12 Декабрь, 16:29

У школах і дитсадках Дніпра проводять навчання щодо дій у разі надзвичайних ситуацій

На виконання розпорядження міського голови Бориса Філатова у навчальних закладах Дніпра проводять лекції та тренування для дітей, батьків і педагогів стосовно того, як поводитися у разі надзвичайних ситуацій. Позаплановий День цивільного захисту у школах і дитсадках міста влаштували у зв’язку із запровадженням воєнного стану на окремих територіях України.
12 грудня першочергові дії у разі надзвичайних ситуацій відпрацьовували учні школи № 147 імені В’ячеслава Чорновола.
Рятувальники розповідали школярам, як користуватися вогнегасниками та поводитися у разі пожежі. З евакуацією учні впоралися за п’ять хвилин.
«Це – робота всього міста. Наше сховище ми облаштовували ще з 2014 року. У школі навчається 1196 дітей. У підвальному приміщенні зможуть розміститися всі – за потреби. З нашими дітьми ми й надалі обов’язково розбиратимемо різні ситуації – щоб вони розуміли, що слід робити у надзвичайних випадках», – розповіла директорка школи Ольга Коцарь. 
Крім цього, старші учні ділилися з молодшими навичками надання домедичної допомоги.
«Вміти накладати пов’язки дуже важливо, адже це може врятувати життя», – розповіла старшокласниця Анна. 
Також у підвалі школи № 147 обладнали санвузли, зокрема – душові кабінки з теплою водою. Загалом у приміщеннях навчальних закладів Дніпра, які можуть використовуватися як сховища, нині встановлюють додаткові лави, забезпечують запаси води та їжі. Навчання провели вже у понад 220 освітніх закладах.
Зазначимо, що розпорядження міського голови Дніпра Бориса Філатова про першочергові заходи у зв’язку із запровадженням воєнного стану в окремих областях України передбачає низку завдань для виконавчих органів і департаментів мерії, а також для районних у місті рад. Заходи допоможуть забезпечити готовність до виникнення ускладнених умов, нормальну роботу інфраструктурних об’єктів, гарантувати безпеку та правопорядок в особливий період.
Як відомо, воєнний стан запроваджено у десяти областях (Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській) і внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії. Згідно з президентським указом, цей особливий правовий режим діятиме 30 діб – до 26 грудня 2018 року.

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07