27 Декабрь, 18:23

Мертві душі «Міжрегіонального центру перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців» (ВІДЕО)

Мертві душі «Міжрегіонального центру перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців»   У Кривому Розі набирає обертів скандал довкола «Міжрегіонального центру перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців». За версією слідчих, директор училища та його донька, яка певний час працювала на посаді заступника керівника закладу, можуть бути причетні до фіктивного працевлаштування людей та привласнення державних коштів. Чи знайшла поліція в діях посадовців склад злочину? Знайомтеся,  — це  директор «Міжреґіонального центру перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців» Володимир Балакін. У закладі, яким він керує, навчається майже 1200 студентів. А працює зо три сотні людей. Та цілком можливо, що на паперах співробітників більше! Перші підозри, що в училищі є так звані «мертві душі», у правоохоронців виникли ще два роки тому. Тоді й взялися за центр. Тодішній інспектор відділу кадрів уже не працює. А нинішній — про темні справи попередника нічого не знає.
Галина Остапчук, інспектор відділу кадрів «Центру перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців»: «За той період, що я працюю в центрі, а працюю я з липня 2018 року, то всі люди, які працевлаштовувалися, вони у нас записані у книгу прийому-звільнення. На кожного є трудова книжка та особова справа».
А це Ольга Рукавишникова — донька Володимира Балакіна. Жінка працює в навчальному закладі на посаді старшого майстра, хоча нещодавно виконувала обов’язки заступника директора центру, тобто свого батька. За версією слідства, тоді Рукавишникова і працевлаштувала кількадесят людей, які жодного дня не з’явилися на роботі. Вона ж нараховувала їм запрлатню, а згодом — звільнила. Поспілкуватися з пані Ольгою ми не змогли. До неї не допускали родичі, мовляв, жінка лежить у стаціонарі. А згодом з’ясувалося, що пацієнтка зникла з медзакладу невідомо куди. Тепер її розушкує поліція. Прокоментувати на камеру підозри щодо доньки відмовився й Володимир Балакін. Хоча в розмові без мікрофона припустив: вона могла підписати якісь папери. Та які саме — чоловік і гадки не має.  
Володимир Балакін, директор «Центру перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців»: «Три года против меня ничего нет. Ведут проверку сейчас, собрали все і знову шукають. Ну, хотять шо-то, за щось зацепиться. Это процесс рабочий, есть моменты, есть это… я этого не скрываю. Они хотели пойти, вручить дочери… 366 статья там, вона где-то подписала какой-то документ за директора, — финансовый, не финансовый…»
У поліції підтверджують: у грудні знову взялися розслідувати підробку документів у навчальному центрі. Слідчі вважають: Ольга Рукавишникова могла фальсифікувати табель обліку відпрацьованого часу. А саме за ним «мертвим душам» нараховували гроші.
Оксана Лесонен, речник криворізького відділу поліції: «Було проведено санкціонований обшук, в ході якого співробітниками поліції було виявлено та вилучено комп’ютерну техніку та документацію. На теперішній час слідчі дії в рамках вказаного кримінального провадження тривають».
Скільки людей доклали рук до оборудки з «мертвими душами» — в поліції мовчать. Не кажуть і на яку суму встигли збагатитися. Розповісти все обіцяють, коли завершать досудове слідство.  

Вибір редакції

Один із постраждалих на шахті імені Героїв Космосу має 60 відсотків опіків (КОМЕНТАР)

Один із постраждалих на шахті імені Героїв Космосу має 60 відсотків опіків Наразі в опіковому центрі  перебувають п'ятеро шахтарів, які

15 Январь, 20:19
Поліція затримала чоловіка, що на вокзалі обікрав військовослужбовця (КОМЕНТАР)

Поліція затримала чоловіка, що на вокзалі обікрав військовослужбовця   15-го січня поліцейські затримали 35-річного чоловіка, який на залізничному вокзалі в

15 Январь, 20:09
57 ЦНАПів на мапі області: в ОДА підбили підсумки 2018 року (КОМЕНТАР)

57 ЦНАПів на мапі Дніпропетрощини: в ОДА підбили підсумки 2018 року   2018-ий б'є рекорди. Обладміністрація Дніпропетровщини презентувала підсумки роботи

15 Январь, 19:47
Прогноз погоди на 16 січня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Январь, 18:42
У військовій частині Нацгвардії провели чемпіонат із самбо (ВІДЕО)

У військовій частині №3036 військовослужбовці змагались за першість з боротьби самбо. Це не просто вид бойового мистецтва, а ціла система

15 Январь, 18:41
Убив за релігію: п’яна суперечка в Кривому Розі закінчилася жорстоким убивством (ВІДЕО)

Убив за релігію: п'яна суперечка в Кривому Розі закінчилася жорстоким убивством Жертва злочину дістала понад півсотні ударів ножем. Психологи впевнені:

15 Январь, 18:32
У Дніпрі демонтували перший у новому році кіоск, де незаконно продавали спиртне

15 січня у Дніпрі, на вулиці Миколи Руденка, 53, демонтували тимчасову торговельну споруду, яка працювала без дозвільних документів. Також у

15 Январь, 16:35
У дитячих садках і школах Дніпра діти харчуються за новим меню

Із 2 січня 2019 року у дитячих садках і школах Дніпра діти харчуються згідно з новим меню. Його розробили лікарі,

15 Январь, 15:28