14 Январь, 16:43

 Дитячий виступ в приміщені головного поштамту — театр Шевченка привітав «Укрпошту» зі святами (ВІДЕО)

Дитячий виступ у приміщені головного поштамту Дніпра. Театр Шевченка привітав працівників «Укрпошти» зі святами. Майже 20 діток взяли участь у театралізованому дійстві. Як відвідувачі пошти сприйняли виступ та чи відчули святковий настрій — дивіться. Спів, танці, вірші, колядки та щедрівки — з таким привітанням до головного поштамту Дніпра завітали діти.
Віктор Гунькін, народний артист України, актор Національного театру ім. Т. Шевченка: «Маленькі актори — це наша студія при Національному театрі Шевченка. Називається “Намистечко”. Марійка і Валерія, вихованки театральної студії “Намистечко”: «Моя найулюбленіша — “Добрий вечір тобі, господарю!” — «А чому?» — «Тому що я її добре знаю і вона така… весела!» Ася і Ася, вихованки театральної студії “Намистечко”: «Ми виконуємо 3 пісні. Одну ми заспівали дуетом, а всі інші ми заспівали з нашими молодшими колегами».  Віктор Гунькін, народний артист України, актор Національного театру ім. Т. Шевченка: «Роль дорослих акторів  така, як і у наших малих друзів! Вони для нас теж актори, які рівно з нами працюють на сьогоднішній сцені».
Діти віком від 4 до 17 виступали разом з чотирма досвідченими артистами, серед яких — «заслужений» та «народний». Відвідувачі поштамту до вітального дійства поставилися по-різному.
Костянтин Зівенко, керівник “Укрпошти” в Дніпропетровській області: «В основном, конечно, нравится. Но есть те, кто кричали: “Зачем здесь так шумно? Мне не нравится, быстро прекратите это всё!”
З театром Шевченка «Укрпошта» співпрацює не вперше — подружились минулого року.
Костянтин Зівенко, керівник “Укрпошти” в Дніпропетровській області: «Недавно им было 100 лет, мы для них выпускали марку к столетию, гасили».  Віктор Гунькін, народний артист України, актор Національного театру ім. Т. Шевченка: «Тепер по всьому світу піде та марка театру Шевченка». Костянтин Зівенко, керівник “Укрпошти” в Дніпропетровській області: «Весь тираж этих конвертов и марок уходил театру — и театр дарил их».
Це перший, але не останній виступ на поштамті: спільні заходи з театром Шевченка «Укрпошта» планує проводити раз на кілька місяців.
Костянтин Зівенко, керівник “Укрпошти” в Дніпропетровській області: «Это не разовое мероприятие. В понедельник у нас будет здесь — точно так же, в пределах получаса — концерт детей первой музыкальной школы».
  Автор — Юлія Бублик Камера — Дмитро Большак

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 та 20 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Январь, 18:43
На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки, тіло якої знайшли без голови та руки знайшли в одному з дачних кооперативів. Особу

17 Январь, 22:15
Прогноз погоди на п’ятницю, 18 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Январь, 18:54
Змагання юних винахідників “Роботрафік-2019” пройшли у Дніпрі (ВІДЕО)

Знання правил дорожнього руху і робототехніки! 17-го січня в Дніпрі пройшли обласні змагання юних винахідників “Роботрафік-2019”. У конкурсі взяли участь

17 Январь, 18:16
В Україні створять реєстр соціальних послуг

В Україні буде створено реєстр соціальних послуг. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про соціальні послуги". За законопроект

17 Январь, 17:06
У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22