16 Январь, 07:29

10 фестиваль прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу пройшов у Дніпрі (ВІДЕО)

10 фестиваль прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу пройшов у Дніпрі Кожного року організатори збирають родини, які виховують дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування, аби відзначити їхні успіхи та досягнення. А також популяризувати ідею усиновлення та опіки серед українців. Як пройшов фестиваль, дивіться у сюжеті.   Лискіни 30 років тому створили один із перших дитячих будинків сімейного типу на Дніпропетровщині. До цього  6 років простояли у черзі на усиновлення. Втілити мрію про велику родину їм вдалось у 88 році – коли подружжю запропонували взяти одразу шістьох дітей.
Ніна Лискіна, мама-вихователька дитячого будинку сімейного типу: «Були такі параграфи, що треба було взяти не менше 5 дітей. Ми, ясне діло, трошки злякалися, бо думали: ну двоє, троє дітей. Якщо одного не можемо, краще родину. Але п’ятеро — начебто було важко. Вийшло ще так, що не 5, а 6 діток, тому що вивели до нас шість, ми всіх і забрали, не змогли нікому відмовити».
За весь час подружжя виховало 44 дитини, 34 — вже дорослі, мають власні сім’ї, приводять онуків. Рідний син Ніни Іванівни, Андрій, разом із дружиною Світланою також відкрив дитячий будинок сімейного типу. Живуть поряд з батьками, їхні діти багато часу проводять із бабусею.
Світлана Лискіна, мама-вихователька дитячого будинку сімейного типу: «Коли ми приїхали сюди знайомитись з родиною, я була просто поражена такою сім’єю. Ми з ним прожили 4 роки, в 2009 поженились, прожили 4 роки, дітей своїх не було і я кажу: «Давай, може тоже возьмемо діток в свою сім’ю?» Він каже: «Я не проти». Зараз нас 9 — 8 прийомних і 1 своя».
У «Різдвяних зустрічах» старші Лискіни беруть участь з початку створення фестивалю. Приїхали і цього разу. Христині такі заходи до вподоби.
Христина, підопічна дитячого будинку сімейного типу Лискіних-молодших: «Нас здесь розмальовують, делают прически, конкурсы, концерты. Нравится».
«Різдвяні зустрічі” організовує благодійний фонд «Помагаем». Мета фестивалю – розважити і дітей, і батьків. А також відзначити успіхи і досягнення прийомних сімей. Для цього створили 10 номінацій.
Ольга Левченко, представниця благодійного фонду «Помагаем»: «Мы награждаем и дарим подарки не только детям, а дарим подарки семьям за какие-то достижения. И очень важно для детей видеть, что за их достижения оценивают именно всю семью, их родственные связи, их отношения, то, что их достижения в какой-то степени — заслуга их родителей».
Цього року до участі запросили 70 родин, у яких виховується 400 дітей. Найголовніша теза «Різдвяних зустрічей» — показати, що сім’я – це важливо, і у родинному колі можна отримати речі, які не придбаєш за гроші.    

Вибір редакції

Вартість послуг комунального підприємства «Ритуальна служба» – одна з найнижчих у місті – експерт

У Дніпрі функціонує комунальне підприємство «Ритуальна служба» Дніпровської міської ради. Вартість послуг, які надає КП, – одна з найнижчих у

23 Апрель, 17:46
Прогноз погоди на середу, 24 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

23 Апрель, 17:22
23 квітня — Всесвітній день книги і авторського права, а також Всеукраїнський день психолога

Психологія - це прикладна й академічна наука, що вивчає поведінку, психіку і психічні процеси людини. Її доля - це пошук закономірностей

23 Апрель, 14:29
Мурал пам’яті жертв теракту на Шрі-Ланці з’явився у Дніпрі (КОМЕНТАР)

21 квітня увесь світ сколихнула трагічна новина: на Шрі-Ланці прогриміло вісім вибухів. У неділю багато християнських конфесій святкували Великдень. Три

22 Апрель, 20:42
Прогноз погоди на 23 квітня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Апрель, 17:49
 #TrashTag челендж у Дніпрі. Ініціативу “прибери історичну локацію” один одному передають райони міста (ВІДЕО)

До Дніпра дістався так званий #TrashTag челендж. Мешканці різних районів міста прибирають історичні локації  і передають ініціативу далі. Забрудненість “до”

22 Апрель, 17:46
Фантастичні гранти і де їх шукати? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція (ВІДЕО)

Два з половиною мільйони євро - де шукати такі фантастичні гранти? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція. В які

22 Апрель, 15:19
Культурна столиця: У Дніпрі завершився фестиваль «Французька весна-2019»

Днями у Дніпрі відбулася унікальна вулична вистава «Три тотеми». Вона стала заключним акордом фестивалю «Французька весна», який уже третій рік

22 Апрель, 14:52