30 Ноябрь, 18:55

Битва стартапів «BEST INVEST» у Дніпрі визначила трьох переможців (ВІДЕО)

Битва стартапів на Дніпропетровщині завершилася. Майже рік Інвестиційно-інноваційний центр Дніпропетровської облдержадміністрації допомагав іноваторам у різних сферах шукати фінансову підтримку. Хто переміг цього року — дізнавалися нашу журналісти. Майже рік у Дніпрі відбувалася друга битва стартапів «BEST INVEST». В 2018 свої ідеї запропонували 60 учасників із усієї області. У фінал вийшли 3. Одна із переможців — Юлія Ніколайчук — помічниця судді. Вона презентувала програму для смартфонів з надання юридичних послуг. Іноваторка запевняє: із цим додатком шукати юридичну допомогу буде значно комфортніше і швидше.
Юлія Ніколайчук, переможниця  «BEST INVEST»: «Ви робите замовлення, і будь-який кваліфікований адвокат, який поряд, може надати вам первинну юридичну допомогу. Адвокатам це також цікаво. Їм також не потрібно шукати клієнтів. Клієнт його знаходить сам».
Ще один переможець — винахідник із Кривого Рогу Артем Гуляєв. Його проект — «Біонічна кінцівка» — відгук на війну в країні, так вирішив допомогти пораненим бійцям. Наразі, каже Артем, в Україні 4 людини на рік мають змогу протезуватися за рахунок держави — інші чекають у черзі. От він і хоче змінити сумну тенденцію. Цей протез, каже винахідник , і якісний, і в рази дешевший за іноземні аналоги.  
Артем Гуляєв, переможець «BEST INVEST»: «Почти в 50 раз дешевле. 2-3 тысячи долларов. Все зависит от того, что необходимо. В этом протезе есть различные хваты, есть сила. То есть можно поднимать предметы, держать, ухватывать, застегивать пуговицы, завязывать шнурки, писать. Все, что можно сделать рукой. Да, нет никакой мелкой моторики. Мы будем даже рады, если восстановится 20% функционала руки».
Треті переможці — винахідники «Датчика контролю палива». За їх словами, цей винахід допомагає контролювати витрату палива в режимі онлайн.
Олександр Сірко, переможець «BEST INVEST»: «Старые топливо-раздаточные колонки исчерпали свой ресурс в плане индикаций, шестеренок и всего остального. Но подвижная часть механическая — еще рабочая, и с ней ничего не произошло. И мы меняем старый стрелочный механизм на полностью электронную часть управляемого дозированного отпуска топлива. Все данные по разрешению, все данные по тому, сколько, кому выдалось, когда выдалось? Это все передается непосредственно собственнику уже на компьютер». Андрій Тимошенко, переможець  «BEST INVEST»: «Идея заключается в следующем: вы открутили 4 болтика, прикрутили, подвели аккумулятор на +/- и все, оно у вас работает».
Саме цей проект впав в око партнерам «BEST INVEST» — мережі АЗС «SKY». Кажуть: готові і собі запровадити «розумні датчики».
Олена Тонконог, директорка з маркетингу мережі АЗС «SKY»: «Выбирать было тяжело. И мы все-таки остановились на ребятах, которые близки нашему направлению бизнеса. Но это не значит, что остальные участники чем-то хуже. И каждый из них достоин лучших похвал».
Усі переможці отримали грошову винагороду від спонсорів та організаторів. Керівник конкурсу розповів: уже в процесі битви стартапів конкурсантами почали цікавитися інвестори. Нагадує, обмежень ніяких конкурс не має. Тож закликає проєднатися всіх охочих і наступного року.  
Олександр Коломійцев, керівник проекту, директор інвестиційно-інноваційного центру Дніпропетровської облдержадміністрації: «Ми залучали насамперед тих, які мають зацікавленість у цьому, які мають цікаві розробки у сфері ІТ, розробки у сфері виробництва, у харчуванні. Тобто дуже різноманітні були напрямки. З тих напрямків, які були — ми підсумували і направляли до наших фахівців. І ці фахівці мали можливість проаналізувати ці проекти. І ми обрали переможців саме комісією».

Вибір редакції

Простір чистоти: У Дніпрі мешканці багатоповерхівок об’єднують зусилля, щоб навести лад у своїх подвір’ях

Муніципальна акція «Дніпро – простір чистоти» об’єднує дедалі більше містян. Нині розпочався другий сезон проекту, який заснував міський голова Борис

20 Май, 14:13
Прогноз погоди на 18 та 19 травня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Май, 16:25
Поліцейськи сирени, автоматні черги та спецпризначенці — біля ДніпроОДА пройшли планові навчання з територіальної оборони (ВІДЕО)

Поліцейськи сирени, автоматні черги та десятки спецпризначенців у масках - зранку 17 травня біля Дніпропетровської облдержадміністрації відбулися планові навчання з

17 Май, 14:09
Прогноз погоди на 17 травня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Май, 17:39
На Дніпропетровщині будується автобан європейської якості

  Без вибоїн та заторів – у напрямку Києва. На Дніпропетровщині триває будівництво нової ділянки траси державного значення Дніпро-Решетилівка. Сучасний

16 Май, 17:21
Ліцеїст із Дніпра виборов бронзову медаль з інформатики на конференції ICYS-2019 в Куала -Лумпур (ВІДЕО)

Бронзова медаль з інформатики — у ліцеїста з Дніпра. Одинадцятикласник Михайло Ветлужських виборов нагороду міжнародної наукової конференції, що відбулася у

16 Май, 17:01
«Урок справедливості» для учнів 3 і 4 класів 96 школи провели справжні судді (ВІДЕО)

"Уроки справедливості" - всеукраїнська акція, яку вже другий рік проводять члени Ради суддів України. Шкільне спілкування із учнями молодших класів

15 Май, 17:00
За два місяці на в’їздах до Дніпра перевірили майже півтори тисячі вантажівок

Майже півтори тисячі фур перевірили на в’їздах до Дніпра протягом останніх двох місяців. Близько двох сотень з них – перевантажені.

15 Май, 15:33