10 Декабрь, 18:56

Синельниківська виправна колонія заробила собі на капітальний ремонт (ВІДЕО)

Начальники установ Південно-Східного Міжрегіонального управління проінспектували відремонтовані об’єкти та оцінили роботу керівництва колонії за 2018 рік. Результатами задоволені. Кажуть: установа зробила великий прогрес — умови відбування покарань для засуджених стали набагато кращі.   Синельниківська виправна колонія — установа середнього рівня безпеки. Тут відбувають покарання засуджені, які неодноразово притягувалися до кримінальної відповідальності. Характер злочинів у місцевих порушників закону різний — від вживання наркотиків і крадіжки — до вбивства. Щороку на території колонії проходять збори начальників установ Південно-Східного Міжрегіонального управління. Цього разу вони проінспектували об’єкти, що їх капітально відремонтували протягом 2018 року. Зокрема, відвідали відділення карантину, діагностики та розподілу. Це приміщення, куди засуджені потрапляють з самого початку і проживають там 14 діб. Там із ними знайомляться співробітники психологічного та педагогічного профілю.
Василь Подлесний, начальник Синельниківської виправної колонії № 94, підполковник внутрішньої служби: «Раньше було все сіре. А воно з психологічної точки зору впливає негативно на людину. А коли яркі кольори, людина має змогу по-іншому дивитися на те, де вона знаходиться».
За вимогою європейських партнерів, у колонії створили кімнату для проведення короткострокових побачень без розмежувального скла. Тобто це кімната, в якій засуджені можуть навіть обійматися з рідними.
 Василь Подлесний, начальник Синельниківської виправної колонії № 94, підполковник внутрішньої служби: «Мы им пытаемся создать условия, чтоб они понимали, что да, они лишены сейчас свободы. Но они не лишены права быть человеком».
На промисловій зоні засуджені виготовляють ящики для овочів, сітку рабицю, єгозу, переробляють вторсировину тощо. За реалізацію готового продукту отримують кошти і також можуть гасити заборгованість перед державою згідно виконавчих документів. Інспектори відвідали деревообробний цех.
Василь Подлесний, начальник Синельниківської виправної колонії № 94, підполковник внутрішньої служби: «Ми самі маємо змогу провести розпиловку під необхідний розмір — чи то рейка, чи то брус, так як у нас на виробництві є пилорами. І тим самим зробити заказ».
Цього року на капітальний ремонт з держбюджету фінансування не виділяли. На поточні ремонти виділили лише 10 відсотків від потреби. Тобто всю роботу зробили за кошти, що установа заробляє на підприємстві. Допомагають благодійні та гуманітарні фонди, а також місцеві органи самоврядування. За словами начальника Південно-Східного Міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробацій Костянтина Невєрова, Синельниківська колонія зробила великий прогрес у власному розвитку.
Костянтин Невєров, начальник Південно-Східного Міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробацій: «Всі об’єкти були відремонтовані якісно. Керівництво установи підішло до цього заходу творче. І оцінку роботи установи можна дати як “добре” у цьому напрямку».
До того ж, вже намітили план робіт на наступний рік.
 Костянтин Невєров, начальник Південно-Східного Міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробацій: «Роботи ще дуже багато. Якщо було б фінансування, ми зробили б все в один рік. Ще три-чотири роки — і практично всі об’єкти установи будуть доведені до вимог нормативних документів та вимог наших європейських партнерів».
 

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 та 20 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Январь, 18:43
На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки, тіло якої знайшли без голови та руки знайшли в одному з дачних кооперативів. Особу

17 Январь, 22:15
Прогноз погоди на п’ятницю, 18 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Январь, 18:54
Змагання юних винахідників “Роботрафік-2019” пройшли у Дніпрі (ВІДЕО)

Знання правил дорожнього руху і робототехніки! 17-го січня в Дніпрі пройшли обласні змагання юних винахідників “Роботрафік-2019”. У конкурсі взяли участь

17 Январь, 18:16
В Україні створять реєстр соціальних послуг

В Україні буде створено реєстр соціальних послуг. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про соціальні послуги". За законопроект

17 Январь, 17:06
У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22