01 Декабрь, 08:43

Подарувати життя Михайлику: в школі Дніпра провели концерт на підтримку онкохворого учня (ВІДЕО)

Подарувати життя Михайлику: в школі Дніпра провели концерт на підтримку онкохворого учня Учні 128 школи Дніпра намагаються зберегти життя третьокласника. Навесні 2018 року у Михайлика Токаря виявили онкологію головного мозку. Його однокласники та уся школа одразу мобілізувалися. З початку навчального року діти чи не щотижня проводять благодійні заходи — спартакіади, концерти, ярмарки. На зібрані кошти Михайлику зробили вже дві операції. Про проточний стан хлопчика і про допомогу, яка необхідна, — далі Юлія Бублик.   Людмила Токар — мама 9-річного Михайлика. 2018 рік для її родини став найважчим у житті: наприкінці зими син Людмили занедужав.
Людмила Токар, мама Михайлика: «С понедельника начали болеть плечики и ручки, а с пятницы — стало двоиться в глазках у него. В понедельник-вторник мы — по больницам. Второго марта мы сделали МРТ — у нас обнаружили опухоль головного мозга. Подтвердилась медуллобластома. Диспластическая медуллобластома мозжечка четвертого отдела».
У жовтні, з інтервалом в один тиждень, Михайлику зробили дві операції. Батьки довірились дніпровським хірургам. Останнє втручання коштувало 75 тисяч гривень.
Вікторія Федун, заступниця директора школи № 128, в якій навчається Михайлик: «Знаем, что родители потратили около 200 тысяч на лечение — на анализы, на биопсии, которые возились в разные лаборатории нашей страны — и в Киев, и в Харьков, и в Днепропетровск».
Кошти на лікування хлопчика збирав увесь район. З вересня рідна школа Михайлика щотижня проводить благодійні заходи. 30 листопада у закладі відбувся концерт. Глядачами та артистами стали учні різного віку. Одні — придбали квитки вартістю 15 гривень, інші — підготували виступи.
Вікторія Федун, заступниця директора школи № 128, в якій навчається Михайло: «Все деньги, которые мы соберем с этого концерта, мы передадим семье на лечение. Также на этой неделе у нас проходили спортивные соревнования благотворительные. На следующей неделе в нашей школе пройдёт ярмарка».
До благодійності долучаються сусідні школи і дитячі садки. Завдяки пожертвам, хлопчик почав проходити курс опромінення та хіміотерапії.
Людмила Токар, мама Михайлика: «Сейчас мы поступили в онкологию, мы второй день принимаем лучевую терапию — нам, конечно же, плохо».
Після операцій минуло 2 місяці, втім, лише 2 тижні тому хлопчик зміг самостійно встати з ліжка. Михайлик уже хоче бігати, прагне повернутися додому. Втім, попереду ще 2 місяці променевої та хімотерапії. Потому — чергове МРТ і додаткове обстеження в Києві. Якщо історія третьокласника знайшла відгук у вашому серці, зверніть увагу на реквізити, вказані у нижній частині екрану. Допоможіть Михайлику подолати хворобу!
Людмила Токар, мама Михайлика: «Всё будет хорошо, мы поправимся! (плаче) Большое всем спасибо!»
Остання діагностика не виявила метастазів. Прогнози лікарів — позитивні. Протягом тривалого лікування хлопчика підтримують однокласники. Вони часто пишуть йому в соціальних мережах та знімають відео з побажаннями.
Картка ПриватБанку: 4149 4978 6146 8884. мама Людмила Токар
   

Вибір редакції

Грабіжники, наркомани та вбивці, зібрані в одному місці. Як уникнути заворушень у виправних колоніях? (ВІДЕО)

Понад 500 засуджених, серед яких грабіжники, наркомани та вбивці. Як уникнути заворушень у виправних колоніях, ліквідувати масовий бунт чи звільнити

18 Февраль, 19:18
Прогноз погоди на вівторок, 19 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Февраль, 19:06
«Живу тут і працюю» — у майбутніх поліцейських офіцерів громад почалися заняття (ВІДЕО)

Живу тут і працюю — у майбутніх дільничних інспекторів поліції почалися заняття. Їх підготовка відбувається в рамках пілотного проекту “Поліцейський

18 Февраль, 19:05
Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57