25 Декабрь, 22:48

 Як захистити свої права на дорозі: у навчальному центрі “Автошкола” провели тренінг (відео)

   Як захистити свої права на дорозі — у навчальному центрі “Автошкола” провели тренінг для дніпрян Захистити свої права на дорозі та впевнено розмовляти з поліцією вчилися дніпряни в центрі «Автошкола». Аудиторію поділили на дві команди та розібрали спірні ситуації, що з ними стикаються водії. Безкоштовний тренінг провели адвокати та відомі блогери. Кажуть: порушення процедури з боку правоохоронців — актуальна для Дніпра проблема.     Автоправо для всіх. У навчальному центрі «Автошкола» провели безкоштовний тренінг: як себе поводити, коли поліція зупиняє на дорозі. Заняття проходило у форматі протистояння двух команд: одна грала за поліцейських, інша — за можливих правопорушників. У ролі тренерів — адвокати та блогери каналу “ВітосДнєпр”.
 Віталій Санжаков, блогер з юридичних питань

Я думаю, это полезно будет для водителей новичков. Ну и как показывает моя практика, то и люди с 20-30 летним стажем очень многого не знают.

Блогер Віталій Санжаков підкреслює: учасників тренінгу не навчали уникати відповідальності, а навпаки — слідкувати за тим, аби поліція діяла згідно з процедурою.

Віталій Санжаков, блогер з юридичних питань

Процентов 70 выписанных админматериалов, постановлений не совсем законными являются. И я каждый день с этим сталкиваюсь, люди обращаются.

На занятті розбирали реальні, найбільш поширені ситуації на дорогах.

Вадим Решевських, автоюрист

Создание аварийной ситуации с полицейским, когда водитель создаёт аварийную ситуацию для полицейского. Очень часто тот, кому создали аварийную ситуацию, тот и пишет протокол — и как бы, это неправильно, мягко говоря с процесуальной стороны. Не пропустил пешехода, мы эту разбирали ситуацию, тоже за что чаще всего останавливают. И разобрали контурные стрелки на светофорах. Это очень большая проблема в нашем городе.

Валентина вже місяць займається в Автошколі. На тренінгу грала за команду поліцейських. Дотримується думки, що така інформація стане в нагоді, як водіям із досвідом, так і тим, хто ще ніколи не був за кермом.

 Валентина Гладаренко, курсантка автошколи

Все перекрикивались, рассказывали друг другу, спорили, пытались вникнуть, не могли понять, всё-таки, поверхностно мы разговариваем или нет. Но в итоге, я думаю, очень много людей вынесли для себя массу полезных вещей. По крайней мере, точно я. Ещё приду почитаю, поконспектирую.

Організатор і викладач Автошколи Микита Нем*ятий зазначає: Автошкола проводить чимало безкоштовних навчальних заходів для широкої аудиторії.

Микита Нем*ятий, організатор заходу, викладач Автошколи И занятия по медицине проходят бесплатно. Плюс у нас у каждой группы, которая учится здесь, параллельно ещё есть занятия с автоюристом. Хотим максимально много дать людям информации, чтоб они приходили, учились, занимались.

Дізнатися про наступні тренінги можна на сайті центру або на сторінці в Інстаграмі.

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 23 та 24 березня. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Март, 18:27
Qirim- художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму (ВІДЕО)

У Музеї українського живопису представили художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму та 75-х роковин депортації кримських татар. Виставка

22 Март, 18:23
Через плачевний стан будівлі історичного музею, в ньому закрили три зали та головний вхід (ВІДЕО)

Уже півтора місяці в історичному музеї ім. Яворницького тимчасово закриті три виставкові зали. За словами виконуючої обов'язки директора музею Юлії

22 Март, 18:13
Близько 100 підприємств області готові долучитися до відродження профтехнічної освіти

АрселорМіттал Кривий Ріг, КБ Південне, ДТЕК Павлоградвугілля, Придніпровська ТЕС та десятки інших підприємств області зацікавлені у запровадженні дуальної освіти в

22 Март, 17:27
У Центральній міській бібліотеці Дніпра в рамках благодійного проекту BookAngel з’явилося 500 нових дитячих книжок 

21 березня Центральній міській бібліотеці Дніпра подарували 500 нових книжок для дітей. Це стало можливим завдяки благодійному проекту BookAngel. Він

22 Март, 17:25
Прогноз погоди на 22 березня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Март, 18:13
Дніпровський дитячий оркестр “Little Band” отримав в подарунок нові інструменти від ДніпроОДА (ВІДЕО)

Допомога в досягненні музичного Олімпу: дніпровський дитячий оркестр “Little Band” у подарунок від ДніпроОДА отримав нові інструменти. Вихованці шостої школи

21 Март, 18:10
Навчити дніпровських підприємців правильно робити добро обіцяють організатори «Благодійного сніданку про соціальну відповідальність»(ВІДЕО)

Зранку 20 березня в одному з дніпровських закладів зібралося з півсотні місцевих підприємців — снідали, спілкувалися та заодно вчилися. Шестеро

21 Март, 16:01