21 Декабрь, 17:24

У мерії Дніпра обговорили налагодження співпраці з Туреччиною в галузі медичного туризму 

21 грудня у мерії Дніпра відбулася зустріч заступника міського голови, директора департаменту охорони здоров’я населення Андрія Бабського з паном Еміном Чакмаком – засновником та головою правління Турецької асоціації медичного туризму, екс-міністром охорони здоров’я та одним з ініціаторів впровадження медичної реформи у Туреччині. Сторони обговорили налагодження співпраці у сфері медичного туризму.
«Асоціація – неприбуткова організація, всі співробітники працюють на громадських засадах. Наша головна мета і гасло – міжнародна охорона здоров’я для всіх. Турецька асоціація медичного туризму ефективно працює за підтримки президента Туреччини. Він часто говорить, що людське здоров’я важливіше за все. Із цією ідеєю ми будуємо нові «мости» між нами та державами-партнерами. Наші 165 офісів функціонують у понад 90 країнах світу. Ми вже відкрили свої представництва у Києві та Львові, сьогодні відкриваємо у Дніпрі. Передусім ми тут задля того, щоб поділитися досвідом і знаннями з місцевими фахівцями. Ми знаємо, що будь-який пацієнт, хворіючи, волів би перебувати в рідному місті, але якщо не вистачає досвіду чи ресурсів, ми готові надати все необхідне для лікування в Туреччині», – розповів Емін Чакмак. 
Він запропонував представникам мерії Дніпра відвідати головний офіс асоціації у Стамбулі та познайомитися з тим, як працює система охорони здоров’я в Туреччині. Водночас Емін Чакмак розповів, що напередодні зустрічі він разом із колегами брав участь у вирішенні питання щодо порятунку життя трирічного дніпровського хлопчика з пухлиною мозку.
«Буквально вчора увечері українські та турецькі фахівці обмінювалися інформацією про те, як забезпечити дитині підтримувальну терапію, поки настане час операції. Обговорення тривало до першої години ночі, і в цей час реанімаційний літак був готовий вилетіти до Туреччини. Він напоготові й зараз – на випадок, якщо батьки та лікарі вирішать, що це справді необхідно. Ми готові допомагати у таких та інших випадках. До Туреччини часто подорожують по таку допомогу, для нас це звична практика», – розповів Емін Чакмак.
Андрій Бабський подякував гостям за турботу про життя маленького мешканця міста.
«Водночас я вітаю вас із розширенням діяльності в Україні. Оскільки ви відкриваєте представництво Турецької асоціації медичного туризму у Дніпрі, то наші країни, міста і люди стають ближчими. Ми з радістю приймаємо ваші пропозиції. У нашій державі відбуваються великі зміни в галузі охорони здоров’я, і, звісно, нам було б цікаво дізнатися, як будується та розвивається охорона здоров’я у Туреччині», – сказав Андрій Бабський.
Довідка: Турецька асоціація медичного туризму заснована у 2005 році. За 13 років існування вона стала найбільшою організацією у галузі охорони здоров’я у світі. Нині асоціація налічує 375 учасників, 165 офісів у 91 країні світу. Організація зробила внесок у понад 500 заходів медичного туризму в усьому світі і є для них ключовим спонсором. Наразі медичних туристів приймають 18 міст Туреччини.

Вибір редакції

У школах Дніпра розпочали роботу 128 дитячих таборів (ВІДЕО)

  Цього літа в школах Дніпра розпочали свою роботу 128 таборів. Протягом трьох місяців в них мають відпочити 9 тисяч

14 Июнь, 20:44
Дніпрянин Михайло Алексєєнко став срібним призером чемпіонату України з шахів

12 червня в Одесі завершився фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 8 років. У змаганнях взяли участь 89

14 Июнь, 20:10
Асоціація дніпровських скаутів «СКІФ» запрошує дітей і підлітків у тижневий похід (КОМЕНТАР)

Похід триватиме  тиждень — з 24 по 30 червня на території Новомосковського лісництва.

14 Июнь, 00:32
Прогноз погоди на 14 червня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

13 Июнь, 20:38
Українська ідентичність: в історичному музеї ім.Яворницького почався перший науковий форум (ВІДЕО)

Хто ми такі? До яких соціальних груп себе відносимо? Та чи вміємо протистояти пропаганді? Відповіді на ці питання шукає історичний

13 Июнь, 20:27
Безкоштовний відпочинок для вчителів, медиків та інших працівники муніципальних установ у Дніпрі

У Дніпрі другий рік поспіль працює соціальний проект «Гордість Дніпра». Це – безкоштовний табір відпочинку для вчителів, працівників медичних, комунальних

13 Июнь, 20:24
Борис Філатов анонсував у Дніпрі розширення філій дитячо-юнацького центру «Штурм» 

У Дніпрі проходить фінал традиційної спартакіади дитячо-юнацького центру «Штурм». Третій рік поспіль масштабні активності проводять у рамках програми міського голови

13 Июнь, 20:16
Спортсмени з Дніпра перемогли в турнірах з тхеквондо ВТФ – «G-1 Austria Open» та «Південна Пальміра»

9 червня в австрійському місті Інсбрук закінчився міжнародний турнір G-1 Austria Open з тхеквондо ВТФ, у якому взяли участь понад

13 Июнь, 19:57