12 Январь, 17:14

БК Дніпро став лідером чемпіонату України з баскетолу

Дніпро впевнено переміг Одесу в домашньому поєдинку регулярного чемпіонату баскетбольної Суперліги Парі-Матч. Матч  БК Дніпро – БК Одеса – 90:72 (14:16, 19:13, 35:15, 22:28) Гра завершилася з рахунком 90:72, повідомляє офіційний сайт змагань http://fbu.ua/news/dnipro-viyshov-u-lideri-chempionatu-ukrani   Перша половина поєдинку позначилася триочковими влучаннями Мішули. У першому випадку на старті зустрічі воно не стало вирішальним. Натомість гості впевнено реалізовували свої атаки, були влучнішими та захопили перевагу. Господарі згодом вирівняли гру та стартову чверть все ж програли. Одеситам вдавалося підтримувати позитивний для себе рахунок ще більшу частину другої 10-хвилинки. Та під кінець чверті господарі додали агресії й перехопили ініціативу. Після триочкового Максима Закурдаєва вже Дніпро мав 6 очок переваги. Серія Пустозвонова з двох результативних проходів та одного триочкового майже вирівняла становище. Однак заключним у чверті стало дальнє влучання Мішули, яке позначило 4-очкову перевагу Дніпра за підсумками першої половини.  Цікаво, що за цей час у команд був абсолютний паритет за реалізацією триочкових, а гості не пробивали ще жодного штрафного. Дніпряни ж реалізували 8 з 12-ти.   Дніпро на такому ж піднесенні поновив гру після перерви, збільшуючи при цьому тиск на суперника за шаленої підтримки трибун. У підсумку тиск максимально спрацював. Одесити стали багато помилятися та хибити. Відтак Дніпро максимально використав ситуацію і за третю чверть збільшив перевагу ще на 20 очок. Завершив цю вдалу для господарів 10-хвилинку знову влучний дальній кидок Мішули. Дніпро вже за всіма основними показниками випереджав Одесу.  Гості не знайшли в себе ні моральних, ні фізичних резервів на фінішний ривок і бодай спробу відігратися. Тож господарі впевнено контролювали перебіг подій до кінця ігрового часу. Дніпро здобув 11 перемогу в 16-ти матчах, повернувши лідерство в турнірній таблиці. У господарів дуже корисно зіграв капітан команди Станіслав Тимофеєнко, в здобутку якого дабл-дабл: 17 очок, 11 підбирань. Також дуже допоміг Дніпру триочковими Мішула – реалізував 4 спроби з 6.   Дніпро наступний поєдинок Суперліги Парі-Матч зіграє 13 січня вдома, проти  южненського Хіміка.  Одеса того ж дня гратиме в Харкові.  ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ Суперліга Парі-Матч Дніпро – Одеса – 90:72 (14:16, 19:13, 35:15, 22:28)

Вибір редакції

Тварини — не ресурс: 15-го вересня люди в 24 містах України вийдуть на гуманістичний марш (КОМЕНТАР)

Тварини — не ресурс: у неділю 15-го вересня відбудеться третій Всеукраїнський марш за права тварин. Традиційна хода одночасно пройде в

11 Сентябрь, 19:46
Прогноз погоди на 12 вересня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

11 Сентябрь, 18:12
Гасили пожежу на острові та діставали затонулий човен. Дніпровські рятувальники провели навчання на воді (ВІДЕО)

Пожежа на березі Монастирського острова та затонулий катер. Не лякайтеся, це умовні події. Дніпровські рятувальники, пожежники та водолази відпрацьовували алгоритми

11 Сентябрь, 18:08
Проблеми громадського транспорту та можливі рішення — у Дніпрі провели експертну дискусію (ВІДЕО)

Корупція, скарги на водіїв, аварійний стан рухомого складу. У Дніпрі зібрали експертну дискусію на тему громадського транспорту. Запросили всіх бажаючих,

11 Сентябрь, 17:57
Увага! Зміни у русі електротранспорту 12 вересня

12 вересня з 10:30 до 13:30 призупиняється рух тролейбусів маршруту № 12, –повідомляють у КП «Дніпровський електротранспорт». Тимчасові зміни пов’язані

11 Сентябрь, 17:14
Карнавал «I Love Dnipro» на День міста: зіркові члени журі та багато сценічних майданчиків

image description[/caption] 14 вересня, на День міста, у Дніпрі вже третій рік поспіль відбуватиметься масштабний карнавал «І love Dnipro». Він

11 Сентябрь, 17:06
З вулиці у центрі Дніпра після численних спроб вдруге вкрали бюст Миколи Родзіна

У Дніпрі з будинку №61 на проспекті Пушкіна зник металевий бюст художника Миколи Родзіна. Мешканці будинку в минулому попереджували кілька

11 Сентябрь, 13:25
На Дніпропетровщині зросла заробітна плата. Найвища середньомісячна зарплата в Павлоградському районі — 17.205 грн.

Рівень оплати праці в Дніпропетровській області в II кварталі 2019 року, значно збільшився. Про це повідомляє ГУ статистики в Дніпропетровській

11 Сентябрь, 12:52