01 Декабрь, 08:43

Подарувати життя Михайлику: в школі Дніпра провели концерт на підтримку онкохворого учня (ВІДЕО)

Подарувати життя Михайлику: в школі Дніпра провели концерт на підтримку онкохворого учня Учні 128 школи Дніпра намагаються зберегти життя третьокласника. Навесні 2018 року у Михайлика Токаря виявили онкологію головного мозку. Його однокласники та уся школа одразу мобілізувалися. З початку навчального року діти чи не щотижня проводять благодійні заходи — спартакіади, концерти, ярмарки. На зібрані кошти Михайлику зробили вже дві операції. Про проточний стан хлопчика і про допомогу, яка необхідна, — далі Юлія Бублик.   Людмила Токар — мама 9-річного Михайлика. 2018 рік для її родини став найважчим у житті: наприкінці зими син Людмили занедужав.
Людмила Токар, мама Михайлика: «С понедельника начали болеть плечики и ручки, а с пятницы — стало двоиться в глазках у него. В понедельник-вторник мы — по больницам. Второго марта мы сделали МРТ — у нас обнаружили опухоль головного мозга. Подтвердилась медуллобластома. Диспластическая медуллобластома мозжечка четвертого отдела».
У жовтні, з інтервалом в один тиждень, Михайлику зробили дві операції. Батьки довірились дніпровським хірургам. Останнє втручання коштувало 75 тисяч гривень.
Вікторія Федун, заступниця директора школи № 128, в якій навчається Михайлик: «Знаем, что родители потратили около 200 тысяч на лечение — на анализы, на биопсии, которые возились в разные лаборатории нашей страны — и в Киев, и в Харьков, и в Днепропетровск».
Кошти на лікування хлопчика збирав увесь район. З вересня рідна школа Михайлика щотижня проводить благодійні заходи. 30 листопада у закладі відбувся концерт. Глядачами та артистами стали учні різного віку. Одні — придбали квитки вартістю 15 гривень, інші — підготували виступи.
Вікторія Федун, заступниця директора школи № 128, в якій навчається Михайло: «Все деньги, которые мы соберем с этого концерта, мы передадим семье на лечение. Также на этой неделе у нас проходили спортивные соревнования благотворительные. На следующей неделе в нашей школе пройдёт ярмарка».
До благодійності долучаються сусідні школи і дитячі садки. Завдяки пожертвам, хлопчик почав проходити курс опромінення та хіміотерапії.
Людмила Токар, мама Михайлика: «Сейчас мы поступили в онкологию, мы второй день принимаем лучевую терапию — нам, конечно же, плохо».
Після операцій минуло 2 місяці, втім, лише 2 тижні тому хлопчик зміг самостійно встати з ліжка. Михайлик уже хоче бігати, прагне повернутися додому. Втім, попереду ще 2 місяці променевої та хімотерапії. Потому — чергове МРТ і додаткове обстеження в Києві. Якщо історія третьокласника знайшла відгук у вашому серці, зверніть увагу на реквізити, вказані у нижній частині екрану. Допоможіть Михайлику подолати хворобу!
Людмила Токар, мама Михайлика: «Всё будет хорошо, мы поправимся! (плаче) Большое всем спасибо!»
Остання діагностика не виявила метастазів. Прогнози лікарів — позитивні. Протягом тривалого лікування хлопчика підтримують однокласники. Вони часто пишуть йому в соціальних мережах та знімають відео з побажаннями.
Картка ПриватБанку: 4149 4978 6146 8884. мама Людмила Токар
   

Вибір редакції

Прогноз погоди на п’ятницю, 26 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

25 Апрель, 17:45
Підприємцям Дніпра за порушення трудового законодавства виписали штрафів майже на 9 мільйонів гривень

За останній рік працівники Інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради провели 69 інспекційних перевірок суб’єктів господарської

25 Апрель, 17:41
Будівництво автобану Дніпро-Решетилівка триває

На Дніпропетровщині будують нову ділянку траси національного значення Дніпро-Решетилівка. Чотирисмуговий автобан зводять в об’їзд населених пунктів Петриківського та Царичанського районів.

25 Апрель, 17:35
Дніпровець здобув перемогу на чемпіонаті світу з бразильського джиу-джитсу

25 Апрель, 17:27
У Дніпрі учасникам програми «Доступні ліки» виписано 20 тисяч електронних рецептів

З першого квітня в Україні виписують електронні рецепти за програмою «Доступні ліки», яка поширюється на пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, цукровим

25 Апрель, 17:22
“ПЕНІТА.опера” — в Дніпрі відбулася прем’єра вистави про жінок-довічниць (ВІДЕО)

Мистецький твір, який поєднується з соціальним проектом — “ПЕНІТА.опера”. Прем’єра вистави про довічниць в Дніпрі відбулася 23 квітня.  26 квітня

25 Апрель, 15:17
Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади (КОМЕНТАР)

Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади Двадцять тисяч квадратних метрів землі для єврейського кладовища

24 Апрель, 21:19
Тротуари на проспекті Яворницького ремонтують без залучення коштів міського бюджету (КОМЕНТАР)

У Дніпрі на проспекті Яворницького, біля торгового центру “Лотос”, міняють пошкоджені тротуари.  Роботи ведуть працівники КП "Благоустрій" і Управління контролю

24 Апрель, 15:44