08 Январь, 18:18

Картинна галерея у підї’зді житлового будинку: Дніпро дивує (ВІДЕО)

Картинна галерея у підї’зді житлового будинку: Дніпро дивує   У під’їзді одного з дніпровських будинків виникла справжня картинна галерея. Її влаштували самі мешканці — вистачило кількох святкових днів. Де сусіди шукали натхнення і до чого тут відоме телевізійне шоу? Подробиці —  у сюжеті.
Юлія Бублик, журналістка: «На перший погляд, за моєю спиною — звичайна п’ятиповерхівка, але за цими дверима мешканці зробили справжню картинну галерею! Ходімо подивимось!»
Прикрашати стіни жителі почали з верхнього поверху. Там мешкає влогер і учасник відомого кулінарного шоу Самвел Адамян.
Самвел Адамян, мешканець п’ятиповерхівки на вул. Планетній: «Шел на «Мастер-Шеф», у меня была встреча со зрителями с YouTube. И зрительница одна принесла вот такую картину. Тут написано: «Большого плавания, Самвел! Для тебя мир — без границ…» 21.06, кстати. Это мой день рождения».
Картини Самвелу прихильники надсилають і поштою — за кілька років назбиралося чимало. Коли місця в квартирі вже не лишилося, чоловік вирішив прикрасити під’їзд. Так уздовж сходів з’явилися перші 7 картин. Наступного дня ініціативу Самвела підтримала сусідка,  журналістка Оксана. Вона тепер ще й художниця — малює вже 2 роки.
 Оксана Олейникова, мешканка п’ятиповерхівки на вул. Планетній: «Что было у меня — я повесила, а потом написала в Фейсбук — и люди сразу стали приносить рамочки. И мы решили, что если их хватит, то мы до первого этажа дойдём. Пока дошли до третьего».
Наразі в під’їзді вже більше 20 картин. Серед них — пастельні, акварельні і навіть валяні.
Оксана Олейникова, мешканка п’ятиповерхівки на вул. Планетній: «Я боялась, что будут многие недовольны. Скажут там, что стены портим, как-то так мешаем…»  Самвел Адамян, мешканець п’ятиповерхівки на вул. Планетній: «Люди есть разные: кому-то нравится, кому-то — нет. Кто-то посмотрит с удовольствием, а кого-то это, может, раздражает. Поэтому надо учитывать это».
  Та гелерею в під’їзді сусіди сприйняли добре.
Оксана Олейникова, мешканка п’ятиповерхівки на вул. Планетній: «Сосед с 4 этажа сказал, что у него тоже есть рисунки. Тоже подумает, выставит». Василь Усенко, мешкає на четвертому поверсі: «Вот и гвоздички, может быть, надо. Вышел, смотрю — делают хорошее дело. Оно зайдешь — приятно смотреть даже!» Оксана Олейникова, мешканка п’ятиповерхівки на вул. Планетній: «Вчера пришел добрый человек, сказал: «Можно ли посмотреть на вашу галерею?»  Это так уже громко звучит!»
  Зацікавлені перехожі навіть розпитують про вартість картин. Тим часом мешканці будинку пішли далі: окрім стін прикрасили і підвіконня. Цього разу — книгами та кімнатними рослинами.
Оксана Олейникова, мешканка п’ятиповерхівки на вул. Планетні: «Здорово, когда понятие «дом» — это не только что-то за закрытым замком, а хотя бы на подъезд расширяется. А если на улицу — это вообще будет здорово!»
 

Вибір редакції

Один із постраждалих на шахті імені Героїв Космосу має 60 відсотків опіків (КОМЕНТАР)

Один із постраждалих на шахті імені Героїв Космосу має 60 відсотків опіків Наразі в опіковому центрі  перебувають п'ятеро шахтарів, які

15 Январь, 20:19
Поліція затримала чоловіка, що на вокзалі обікрав військовослужбовця (КОМЕНТАР)

Поліція затримала чоловіка, що на вокзалі обікрав військовослужбовця   15-го січня поліцейські затримали 35-річного чоловіка, який на залізничному вокзалі в

15 Январь, 20:09
57 ЦНАПів на мапі області: в ОДА підбили підсумки 2018 року (КОМЕНТАР)

57 ЦНАПів на мапі Дніпропетрощини: в ОДА підбили підсумки 2018 року   2018-ий б'є рекорди. Обладміністрація Дніпропетровщини презентувала підсумки роботи

15 Январь, 19:47
Прогноз погоди на 16 січня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Январь, 18:42
У військовій частині Нацгвардії провели чемпіонат із самбо (ВІДЕО)

У військовій частині №3036 військовослужбовці змагались за першість з боротьби самбо. Це не просто вид бойового мистецтва, а ціла система

15 Январь, 18:41
Убив за релігію: п’яна суперечка в Кривому Розі закінчилася жорстоким убивством (ВІДЕО)

Убив за релігію: п'яна суперечка в Кривому Розі закінчилася жорстоким убивством Жертва злочину дістала понад півсотні ударів ножем. Психологи впевнені:

15 Январь, 18:32
У Дніпрі демонтували перший у новому році кіоск, де незаконно продавали спиртне

15 січня у Дніпрі, на вулиці Миколи Руденка, 53, демонтували тимчасову торговельну споруду, яка працювала без дозвільних документів. Також у

15 Январь, 16:35
У дитячих садках і школах Дніпра діти харчуються за новим меню

Із 2 січня 2019 року у дитячих садках і школах Дніпра діти харчуються згідно з новим меню. Його розробили лікарі,

15 Январь, 15:28