25 Декабрь, 22:48

 Як захистити свої права на дорозі: у навчальному центрі “Автошкола” провели тренінг (відео)

   Як захистити свої права на дорозі — у навчальному центрі “Автошкола” провели тренінг для дніпрян Захистити свої права на дорозі та впевнено розмовляти з поліцією вчилися дніпряни в центрі «Автошкола». Аудиторію поділили на дві команди та розібрали спірні ситуації, що з ними стикаються водії. Безкоштовний тренінг провели адвокати та відомі блогери. Кажуть: порушення процедури з боку правоохоронців — актуальна для Дніпра проблема.     Автоправо для всіх. У навчальному центрі «Автошкола» провели безкоштовний тренінг: як себе поводити, коли поліція зупиняє на дорозі. Заняття проходило у форматі протистояння двух команд: одна грала за поліцейських, інша — за можливих правопорушників. У ролі тренерів — адвокати та блогери каналу “ВітосДнєпр”.
 Віталій Санжаков, блогер з юридичних питань

Я думаю, это полезно будет для водителей новичков. Ну и как показывает моя практика, то и люди с 20-30 летним стажем очень многого не знают.

Блогер Віталій Санжаков підкреслює: учасників тренінгу не навчали уникати відповідальності, а навпаки — слідкувати за тим, аби поліція діяла згідно з процедурою.

Віталій Санжаков, блогер з юридичних питань

Процентов 70 выписанных админматериалов, постановлений не совсем законными являются. И я каждый день с этим сталкиваюсь, люди обращаются.

На занятті розбирали реальні, найбільш поширені ситуації на дорогах.

Вадим Решевських, автоюрист

Создание аварийной ситуации с полицейским, когда водитель создаёт аварийную ситуацию для полицейского. Очень часто тот, кому создали аварийную ситуацию, тот и пишет протокол — и как бы, это неправильно, мягко говоря с процесуальной стороны. Не пропустил пешехода, мы эту разбирали ситуацию, тоже за что чаще всего останавливают. И разобрали контурные стрелки на светофорах. Это очень большая проблема в нашем городе.

Валентина вже місяць займається в Автошколі. На тренінгу грала за команду поліцейських. Дотримується думки, що така інформація стане в нагоді, як водіям із досвідом, так і тим, хто ще ніколи не був за кермом.

 Валентина Гладаренко, курсантка автошколи

Все перекрикивались, рассказывали друг другу, спорили, пытались вникнуть, не могли понять, всё-таки, поверхностно мы разговариваем или нет. Но в итоге, я думаю, очень много людей вынесли для себя массу полезных вещей. По крайней мере, точно я. Ещё приду почитаю, поконспектирую.

Організатор і викладач Автошколи Микита Нем*ятий зазначає: Автошкола проводить чимало безкоштовних навчальних заходів для широкої аудиторії.

Микита Нем*ятий, організатор заходу, викладач Автошколи И занятия по медицине проходят бесплатно. Плюс у нас у каждой группы, которая учится здесь, параллельно ещё есть занятия с автоюристом. Хотим максимально много дать людям информации, чтоб они приходили, учились, занимались.

Дізнатися про наступні тренінги можна на сайті центру або на сторінці в Інстаграмі.

Вибір редакції

Один із постраждалих на шахті імені Героїв Космосу має 60 відсотків опіків (КОМЕНТАР)

Один із постраждалих на шахті імені Героїв Космосу має 60 відсотків опіків Наразі в опіковому центрі  перебувають п'ятеро шахтарів, які

15 Январь, 20:19
Поліція затримала чоловіка, що на вокзалі обікрав військовослужбовця (КОМЕНТАР)

Поліція затримала чоловіка, що на вокзалі обікрав військовослужбовця   15-го січня поліцейські затримали 35-річного чоловіка, який на залізничному вокзалі в

15 Январь, 20:09
57 ЦНАПів на мапі області: в ОДА підбили підсумки 2018 року (КОМЕНТАР)

57 ЦНАПів на мапі Дніпропетрощини: в ОДА підбили підсумки 2018 року   2018-ий б'є рекорди. Обладміністрація Дніпропетровщини презентувала підсумки роботи

15 Январь, 19:47
Прогноз погоди на 16 січня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Январь, 18:42
У військовій частині Нацгвардії провели чемпіонат із самбо (ВІДЕО)

У військовій частині №3036 військовослужбовці змагались за першість з боротьби самбо. Це не просто вид бойового мистецтва, а ціла система

15 Январь, 18:41
Убив за релігію: п’яна суперечка в Кривому Розі закінчилася жорстоким убивством (ВІДЕО)

Убив за релігію: п'яна суперечка в Кривому Розі закінчилася жорстоким убивством Жертва злочину дістала понад півсотні ударів ножем. Психологи впевнені:

15 Январь, 18:32
У Дніпрі демонтували перший у новому році кіоск, де незаконно продавали спиртне

15 січня у Дніпрі, на вулиці Миколи Руденка, 53, демонтували тимчасову торговельну споруду, яка працювала без дозвільних документів. Також у

15 Январь, 16:35
У дитячих садках і школах Дніпра діти харчуються за новим меню

Із 2 січня 2019 року у дитячих садках і школах Дніпра діти харчуються згідно з новим меню. Його розробили лікарі,

15 Январь, 15:28