10 Январь, 16:56

Гліб Пригунов: «Нові технології будівництва та енергозбереження – ми закладаємо нову концепцію співпраці з будівельною академією!»

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов окреслив майбутні плани спільних проектів з головним будівним вишем області: «Саме обласна влада є замовником будівельних робіт на Дніпропетровщині. Масштабні реконструкції та нові проекти будівництва — усе це є завданням для випускників академії. Зараз вже є проекти енергозбережних будівель, за якими можна починати будувати. У найближчому майбутньому нам необхідно переглянути всі містобудівні плани, з точки зору привабливості для бізнесу і покращення життя в об’єднаних громадах. Саме завдяки високому рівню підготовки наших спеціалістів це завдання ми разом зможемо виконати за декілька років. Отже, запрошую всіх до співпраці!».
Разом із обговоренням планів співпраці голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов привітав із призначенням нового ректора Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. Цю посаду зайняв професор Микола Васильович Савицький, який до цього часу 22 роки працював у виші проректором з наукової роботи. Кандидатура була підтримана 4000 студентів і викладацьким складом вишу.
«30 років Академію успішно очолював Большаков Володимир Іванович. Саме йому ми вдячні за те, що виш став одним із найбільш престижних у країні. Цю естафету тепер перейняв Микола Васильович Савицький. Впевнений, що академія з новим ректором буде активно працювати, розвивати науку, готувати нові кадри для розвитку будівництва в нашій країні!» — зазначив у своєму виступі в академії Гліб Пригунов.
Сьогодні будівельна академія — навчальний заклад, який є визнаним лідером у підготовці фахівців інженерно-будівельного, архітектурного, економічного та екологічного профілю не тільки у Придніпровському регіоні, а й в країні в цілому. Більше 60 тисяч випускників будівельників академії успішно працюють, розбудовуючи нашу державу. А також втілюють принципи української будівельної практики далеко за її межами.

Вибір редакції

На Дніпропетровщині затримали вбивцю 33-річної жінки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині упіймали вбивцю, який задушив і втопив у річці свою 33-річну співмешканку. Злочин скоів на початку червня в Новомосковську.

15 Июль, 23:21
Прогноз погоди на 16 липня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Июль, 20:53
Порушення виборчого процесу на Дніпропетровщині — громадянська мережа ОПОРА подала 79 звернень до правоохоронців (КОМЕНТАР)

79 фактів порушень виборчого процесу зафіксували представники громадянської мережі ОПОРА на Дніпропетровщині. Відповідні звернення подали до правоохоронних органів. Спостерігачі кажуть:

12 Июль, 21:57
6-річна дитина провалилася у люк. Хлопець майже не зазнав ушкоджень (КОМЕНТАР)

Шестирічний Михайлик, який ввечері напередодні упав у глибокий люк, майже не постраждав. Відбувся переляком і подряпинами, кажуть лікарі. Випадок трапився

12 Июль, 21:55
Пам’ятник Олександру Красносельському у Дніпрі: два роки тому пообіцяли — та досі не відновили (КОМЕНТАР)

До 140-річчя відомого архітектора Олександра Красносельського у Дніпрі активно збиралися відновити пам'ятник на могилі митця. Ювілей припадав на 2017 рік,

12 Июль, 21:53
Новини України та світу (ОГЛЯД)

Автомобіль місії Організації Об'єднаних Націй підірвався на міні в Малі. Внаслідок вибуху поранення отримали 10 миротворців. Про це заявив представник

12 Июль, 20:28
Прогноз погоди на 13 та 14 липня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

12 Июль, 20:27
У ФІФА представлять новий Дисциплінарний кодекс, в якому суворо каратиметься прояв расизму

Про це заявив президент організації Джанні Інфантіно, пише 

12 Июль, 20:10