24 Декабрь, 21:51

Турнір із вільної боротьби серед юнаків 8-12 років уперше відбувся у Дніпрі (ВІДЕО)

Турнір із вільної боротьби серед юнаків 8-12 років  уперше відбувся у Дніпрі   Мрія стати олімпійським чемпіоном зявляється ще у зовсім юному віці. Головне — багато працювати і не жаліти себе, переконані 9-річні спортсмени. Турнір із вільної боротьби серед юнаків 8-12 років цими вихідними зібрав 5 команд і кілька десятків учасників. Турнір організувала охоронна компанія «Крок».   Перший турнір із вільної боротьби серед хлопців 8-12 років присвятили Дню святого Миколая.
Іван Борисенко, президент спортивного клубу «КРОК»: «Хотели бы сказать большое спасибо охранной компании «Крок» и православному центру Георгия Победоносца, благодаря которому здесь и состоялся этот спортивный праздник».
Головний суддя змагань і тренер клубу “Крок” Павло Бардачов дає останні настанови юним учасникам і суддям. Каже, саме з таких спортивних змагань і виростають майбутні чемпіони.
Павло Бардачов, головний суддя змагань: «Они делают только первые шаги в спорте, поэтому это большая ответственность и мы следим за безопасностью, проинструктировали судей. Вот это и есть самое сложное».
І чемпіонки, переконана 11-річна Ангеліна. Вона — одна з двох дівчат на змаганнях.
Ангеліна Ольхова, учасниця змагань, 11 років: «Просто мне понравилось ездить на соревнования и занимать призовые места».
У світових рейтингах українські спортсменки з вільної боротьби посідають лідируючи позиції, але знайти суперницю на початку спортивної карєри складно.
Павло Бардачов, головний суддя змагань: «Турнир проводится среди юношей. К сожалению, девушек в этом спорте немного пока. Нашлись две девчонки и в формате матчевой встречи мы решили провести эту встречу».
Але і це не проблема, коли попереду велика мрія стати…
Ангеліна Ольхова, учасниця змагань, 11 років: «Олимпийской чемпионкой с вольной борьбы».
  Уже досвідчений спортсмен спортивного клубу “Крок” — Дмитро. Боротьба боротьбою, але друзі — теж важливо, переконаний хлопчина.
Дмитро Веселков, учасник змагань, 9 років: «Там більше прийомів і можна знайти друзів».
Головне — наполегливо працювати.
Дмитро Веселков, учасник змагань, 9 років: «Багато, багато тренирувався і пахав».
  На переможців чекають кубки, але і для решти учасників теж призи знайшлися. Цього разу із подарунками зі змагань поверталися всі учасники.

Вибір редакції

Один із постраждалих на шахті імені Героїв Космосу має 60 відсотків опіків (КОМЕНТАР)

Один із постраждалих на шахті імені Героїв Космосу має 60 відсотків опіків Наразі в опіковому центрі  перебувають п'ятеро шахтарів, які

15 Январь, 20:19
Поліція затримала чоловіка, що на вокзалі обікрав військовослужбовця (КОМЕНТАР)

Поліція затримала чоловіка, що на вокзалі обікрав військовослужбовця   15-го січня поліцейські затримали 35-річного чоловіка, який на залізничному вокзалі в

15 Январь, 20:09
57 ЦНАПів на мапі області: в ОДА підбили підсумки 2018 року (КОМЕНТАР)

57 ЦНАПів на мапі Дніпропетрощини: в ОДА підбили підсумки 2018 року   2018-ий б'є рекорди. Обладміністрація Дніпропетровщини презентувала підсумки роботи

15 Январь, 19:47
Прогноз погоди на 16 січня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Январь, 18:42
У військовій частині Нацгвардії провели чемпіонат із самбо (ВІДЕО)

У військовій частині №3036 військовослужбовці змагались за першість з боротьби самбо. Це не просто вид бойового мистецтва, а ціла система

15 Январь, 18:41
Убив за релігію: п’яна суперечка в Кривому Розі закінчилася жорстоким убивством (ВІДЕО)

Убив за релігію: п'яна суперечка в Кривому Розі закінчилася жорстоким убивством Жертва злочину дістала понад півсотні ударів ножем. Психологи впевнені:

15 Январь, 18:32
У Дніпрі демонтували перший у новому році кіоск, де незаконно продавали спиртне

15 січня у Дніпрі, на вулиці Миколи Руденка, 53, демонтували тимчасову торговельну споруду, яка працювала без дозвільних документів. Також у

15 Январь, 16:35
У дитячих садках і школах Дніпра діти харчуються за новим меню

Із 2 січня 2019 року у дитячих садках і школах Дніпра діти харчуються згідно з новим меню. Його розробили лікарі,

15 Январь, 15:28