
Інавгурація В.Зеленського, розпуск ВР, вибори та відставки міністрів – що далі? Коментар юриста (ВІДЕО)

Інавгурація В.Зеленського, розпуск ВР, вибори та відставки міністрів – що далі? Коментар юриста

20 Май, 17:49
У Дніпрі провели традиційну легкоатлетичну естафету пам’яті

Минулої суботи, 18 травня, у Дніпрі відбулася традиційна легкоатлетична естафета, присвячена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом

20 Май, 17:26