01 Декабрь, 08:43

Подарувати життя Михайлику: в школі Дніпра провели концерт на підтримку онкохворого учня (ВІДЕО)

Подарувати життя Михайлику: в школі Дніпра провели концерт на підтримку онкохворого учня Учні 128 школи Дніпра намагаються зберегти життя третьокласника. Навесні 2018 року у Михайлика Токаря виявили онкологію головного мозку. Його однокласники та уся школа одразу мобілізувалися. З початку навчального року діти чи не щотижня проводять благодійні заходи — спартакіади, концерти, ярмарки. На зібрані кошти Михайлику зробили вже дві операції. Про проточний стан хлопчика і про допомогу, яка необхідна, — далі Юлія Бублик.   Людмила Токар — мама 9-річного Михайлика. 2018 рік для її родини став найважчим у житті: наприкінці зими син Людмили занедужав.
Людмила Токар, мама Михайлика: «С понедельника начали болеть плечики и ручки, а с пятницы — стало двоиться в глазках у него. В понедельник-вторник мы — по больницам. Второго марта мы сделали МРТ — у нас обнаружили опухоль головного мозга. Подтвердилась медуллобластома. Диспластическая медуллобластома мозжечка четвертого отдела».
У жовтні, з інтервалом в один тиждень, Михайлику зробили дві операції. Батьки довірились дніпровським хірургам. Останнє втручання коштувало 75 тисяч гривень.
Вікторія Федун, заступниця директора школи № 128, в якій навчається Михайлик: «Знаем, что родители потратили около 200 тысяч на лечение — на анализы, на биопсии, которые возились в разные лаборатории нашей страны — и в Киев, и в Харьков, и в Днепропетровск».
Кошти на лікування хлопчика збирав увесь район. З вересня рідна школа Михайлика щотижня проводить благодійні заходи. 30 листопада у закладі відбувся концерт. Глядачами та артистами стали учні різного віку. Одні — придбали квитки вартістю 15 гривень, інші — підготували виступи.
Вікторія Федун, заступниця директора школи № 128, в якій навчається Михайло: «Все деньги, которые мы соберем с этого концерта, мы передадим семье на лечение. Также на этой неделе у нас проходили спортивные соревнования благотворительные. На следующей неделе в нашей школе пройдёт ярмарка».
До благодійності долучаються сусідні школи і дитячі садки. Завдяки пожертвам, хлопчик почав проходити курс опромінення та хіміотерапії.
Людмила Токар, мама Михайлика: «Сейчас мы поступили в онкологию, мы второй день принимаем лучевую терапию — нам, конечно же, плохо».
Після операцій минуло 2 місяці, втім, лише 2 тижні тому хлопчик зміг самостійно встати з ліжка. Михайлик уже хоче бігати, прагне повернутися додому. Втім, попереду ще 2 місяці променевої та хімотерапії. Потому — чергове МРТ і додаткове обстеження в Києві. Якщо історія третьокласника знайшла відгук у вашому серці, зверніть увагу на реквізити, вказані у нижній частині екрану. Допоможіть Михайлику подолати хворобу!
Людмила Токар, мама Михайлика: «Всё будет хорошо, мы поправимся! (плаче) Большое всем спасибо!»
Остання діагностика не виявила метастазів. Прогнози лікарів — позитивні. Протягом тривалого лікування хлопчика підтримують однокласники. Вони часто пишуть йому в соціальних мережах та знімають відео з побажаннями.
Картка ПриватБанку: 4149 4978 6146 8884. мама Людмила Токар
   

Вибір редакції

Старшокласникам Дніпропетровщини розповіли «Всю правду про наркотики» (КОМЕНТАР)

Старшокласникам Дніпропетровщини розповіли «Всю правду про наркотики»   У стінах ДніпроОДА провели освітній семінар для старшокласників. У рамках профілактики здорового

14 Декабрь, 19:56
Цифрова декомпресія: музична спільнота ТЧ:Dnipro запрошує на виступ-знайомство (КОМЕНТАР)

Цифрова декомпресія: музична спільнота ТЧ:Dnipro запрошує на виступ-знайомство   Медійний простір, особливо останнім часом, дуже засмічений, через це людина не

14 Декабрь, 19:45
Прогноз погоди на 15 та 16 грудня, Дніпро та область (ВІДЕО)

14 Декабрь, 18:58
У Дніпровському центрі первинної медико-санітарної допомоги  провели тренування щодо дій у надзвичайних ситуаціях (ВІДЕО)

Стихійні лиха, пожежі, воєнні дії — ми всі повинні бути готові до будь-яких негараздів. А працівники медичної сфери — тим

14 Декабрь, 17:42
Новий перевізник — нові автобуси. Між Дніпром та Новомосковськом почали курсувати автобуси великої місткості (ВІДЕО)

  З лівого берега Дніпра до Новомосковська відтепер можна доїхати у великому автобусі. Новий транспорт працює на газу. Це економічніше

14 Декабрь, 17:02
У мерії Дніпра нагородили найкращі коледжі та технікуми за спортивні досягнення студентів у цьому році

14 грудня у Дніпровській міській раді підбили підсумки огляду-конкурсу фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи серед закладів вищої освіти І та ІІ

14 Декабрь, 16:34
Флотилію Дніпра евакуювали — у навчальних цілях. І так буде з кожним закладом (КОМЕНТАР)

Флотилію Дніпра евакуювали - у навчальних цілях. І так буде з кожним закладом, кажуть чиновники.    Навчальна евакуація — ураження

14 Декабрь, 08:11
Медичні кабінети у школах — будуть чи ні? (КОМЕНТАР)

Медична реформа в Україні триває, але проблем іноді не уникнути. Після того, як ухвалили законодавчі акти щодо реформування системи медичної

13 Декабрь, 22:36