28 Декабрь, 19:17

Діти привітали з прийдешніми святами поранених бійців у Дніпропетровському військовому шпиталі (ВІДЕО)

  Солодощі та малюнки для бійців. Компанія «Контракт-Продрезерв” разом з дітьми завітала у Дніпропетровський військовий госпіталь. Напередодні новорічних свят солдатів пригостили фруктовими пирогами та караваями. Протягом року госпіталь працював у повній мірі, на лікуванні стабільно — триста людей. Віталій Шандрук — колишній боєць 43 батальйону. У Дніпропетровському військовому госпіталі лежить із післяопераційним пневматорексом — та вже сьогодні виписується.
— После госпиталя, какие планы? -Выздороветь и вернуться на службу. В принципе с 14 года… пока ещё есть энтузиазм и силы, — каже Віталій Шандрук, пацієнт Дніпропетровського військового госпіталю.
Напередодні новорічних свят Віталій та інші пацієнти приймають привітання від представників компанії “Контракт-Продрезерв”. Пригощають солодкою випічкою з фруктовою начинкою.
Віталій Шандрук, пацієнт Дніпропетровського військового госпіталю: «Настроение вообще прекрасное. Несмотря на то, что в госпитале, несмотря на то, что не всё так радужно вокруг, но всё-таки атмосфера праздника чувствуется». Ніна Алексєєнко, представниця компанії “Контракт-Продрезерв”: «Знаете, в преддверии новогодних праздников всем нам хочется дарить добро на самом деле», — «Что вы привезли?» — «Ангелочков, рисунки и поделки».
  Цього року у госпіталі всі палати повні, стабільно тут перебуває 300 людей, розповідає заступник начальника Сергій Бачинський. Поранених меншає, проте через умови, в яких перебувають бійці на Донбасі, поширюються різні захворювання. Препаратів та обладнання наразі на всіх вистачає, бракує лише кадрового потенціалу.
Сергій Бачинський, заступник начальника госпіталю, підполковник: «Всі, хто приходить відвідати їх, поздоровити зі святами, дуже позитивно на них впливає. Вони чекають цих людей, вони з радістю отримують подарунки. Всі, хто можуть, просяться, щоб їх виписали, і відвідали рідних, близьких. Ті, хто будуть тут, ми їм також по можливості будемо створювати всі умови, щоб вони відчували турботу». Ніна Алексєєнко, представниця компанії “Контракт-Продрезерв”: «Всем нашим солдатам скорейшего выздоровления и возвращения домой. Мы вас любим».
Автор — Георгій Марков Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07