16 Январь, 07:29

10 фестиваль прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу пройшов у Дніпрі (ВІДЕО)

10 фестиваль прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу пройшов у Дніпрі Кожного року організатори збирають родини, які виховують дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування, аби відзначити їхні успіхи та досягнення. А також популяризувати ідею усиновлення та опіки серед українців. Як пройшов фестиваль, дивіться у сюжеті.   Лискіни 30 років тому створили один із перших дитячих будинків сімейного типу на Дніпропетровщині. До цього  6 років простояли у черзі на усиновлення. Втілити мрію про велику родину їм вдалось у 88 році – коли подружжю запропонували взяти одразу шістьох дітей.
Ніна Лискіна, мама-вихователька дитячого будинку сімейного типу: «Були такі параграфи, що треба було взяти не менше 5 дітей. Ми, ясне діло, трошки злякалися, бо думали: ну двоє, троє дітей. Якщо одного не можемо, краще родину. Але п’ятеро — начебто було важко. Вийшло ще так, що не 5, а 6 діток, тому що вивели до нас шість, ми всіх і забрали, не змогли нікому відмовити».
За весь час подружжя виховало 44 дитини, 34 — вже дорослі, мають власні сім’ї, приводять онуків. Рідний син Ніни Іванівни, Андрій, разом із дружиною Світланою також відкрив дитячий будинок сімейного типу. Живуть поряд з батьками, їхні діти багато часу проводять із бабусею.
Світлана Лискіна, мама-вихователька дитячого будинку сімейного типу: «Коли ми приїхали сюди знайомитись з родиною, я була просто поражена такою сім’єю. Ми з ним прожили 4 роки, в 2009 поженились, прожили 4 роки, дітей своїх не було і я кажу: «Давай, може тоже возьмемо діток в свою сім’ю?» Він каже: «Я не проти». Зараз нас 9 — 8 прийомних і 1 своя».
У «Різдвяних зустрічах» старші Лискіни беруть участь з початку створення фестивалю. Приїхали і цього разу. Христині такі заходи до вподоби.
Христина, підопічна дитячого будинку сімейного типу Лискіних-молодших: «Нас здесь розмальовують, делают прически, конкурсы, концерты. Нравится».
«Різдвяні зустрічі” організовує благодійний фонд «Помагаем». Мета фестивалю – розважити і дітей, і батьків. А також відзначити успіхи і досягнення прийомних сімей. Для цього створили 10 номінацій.
Ольга Левченко, представниця благодійного фонду «Помагаем»: «Мы награждаем и дарим подарки не только детям, а дарим подарки семьям за какие-то достижения. И очень важно для детей видеть, что за их достижения оценивают именно всю семью, их родственные связи, их отношения, то, что их достижения в какой-то степени — заслуга их родителей».
Цього року до участі запросили 70 родин, у яких виховується 400 дітей. Найголовніша теза «Різдвяних зустрічей» — показати, що сім’я – це важливо, і у родинному колі можна отримати речі, які не придбаєш за гроші.    

Вибір редакції

Прогноз погоди на п’ятницю, 22 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Февраль, 18:42
Говоримо українською. У Дніпрі презентували відео, де іноземці читають вірші українських авторів (ВІДЕО)

Зібралися якось єврей, грузин, вірменин, росіянин і вирішили почитати вірші українською. Спробу уклали у таку собі відеоантологію і приурочили до

21 Февраль, 18:41
Верховна Рада проголосувала за реформування системи призову солдат на обов’язкову строкову службу

Відомо, що планується створити на базі військових комісаріатів територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, з метою забезпечення правового регулювання діяльності

21 Февраль, 18:23
Вступив в силу наказ, який дозволяє поліцейським користуватися безпілотними літальними апаратами

Тепер для забезпечення правопорядку і запобігання злочинам співробітники Національної поліції зможуть використовувати безпілотники. Про це йдеться в указі Міністерства внутрішніх

21 Февраль, 17:53
Прогноз погоди на 21 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

20 Февраль, 18:05
«Життя, обірвані війною» — книга нарисів про загиблих мешканців Кам’янського(ВІДЕО)

“Життя, обірвані війною”: у Дніпрі презентували книгу, присвячену Небесній сотні та захисникам України, які родом із Кам’янського. Захід відбувся 19-го

19 Февраль, 19:00
Прогноз погоди на 20 лютого, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

19 Февраль, 18:34
На Дніпропетровщині піротехніки знешкодили 68 одиниць застарілих боєприпасів

19 Февраль, 17:44