14 Январь, 16:43

 Дитячий виступ в приміщені головного поштамту — театр Шевченка привітав «Укрпошту» зі святами (ВІДЕО)

Дитячий виступ у приміщені головного поштамту Дніпра. Театр Шевченка привітав працівників «Укрпошти» зі святами. Майже 20 діток взяли участь у театралізованому дійстві. Як відвідувачі пошти сприйняли виступ та чи відчули святковий настрій — дивіться. Спів, танці, вірші, колядки та щедрівки — з таким привітанням до головного поштамту Дніпра завітали діти.
Віктор Гунькін, народний артист України, актор Національного театру ім. Т. Шевченка: «Маленькі актори — це наша студія при Національному театрі Шевченка. Називається “Намистечко”. Марійка і Валерія, вихованки театральної студії “Намистечко”: «Моя найулюбленіша — “Добрий вечір тобі, господарю!” — «А чому?» — «Тому що я її добре знаю і вона така… весела!» Ася і Ася, вихованки театральної студії “Намистечко”: «Ми виконуємо 3 пісні. Одну ми заспівали дуетом, а всі інші ми заспівали з нашими молодшими колегами».  Віктор Гунькін, народний артист України, актор Національного театру ім. Т. Шевченка: «Роль дорослих акторів  така, як і у наших малих друзів! Вони для нас теж актори, які рівно з нами працюють на сьогоднішній сцені».
Діти віком від 4 до 17 виступали разом з чотирма досвідченими артистами, серед яких — «заслужений» та «народний». Відвідувачі поштамту до вітального дійства поставилися по-різному.
Костянтин Зівенко, керівник “Укрпошти” в Дніпропетровській області: «В основном, конечно, нравится. Но есть те, кто кричали: “Зачем здесь так шумно? Мне не нравится, быстро прекратите это всё!”
З театром Шевченка «Укрпошта» співпрацює не вперше — подружились минулого року.
Костянтин Зівенко, керівник “Укрпошти” в Дніпропетровській області: «Недавно им было 100 лет, мы для них выпускали марку к столетию, гасили».  Віктор Гунькін, народний артист України, актор Національного театру ім. Т. Шевченка: «Тепер по всьому світу піде та марка театру Шевченка». Костянтин Зівенко, керівник “Укрпошти” в Дніпропетровській області: «Весь тираж этих конвертов и марок уходил театру — и театр дарил их».
Це перший, але не останній виступ на поштамті: спільні заходи з театром Шевченка «Укрпошта» планує проводити раз на кілька місяців.
Костянтин Зівенко, керівник “Укрпошти” в Дніпропетровській області: «Это не разовое мероприятие. В понедельник у нас будет здесь — точно так же, в пределах получаса — концерт детей первой музыкальной школы».
  Автор — Юлія Бублик Камера — Дмитро Большак

Вибір редакції

Прогноз погоди на 22 березня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Март, 18:13
Дніпровський дитячий оркестр “Little Band” отримав в подарунок нові інструменти від ДніпроОДА (ВІДЕО)

Допомога в досягненні музичного Олімпу: дніпровський дитячий оркестр “Little Band” у подарунок від ДніпроОДА отримав нові інструменти. Вихованці шостої школи

21 Март, 18:10
Навчити дніпровських підприємців правильно робити добро обіцяють організатори «Благодійного сніданку про соціальну відповідальність»(ВІДЕО)

Зранку 20 березня в одному з дніпровських закладів зібралося з півсотні місцевих підприємців — снідали, спілкувалися та заодно вчилися. Шестеро

21 Март, 16:01
Прогноз погоди на 21 березня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

20 Март, 18:33
З 21 березня підрозділи МВС по всій країні переходять на посилений режим несення служби

Для забезпечення безпеки виборчого процесу будуть залучені понад 134 000 правоохоронців, заявили у глави МВС Арсена Авакова. З завтрашнього дня,

20 Март, 17:40
В обласній раді створили Комітет для жінок-підприємців

Така структура для розвитку молодіжно-жіночого підприємництва на базі держустанови заснована вперше в Україні. Цей крок став продовженням успішного новітнього проекту

20 Март, 15:31
Прогноз погоди на 20 березня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

19 Март, 18:52
У Дніпропетровській облраді обирали президента. Гру, що імітує вибори, провели для школярів Дніпропетровщини (ВІДЕО)

  Школярські вибори президента України. В Дніпропетровській облраді пройшла імітаційна гра: учні чотирнадцяти навчальних закладів змогли висловити свою думку щодо

19 Март, 18:50