11 Декабрь, 18:50

Госпітальєри вчать медиків Дніпра надавати допомогу в умовах надзвичайних ситуацій (ВІДЕО)

Госпітальєри вчать медиків Дніпра надавати допомогу в умовах надзвичайних ситуацій Учителів, медиків, вихователів та водіїв швидких навчать надавати першу допомогу при надзвичайних ситуаціях.  Майстер-класи вже розпочалися у лікарнях міста. Керують ними санінструктори нового комунального підприємства “Госпітал’ єри”. Його створили у міській раді, щоби фінансово підтримати однойменний український волонтерський медичний батальйон. Тренувалася накладати джгут і наша знімальна група.
Юлія Шевчук, інструктор з домедичної підготовки, волонтер-парамедик: «Війна на нашій території йде вже 5 років. Це пов’язано з тим, що медичний персонал має бути навчений».
Юлія Шевчук — волонтер-парамедик. У зоні АТО рятувала життя понад 3 роки. Наразі навчає лікарів і медсестер як діяти в надзвичайних ситуаціях.
Юлія Шевчук, інструктор з домедичної підготовки, волонтер-парамедик: «Той самий принцип нашого турнікету. Закручуйте! Один вузол, другий вузол. Сюди ви маєте вставити якийсь міцний предмет».
Як допомогти, якщо доведеться рятувати чиєсь життя терміново — медики поліклінік здебільшого досвіду не мають. Тож не соромляться вчитися — зупиняти критичні та масові кровотечі, фіксувати переломи, працювати із травмами голови, очей, грудної клітини та черевної порожнини.
Ірина, медична сестра: «В боевых действиях нельзя определить точно где ранение. Поэтому наивысшая точка — здесь накладывается. Давайте, протягивайте! Но учтите, это будет чувствительно!» — «Ничего, потерпим!»
Навчити медиків дніпровських амбулаторій, а це понад 2 тисячі фахівців, інспектори повинні за місяць. У день працюють із чотирма групами.
Яна Зінкевич, керівник українського волонтерського медичного батальйону “Госпітальєри”, директор КП “Госпітальєри Дніпра”: «Всі розуміють, якщо будуть якійсь масові теракти, або масові події, лікарні можуть виявитися не готовими».
Частина команди “Госпітальєри Дніпра” — освічений медичний персонал, інші — парамедики. Усі без винятку мають бойовий досвід. З часу створення батальйон врятував понад 2500 поранених українських військвих і цивільних з передової.
Яна Зінкевич, керівник українського волонтерського медичного батальйону “Госпітальєри”, директор КП “Госпітал’єри Дніпра”: «Наприклад, одночасно потрапляння 30 поранених — це буде хаос! Тому їм треба максимально дати розуміння що таке бойова травма, вогнепальне поранення».
Після медиків на черзі — вчителі, вихователі, водії швидких, муніципальна варта та всі, хто за службовими обов’язками повинен вміти надавати домедичну допомогу.  

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57
Українська «Вікіпедія» відзначає 15-тиріччя (ВІДЕО)

На честь цієї дати по всій Україні проходить низка тематичних заходів.  Як це було у Дніпрі — дивіться у сюжеті.

30 Январь, 18:55
Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі

30 Январь, 18:53
Пожежа у занедбаній будівлі Дніпра — рятувальники зупинили вогонь, постраждалих не виявили

Пожежа на бульварі Кучеревського у Дніпрі зайнялася на першому поверсі занедбаної будівлі. Вогонь пошкодив теплоізоляцію та пластикові труби на площі

29 Январь, 18:53