16 Январь, 07:29

10 фестиваль прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу пройшов у Дніпрі (ВІДЕО)

10 фестиваль прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу пройшов у Дніпрі Кожного року організатори збирають родини, які виховують дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування, аби відзначити їхні успіхи та досягнення. А також популяризувати ідею усиновлення та опіки серед українців. Як пройшов фестиваль, дивіться у сюжеті.   Лискіни 30 років тому створили один із перших дитячих будинків сімейного типу на Дніпропетровщині. До цього  6 років простояли у черзі на усиновлення. Втілити мрію про велику родину їм вдалось у 88 році – коли подружжю запропонували взяти одразу шістьох дітей.
Ніна Лискіна, мама-вихователька дитячого будинку сімейного типу: «Були такі параграфи, що треба було взяти не менше 5 дітей. Ми, ясне діло, трошки злякалися, бо думали: ну двоє, троє дітей. Якщо одного не можемо, краще родину. Але п’ятеро — начебто було важко. Вийшло ще так, що не 5, а 6 діток, тому що вивели до нас шість, ми всіх і забрали, не змогли нікому відмовити».
За весь час подружжя виховало 44 дитини, 34 — вже дорослі, мають власні сім’ї, приводять онуків. Рідний син Ніни Іванівни, Андрій, разом із дружиною Світланою також відкрив дитячий будинок сімейного типу. Живуть поряд з батьками, їхні діти багато часу проводять із бабусею.
Світлана Лискіна, мама-вихователька дитячого будинку сімейного типу: «Коли ми приїхали сюди знайомитись з родиною, я була просто поражена такою сім’єю. Ми з ним прожили 4 роки, в 2009 поженились, прожили 4 роки, дітей своїх не було і я кажу: «Давай, може тоже возьмемо діток в свою сім’ю?» Він каже: «Я не проти». Зараз нас 9 — 8 прийомних і 1 своя».
У «Різдвяних зустрічах» старші Лискіни беруть участь з початку створення фестивалю. Приїхали і цього разу. Христині такі заходи до вподоби.
Христина, підопічна дитячого будинку сімейного типу Лискіних-молодших: «Нас здесь розмальовують, делают прически, конкурсы, концерты. Нравится».
«Різдвяні зустрічі” організовує благодійний фонд «Помагаем». Мета фестивалю – розважити і дітей, і батьків. А також відзначити успіхи і досягнення прийомних сімей. Для цього створили 10 номінацій.
Ольга Левченко, представниця благодійного фонду «Помагаем»: «Мы награждаем и дарим подарки не только детям, а дарим подарки семьям за какие-то достижения. И очень важно для детей видеть, что за их достижения оценивают именно всю семью, их родственные связи, их отношения, то, что их достижения в какой-то степени — заслуга их родителей».
Цього року до участі запросили 70 родин, у яких виховується 400 дітей. Найголовніша теза «Різдвяних зустрічей» — показати, що сім’я – це важливо, і у родинному колі можна отримати речі, які не придбаєш за гроші.    

Вибір редакції

Прогноз погоди на 27 червня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

26 Июнь, 17:33
Рецидивіст зухвало зарізав колишнього співкамерника через тривалий конфлікт (ВІДЕО)

На Дніпропетровщині рецидивіст зухвало зарізав колишнього співкамерника. Після затримання підозрюваний зізнався, що вбивство скоїв через конфлікт, який тривав багато років.

26 Июнь, 17:32
На Дніпропетровщині звели ще одну сонячну електростанцію

Взяти від сонця все. Такий принцип роботи станцій, які перетворюють чисту сонячну енергію на електричну. На Дніпропетровщині працюють майже 40

26 Июнь, 16:16
Мотиваційна зустріч у форматі real talk: У Дніпрі організували незвичне привітання медалістів

У Дніпрі привітали золотих і срібних медалістів. Відзнаки за досягнення навчання здобули 183 випускники шкіл міста. Цьогоріч для медалістів організували

26 Июнь, 16:12
Безпечне місто: у Дніпрі з початку року відновлено та модернізовано зовнішнє освітлення на 160 вулицях

  У Дніпрі триває відновлення, ремонт та модернізація вуличного зовнішнього освітлення. Комунальне підприємство «Міськсвітло» за програмами «Безпечне місто» та «Місто

26 Июнь, 14:37
Тиждень у лісі: двадцять п’ята скаутська школа “Джерело” відкрилась під Новомосковськом (ВІДЕО)

Тиждень у лісі: двадцять п'ята скаутська школа “Джерело” почалась на Дніпропетровщині. Діти і підлітки разом із дорослими-лідерами спробують пожити самостійним

25 Июнь, 17:59
Повернення через 47 років. Важкоатлетичну вправу ZhimLift відродили в Україні (ВІДЕО)

“Жим штанги стоячи”. Ця важкоатлетична вправа пішла у забуття 47 років тому. Світові турніри виключили її із правил через підвищений

24 Июнь, 18:15
Другий книжковий форум Book Space відбувся у Дніпрі (ВІДЕО)

Книжкові вихідні добігли кінця. Усі, хто встиг прийти на книжковий Міжнародний фестиваль Book Space, тепер хизуються стосами книжок у соцмережах

24 Июнь, 18:07