11 Декабрь, 18:50

Госпітальєри вчать медиків Дніпра надавати допомогу в умовах надзвичайних ситуацій (ВІДЕО)

Госпітальєри вчать медиків Дніпра надавати допомогу в умовах надзвичайних ситуацій Учителів, медиків, вихователів та водіїв швидких навчать надавати першу допомогу при надзвичайних ситуаціях.  Майстер-класи вже розпочалися у лікарнях міста. Керують ними санінструктори нового комунального підприємства “Госпітал’ єри”. Його створили у міській раді, щоби фінансово підтримати однойменний український волонтерський медичний батальйон. Тренувалася накладати джгут і наша знімальна група.
Юлія Шевчук, інструктор з домедичної підготовки, волонтер-парамедик: «Війна на нашій території йде вже 5 років. Це пов’язано з тим, що медичний персонал має бути навчений».
Юлія Шевчук — волонтер-парамедик. У зоні АТО рятувала життя понад 3 роки. Наразі навчає лікарів і медсестер як діяти в надзвичайних ситуаціях.
Юлія Шевчук, інструктор з домедичної підготовки, волонтер-парамедик: «Той самий принцип нашого турнікету. Закручуйте! Один вузол, другий вузол. Сюди ви маєте вставити якийсь міцний предмет».
Як допомогти, якщо доведеться рятувати чиєсь життя терміново — медики поліклінік здебільшого досвіду не мають. Тож не соромляться вчитися — зупиняти критичні та масові кровотечі, фіксувати переломи, працювати із травмами голови, очей, грудної клітини та черевної порожнини.
Ірина, медична сестра: «В боевых действиях нельзя определить точно где ранение. Поэтому наивысшая точка — здесь накладывается. Давайте, протягивайте! Но учтите, это будет чувствительно!» — «Ничего, потерпим!»
Навчити медиків дніпровських амбулаторій, а це понад 2 тисячі фахівців, інспектори повинні за місяць. У день працюють із чотирма групами.
Яна Зінкевич, керівник українського волонтерського медичного батальйону “Госпітальєри”, директор КП “Госпітальєри Дніпра”: «Всі розуміють, якщо будуть якійсь масові теракти, або масові події, лікарні можуть виявитися не готовими».
Частина команди “Госпітальєри Дніпра” — освічений медичний персонал, інші — парамедики. Усі без винятку мають бойовий досвід. З часу створення батальйон врятував понад 2500 поранених українських військвих і цивільних з передової.
Яна Зінкевич, керівник українського волонтерського медичного батальйону “Госпітальєри”, директор КП “Госпітал’єри Дніпра”: «Наприклад, одночасно потрапляння 30 поранених — це буде хаос! Тому їм треба максимально дати розуміння що таке бойова травма, вогнепальне поранення».
Після медиків на черзі — вчителі, вихователі, водії швидких, муніципальна варта та всі, хто за службовими обов’язками повинен вміти надавати домедичну допомогу.  

Вибір редакції

Вартість послуг комунального підприємства «Ритуальна служба» – одна з найнижчих у місті – експерт

У Дніпрі функціонує комунальне підприємство «Ритуальна служба» Дніпровської міської ради. Вартість послуг, які надає КП, – одна з найнижчих у

23 Апрель, 17:46
Прогноз погоди на середу, 24 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

23 Апрель, 17:22
23 квітня — Всесвітній день книги і авторського права, а також Всеукраїнський день психолога

Психологія - це прикладна й академічна наука, що вивчає поведінку, психіку і психічні процеси людини. Її доля - це пошук закономірностей

23 Апрель, 14:29
Мурал пам’яті жертв теракту на Шрі-Ланці з’явився у Дніпрі (КОМЕНТАР)

21 квітня увесь світ сколихнула трагічна новина: на Шрі-Ланці прогриміло вісім вибухів. У неділю багато християнських конфесій святкували Великдень. Три

22 Апрель, 20:42
Прогноз погоди на 23 квітня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Апрель, 17:49
 #TrashTag челендж у Дніпрі. Ініціативу “прибери історичну локацію” один одному передають райони міста (ВІДЕО)

До Дніпра дістався так званий #TrashTag челендж. Мешканці різних районів міста прибирають історичні локації  і передають ініціативу далі. Забрудненість “до”

22 Апрель, 17:46
Фантастичні гранти і де їх шукати? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція (ВІДЕО)

Два з половиною мільйони євро - де шукати такі фантастичні гранти? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція. В які

22 Апрель, 15:19
Культурна столиця: У Дніпрі завершився фестиваль «Французька весна-2019»

Днями у Дніпрі відбулася унікальна вулична вистава «Три тотеми». Вона стала заключним акордом фестивалю «Французька весна», який уже третій рік

22 Апрель, 14:52