27 Декабрь, 18:23

Мертві душі «Міжрегіонального центру перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців» (ВІДЕО)

Мертві душі «Міжрегіонального центру перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців»   У Кривому Розі набирає обертів скандал довкола «Міжрегіонального центру перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців». За версією слідчих, директор училища та його донька, яка певний час працювала на посаді заступника керівника закладу, можуть бути причетні до фіктивного працевлаштування людей та привласнення державних коштів. Чи знайшла поліція в діях посадовців склад злочину? Знайомтеся,  — це  директор «Міжреґіонального центру перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців» Володимир Балакін. У закладі, яким він керує, навчається майже 1200 студентів. А працює зо три сотні людей. Та цілком можливо, що на паперах співробітників більше! Перші підозри, що в училищі є так звані «мертві душі», у правоохоронців виникли ще два роки тому. Тоді й взялися за центр. Тодішній інспектор відділу кадрів уже не працює. А нинішній — про темні справи попередника нічого не знає.
Галина Остапчук, інспектор відділу кадрів «Центру перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців»: «За той період, що я працюю в центрі, а працюю я з липня 2018 року, то всі люди, які працевлаштовувалися, вони у нас записані у книгу прийому-звільнення. На кожного є трудова книжка та особова справа».
А це Ольга Рукавишникова — донька Володимира Балакіна. Жінка працює в навчальному закладі на посаді старшого майстра, хоча нещодавно виконувала обов’язки заступника директора центру, тобто свого батька. За версією слідства, тоді Рукавишникова і працевлаштувала кількадесят людей, які жодного дня не з’явилися на роботі. Вона ж нараховувала їм запрлатню, а згодом — звільнила. Поспілкуватися з пані Ольгою ми не змогли. До неї не допускали родичі, мовляв, жінка лежить у стаціонарі. А згодом з’ясувалося, що пацієнтка зникла з медзакладу невідомо куди. Тепер її розушкує поліція. Прокоментувати на камеру підозри щодо доньки відмовився й Володимир Балакін. Хоча в розмові без мікрофона припустив: вона могла підписати якісь папери. Та які саме — чоловік і гадки не має.  
Володимир Балакін, директор «Центру перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців»: «Три года против меня ничего нет. Ведут проверку сейчас, собрали все і знову шукають. Ну, хотять шо-то, за щось зацепиться. Это процесс рабочий, есть моменты, есть это… я этого не скрываю. Они хотели пойти, вручить дочери… 366 статья там, вона где-то подписала какой-то документ за директора, — финансовый, не финансовый…»
У поліції підтверджують: у грудні знову взялися розслідувати підробку документів у навчальному центрі. Слідчі вважають: Ольга Рукавишникова могла фальсифікувати табель обліку відпрацьованого часу. А саме за ним «мертвим душам» нараховували гроші.
Оксана Лесонен, речник криворізького відділу поліції: «Було проведено санкціонований обшук, в ході якого співробітниками поліції було виявлено та вилучено комп’ютерну техніку та документацію. На теперішній час слідчі дії в рамках вказаного кримінального провадження тривають».
Скільки людей доклали рук до оборудки з «мертвими душами» — в поліції мовчать. Не кажуть і на яку суму встигли збагатитися. Розповісти все обіцяють, коли завершать досудове слідство.  

Вибір редакції

Atlas Weekend 2019 провів у Дніпрі препаті фестивалю (КОМЕНТАР)

Менше, ніж за два місяці в Києві відбудеться масштабний оупен-ейр фестиваль України — Atlas Weekend 2019. Шестеро учасників програми проїхалися

20 Май, 20:07
Інавгурація В.Зеленського, розпуск ВР, вибори та відставки міністрів – що далі? Коментар юриста (ВІДЕО)

Інавгурація В.Зеленського, розпуск ВР, вибори та відставки міністрів – що далі? Коментар юриста

20 Май, 17:49
У Дніпрі провели традиційну легкоатлетичну естафету пам’яті

Минулої суботи, 18 травня, у Дніпрі відбулася традиційна легкоатлетична естафета, присвячена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом

20 Май, 17:26
«Ніч музеїв». До міжнародної акції долучився і Дніпро (ВІДЕО)

Що робити у музеї вночі? Варіантів насправді безліч. Кожен музей світу до 18 травня готує свої сюрпризи. У Дніпрі акція

20 Май, 17:19
Дніпровський мандрівник Сергій Гордієнко вирушив в чергову подорож (ВІДЕО)

Близько 1,5 року в дорозі, більше 11,5 тисячі кілометрів водою і суходолом - 12 травня дніпровський мандрівник Сергій Гордієнко вирушив

20 Май, 17:15
Простір чистоти: У Дніпрі мешканці багатоповерхівок об’єднують зусилля, щоб навести лад у своїх подвір’ях

Муніципальна акція «Дніпро – простір чистоти» об’єднує дедалі більше містян. Нині розпочався другий сезон проекту, який заснував міський голова Борис

20 Май, 14:13
Прогноз погоди на 18 та 19 травня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Май, 16:25
Поліцейськи сирени, автоматні черги та спецпризначенці — біля ДніпроОДА пройшли планові навчання з територіальної оборони (ВІДЕО)

Поліцейськи сирени, автоматні черги та десятки спецпризначенців у масках - зранку 17 травня біля Дніпропетровської облдержадміністрації відбулися планові навчання з

17 Май, 14:09