15 Январь, 18:41

У військовій частині Нацгвардії провели чемпіонат із самбо (ВІДЕО)

У військовій частині №3036 військовослужбовці змагались за першість з боротьби самбо. Це не просто вид бойового мистецтва, а ціла система прийомів з самооборони. 25 учасників демонстрували свої бойові навички на змаганнях. Детальніше про змагання та про вид боротьби самбо, розкаже Стас Коновалов. Змінити форму на кімоно. У Дніпрі провели чемпіонат із самбо серед військових. Нацгвардійці частини №3036 влаштовують такі внутрішні змагання щорічно. Боротьба за призові місця була напруженою та динамічною, учасники викладалися на повну.
Владислав Заярський -начальник з фізичної підготовки та спорту ВЧ 3036: «Это у нас соревнования воинской частью 3036, между всеми подразделениями, которые у нас есть. Это у нас первый патрульный батальон, второй патрульный батальон, патрульная рота на автомобилях, батальон оперативного назначения».
Самбо, яке називають «невидимою зброєю», поєднує в собі фізичну культуру і видовище, спорт і самозахист. Виник в СРСР і тепер широко культивується на міжнародній спортивній арені. Нацгвардійці для змагань обрали цей вид бойового мистецтва недарма. Начальник з фізичної підготовки каже: знання самбо завжди доречне при виконанні бойової служби.
Владислав Заярський, начальник з фізичної підготовки та спорту ВЧ 3036: «В борьбе самбо у нас идут захваты, заломы за спину. Эти приёмы проводятся непосредственно при задержании преступников».
За поєдинками учасників уважно слідкує інструктор Сергій. У Нацгвардії служить 2 роки. На його думку, це бойове мистецтво виховує сильний характер. Як і в кожного виду єдиноборств, у самбо свої правила.
Сергій Попов, інструктор з самбо: «Правила, ну если оппонент упал на спину, на две лопатки — это чистая победа соперника, если он в стойке остается. Удушающие в самбо делать нельзя. Болевые на ноги, на руки если удается сделать, то это тоже чистая победа присуждается».
Автор — Стас Коновалов Камера — Андрій Сергєєв

Вибір редакції

Прогноз погоди на п’ятницю, 22 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Февраль, 18:42
Говоримо українською. У Дніпрі презентували відео, де іноземці читають вірші українських авторів (ВІДЕО)

Зібралися якось єврей, грузин, вірменин, росіянин і вирішили почитати вірші українською. Спробу уклали у таку собі відеоантологію і приурочили до

21 Февраль, 18:41
Верховна Рада проголосувала за реформування системи призову солдат на обов’язкову строкову службу

Відомо, що планується створити на базі військових комісаріатів територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, з метою забезпечення правового регулювання діяльності

21 Февраль, 18:23
Вступив в силу наказ, який дозволяє поліцейським користуватися безпілотними літальними апаратами

Тепер для забезпечення правопорядку і запобігання злочинам співробітники Національної поліції зможуть використовувати безпілотники. Про це йдеться в указі Міністерства внутрішніх

21 Февраль, 17:53
Прогноз погоди на 21 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

20 Февраль, 18:05
«Життя, обірвані війною» — книга нарисів про загиблих мешканців Кам’янського(ВІДЕО)

“Життя, обірвані війною”: у Дніпрі презентували книгу, присвячену Небесній сотні та захисникам України, які родом із Кам’янського. Захід відбувся 19-го

19 Февраль, 19:00
Прогноз погоди на 20 лютого, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

19 Февраль, 18:34
На Дніпропетровщині піротехніки знешкодили 68 одиниць застарілих боєприпасів

19 Февраль, 17:44