28 Январь, 16:01

У Дніпрі навчали як правильно падати в ожеледь (ВІДЕО)

Зима без травм. У Дніпрі навчали як правильно падати в ожеледь, щоби не потрапити до лікарні. Майстер — клас пройшов у парку “Зелений гай” — це досить жваве місце, адже тут снігові гірки, що користуються великим попитом. Намагалася правильно згрупуватися та “прийняти землю” і наша знімальна група.

«Идем на меня максимально быстро. Быстрее, быстрее. Кто-то уже полетел».
Впасти правильно, щоб не потрапити в травмпункт, коли на кожному кроці ожеледь — справа корисна. Їй днями навчали містян. В зоні ризику — люди середнього та похилого віку.
Артем Лисенко — реабілітолог: «Как правило, люди не знают как правильно страховаться, как правильно сгруппироваться, как правильно «принять землю» для того, чтобы просто встать, отряхнуться и не получить эту проблему».
Найпоширеніша помилка, якщо ви вже посковзнулися та втратили рівновагу — це розгубленість. Намагаючись утриматися на ногах, люди роблять купу зайвих рухів. Результат найчастіше прикрий.
«Поскользнулись? Не делайте так. Такое падение, как правило, приводит к двум травмам — к травме плечевого сустава и, как правило, — это гарантированный перелом ключицы».
Якщо вже падіння не уникнути, його потрібно максимально убезпечити. Для цього і тренувалися.
«Если уже мы падаем, наша задача — сделать легкое отжимание. Это, может, забавно, но поверьте, если вы останетесь целы…»
Цілими залишитися не тільки ви, а люди, що поблизу, адже випадки бувають різні.
Артем Лисенко — реабілітолог: «При мне девушке так выбили зуб… Мужчина, который просто падал».
Ангелина приєдналася до майстер — класу за бажанням. Розповідає чому навчилася. Наразі значно впевненіша на льоду.
Ангеліна — брала участь у майстер — класі: «Первое: если ты идешь и поскользнулся, то надо делать вот это. А если есть еще такой случай, когда поскользнулся на снегу, надо вцепиться в него, потому что когда ты вцепляешься в него, тогда ты носками тормозишь».
Олексій прийшов на майстер-клас, адже має сумний досвід. Каже, краще вміти вчасно згрупуватися, ніж зустрічатися з лікарями.
Олексій — брав участь у майстер класі: «Несколько лет назад очень сильно упал, ушиб себе спину и практически месяц не мог ходить. Поэтому такие упражнения, если выполнять их качественно, помогут избежать подобного рода травм».
У парку, серед бажаючих залишитися неушкодженими,  здебільшого діти. Дорослі спостерігають здалеку.
Олександр — містянин: «Нам с ребенком и тут неплохо». Артем — містянин: «Чем правильнее ты падаешь, тем меньше у тебя повреждений. Если упасть неправильно, то можно даже что-то сломать. Меня, когда учили кататься на лыжах, в первую очередь научили правильно падать».
Альтернативу правильному падінню знайшов Сергій. Каже, льодоходи — це напевно.
Сергій Калінчук — містянин: «Это на носочек, это на задник. Чтобы не слетело. А теперь попробуй скользить одной ногой и другой. Есть разница? Цена вопроса -20 или 40 гривен. Они меня спасали не раз».
Автор — Анна Вернігорова Камера — Олександр Вернігоров

Вибір редакції

Розстріляна інсталяція. У Дніпрі встановили металеві фігури, покликані нагадувати містянам про події на сході України (КОМЕНТАР)

Всього скульптур 12, розташовані у найлюдяніших місцях - сквері біля облдержадміністрації та на Фестивальному причалі. Досвід ідентичного проекту у Києві

16 Август, 18:20
Податкова міліція паралізувала роботу мережі АЗС “СКАЙ” (ВІДЕО)

Ранок 14 серпня. Під прицілом податкової міліції та першого заступника фіскальної служби Дніпропетровщини, Сергія Пенькова, опинилася мережа АЗС “СКАЙ”. Податківці

16 Август, 18:18
З 27 по 29 вересня у Дніпрі відбудеться щорічний DniPRO GogolFest (ВІДЕО)

Дніпро б'є власні рекорди з кількості фестивалів у 2019 році. Щорічний "Гогольфест" дістався і нашого міста. Це фестиваль сучасного мистецтва,

16 Август, 18:01
У мерії розпвіли куди звертатися містянам щодо обрізування і видалення дерев

  Із заявами обрізати дерева чи видалити аварійні, які ростуть на міських територіях, мешканці Дніпра можуть звертатися на єдину гарячу

16 Август, 15:23
Дніпро успішно реалізовує європейську практику поводження з безпритульними тваринами

У Дніпрі муніципалітет ефективно реалізовує європейські метод і практику контролю безпритульних собак і котів. Загалом у світі діють декілька напрямків

16 Август, 15:11
У Дніпрі продовжують відновлювати ліфти

У житлових будинках Дніпра всі ліфти мають працювати – таке завдання дав комунальникам мер Борис Філатов. Торік відновили рекорду кількість

16 Август, 15:09
XVII сесія Дніпропетровської обласної ради зібрала 84 депутати

  Вони проголосували за низку важливих рішень, що забезпечують життєдіяльність області. - 51 000 000 грн – державна субвенція на

16 Август, 15:04
У Дніпрі ремонтують 5 доріг: де можуть бути незручності для водіїв

16 серпня у Дніпрі одночасно ведуться роботи на 5 вулицях. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на прес-службу Дніпровського міської ради.

16 Август, 14:45