05 Декабрь, 18:45

На проспекті Поля у Дніпрі мерзнуть люди. Заступник мера обіцяє: це ненадовго (ВІДЕО)

Коли почнеться опалювальний сезон? Деякі дніпряни і досі задаються цим питанням. Проспект Поля і вулиця Титова потерпають від холоду. Батареї в багатоквартирних будинках  не гріють. В чому причина — розбиралася Юлія Бублик. 9 поверхів і 13 під’їздів. Цей довжелезний будинок на проспекті Поля — і досі без гідного опалення. Батареї тут — ледве теплі, мешканці лягають спати у трьох кофтинах.
Христина, мешканка будинку 129Б на пр. Поля: «4 декабря — в квартире очень холодно. Градусник лежит, каждый день мы на него смотрим: температура колеблется в квартире от 12 до 15 градусов максимум». Тарас Іщенко, мешканець будинку 129Б на пр. Поля: «Будет 20 градусов мороза, 25 — что делать? Что делать, пусть скажут!»
Наразі єдиний вихід — електроприлади. Але не всім це по кишені. Та і стара проводка не дозволяє.
Тарас Іщенко, мешканець будинку 129Б на пр. Поля: «Начнут включать даже эти дуйчики, УФО — выбьет свет. Буквально 2 недели назад на этаже выбило».
Зі своєю проблемою люди обійшли не одну інстанцію, але так і не зрозуміли хто несе відповідальність за холод у квартирах.
 Тарас Іщенко, мешканець будинку 129Б на пр. Поля: «Пошли вчера к главе ОСББ. Он отвечает: «Всё я включил. Мой — подвал и техэтаж». Он начал еще что-то там: «Успокойтесь… », — туда-сюда. А мы говорим: «Так мы будем решать, в суд тогда подавать будем!» — «Ну давайте, встретимся в суде. До свиданья!» Христина, мешканка будинку 129Б на пр. Поля: «К кому не обращаешься, все посылают друг к другу. Вот у нас тут  «Теплотранс» отправляли нас, и ОСББ отправляли нас, «Комунжилсервис» вообще трубки не берет — говорят, он ответственен за подключение. В котельной сказали, что они всё включили. То есть тоже с себя ответственность сняли».
Ми навідалися у відповідальну котельну — вона на проспекті Поля, кількома кварталами нижче.
Ірина, операторка котельні №3 на пр. Поля, 107: «Когда холодно, работает 3 котла — 4 котла. А сейчас  тепло», — «Сейчас сколько котлов работает?» — «2 в работе, нам хватает». Христина, мешканка будинку 129Б на пр. Поля: «Мы услышали, что да, не хватает мощности, что идет 57 градусов на выход».
Тим часом у котельні запевняють: вихідна температура — плюс 80 за Цельсієм. Мовляв, прилеглі будинки потерпають від спеки, тому і вимкнули “зайвий” котел. Більше того, об’єм газу для опалення — лімітований, і залежить від середньодобової температури за вікном.
 Ірина, операторка котельні №3 на пр. Поля, 107: «На +2 температуры есть расход газа. Мы на +2 берем газ. У нас всё нормально. Значит в том доме что-то ненормально, потому что эти люди кричат, что им жарко! Их причина — пускай устраняют!» — «А какая причина?» — «Всё в наладке».
З цим же питанням ми звернулися до місквиконкому. З’ясували, що минулого року будинки на проспекті Поля та вулиці Титова опалював «Південний машинобудівний завод». Цьогоріч від його котельні місто відмовилось.
Михайло Лисенко, заступник міського голови Дніпра: «Временно мы весь этот куст, которому раньше подавалось тепло с ЮМЗ, переподключили на другие сети. Заканчиваем строительство, уже монтируется дымовод,  Я думаю, очень сильно постараемся до конца недели запустить новую котельную, до конца следующей — это крайний срок. Ситуация улучшится в течение 3-4 дней с момента её запуска. То есть надо немного потерпеть».
Зводять нову котельну на території 56-ї медичної частини. 9 канал чекає обіцяний термін і пильнує ситуацію в подальшому.  

Вибір редакції

Старшокласникам Дніпропетровщини розповіли «Всю правду про наркотики» (КОМЕНТАР)

Старшокласникам Дніпропетровщини розповіли «Всю правду про наркотики»   У стінах ДніпроОДА провели освітній семінар для старшокласників. У рамках профілактики здорового

14 Декабрь, 19:56
Цифрова декомпресія: музична спільнота ТЧ:Dnipro запрошує на виступ-знайомство (КОМЕНТАР)

Цифрова декомпресія: музична спільнота ТЧ:Dnipro запрошує на виступ-знайомство   Медійний простір, особливо останнім часом, дуже засмічений, через це людина не

14 Декабрь, 19:45
Прогноз погоди на 15 та 16 грудня, Дніпро та область (ВІДЕО)

14 Декабрь, 18:58
У Дніпровському центрі первинної медико-санітарної допомоги  провели тренування щодо дій у надзвичайних ситуаціях (ВІДЕО)

Стихійні лиха, пожежі, воєнні дії — ми всі повинні бути готові до будь-яких негараздів. А працівники медичної сфери — тим

14 Декабрь, 17:42
Новий перевізник — нові автобуси. Між Дніпром та Новомосковськом почали курсувати автобуси великої місткості (ВІДЕО)

  З лівого берега Дніпра до Новомосковська відтепер можна доїхати у великому автобусі. Новий транспорт працює на газу. Це економічніше

14 Декабрь, 17:02
У мерії Дніпра нагородили найкращі коледжі та технікуми за спортивні досягнення студентів у цьому році

14 грудня у Дніпровській міській раді підбили підсумки огляду-конкурсу фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи серед закладів вищої освіти І та ІІ

14 Декабрь, 16:34
Флотилію Дніпра евакуювали — у навчальних цілях. І так буде з кожним закладом (КОМЕНТАР)

Флотилію Дніпра евакуювали - у навчальних цілях. І так буде з кожним закладом, кажуть чиновники.    Навчальна евакуація — ураження

14 Декабрь, 08:11
Медичні кабінети у школах — будуть чи ні? (КОМЕНТАР)

Медична реформа в Україні триває, але проблем іноді не уникнути. Після того, як ухвалили законодавчі акти щодо реформування системи медичної

13 Декабрь, 22:36