28 Январь, 16:01

У Дніпрі навчали як правильно падати в ожеледь (ВІДЕО)

Зима без травм. У Дніпрі навчали як правильно падати в ожеледь, щоби не потрапити до лікарні. Майстер — клас пройшов у парку “Зелений гай” — це досить жваве місце, адже тут снігові гірки, що користуються великим попитом. Намагалася правильно згрупуватися та “прийняти землю” і наша знімальна група.

«Идем на меня максимально быстро. Быстрее, быстрее. Кто-то уже полетел».
Впасти правильно, щоб не потрапити в травмпункт, коли на кожному кроці ожеледь — справа корисна. Їй днями навчали містян. В зоні ризику — люди середнього та похилого віку.
Артем Лисенко — реабілітолог: «Как правило, люди не знают как правильно страховаться, как правильно сгруппироваться, как правильно «принять землю» для того, чтобы просто встать, отряхнуться и не получить эту проблему».
Найпоширеніша помилка, якщо ви вже посковзнулися та втратили рівновагу — це розгубленість. Намагаючись утриматися на ногах, люди роблять купу зайвих рухів. Результат найчастіше прикрий.
«Поскользнулись? Не делайте так. Такое падение, как правило, приводит к двум травмам — к травме плечевого сустава и, как правило, — это гарантированный перелом ключицы».
Якщо вже падіння не уникнути, його потрібно максимально убезпечити. Для цього і тренувалися.
«Если уже мы падаем, наша задача — сделать легкое отжимание. Это, может, забавно, но поверьте, если вы останетесь целы…»
Цілими залишитися не тільки ви, а люди, що поблизу, адже випадки бувають різні.
Артем Лисенко — реабілітолог: «При мне девушке так выбили зуб… Мужчина, который просто падал».
Ангелина приєдналася до майстер — класу за бажанням. Розповідає чому навчилася. Наразі значно впевненіша на льоду.
Ангеліна — брала участь у майстер — класі: «Первое: если ты идешь и поскользнулся, то надо делать вот это. А если есть еще такой случай, когда поскользнулся на снегу, надо вцепиться в него, потому что когда ты вцепляешься в него, тогда ты носками тормозишь».
Олексій прийшов на майстер-клас, адже має сумний досвід. Каже, краще вміти вчасно згрупуватися, ніж зустрічатися з лікарями.
Олексій — брав участь у майстер класі: «Несколько лет назад очень сильно упал, ушиб себе спину и практически месяц не мог ходить. Поэтому такие упражнения, если выполнять их качественно, помогут избежать подобного рода травм».
У парку, серед бажаючих залишитися неушкодженими,  здебільшого діти. Дорослі спостерігають здалеку.
Олександр — містянин: «Нам с ребенком и тут неплохо». Артем — містянин: «Чем правильнее ты падаешь, тем меньше у тебя повреждений. Если упасть неправильно, то можно даже что-то сломать. Меня, когда учили кататься на лыжах, в первую очередь научили правильно падать».
Альтернативу правильному падінню знайшов Сергій. Каже, льодоходи — це напевно.
Сергій Калінчук — містянин: «Это на носочек, это на задник. Чтобы не слетело. А теперь попробуй скользить одной ногой и другой. Есть разница? Цена вопроса -20 или 40 гривен. Они меня спасали не раз».
Автор — Анна Вернігорова Камера — Олександр Вернігоров

Вибір редакції

Всеукраїнський портал підтримки ветеранів АТО і переселенців почав працювати (КОМЕНТАР)

Від АТОвців - для АТОвців. 22 травня запрацював Всеукраїнський портал для підтримки бійців, ветеранів, переселенців та їхніх сімей. Сайт 

23 Май, 19:10
Індустріальному району Дніпра на день народження подарували серце (ВІДЕО)

Майстер класи, ярмарок, фестиваль iжi, святковий концерт і відкриття нового арт-об’єкту - так розпочали святкування дня народження Індустріального району нашого

23 Май, 18:11
Всеукраїнський фестиваль моди для молодих дизайнерів одягу відбувся у Дніпрі (ВІДЕО)

Восьмий рік поспіль Дніпропетровський коледж технологій та дизайну запрошує гостей з усієї України на яскраве свято. Тут влаштували Всеукраїнський фестиваль

23 Май, 17:42
Що буде із ПТУ та які зміни чекають на студентів?

23 Май, 15:09
Систематизація зелених зон і підготовка пляжів: Як працюватиме департамент парків і рекреації

Систематизація зелених зон і підготовка пляжів: Як працюватиме департамент парків і рекреації У середу, 22 травня, депутати Дніпровської міської ради

23 Май, 15:01
Дітлахів Дніпропетровщини запрошують на «роботу» до «Міста професій» 

Поліцейський, залізничник, лікар чи навіть блогер. Ці та ще безліч інших професій зможуть «приміряти» на себе юні мешканці області. Адже

23 Май, 14:57
Новий департамент та приватизація нерухомості — результати чергової сесії Дніпровської міської ради (ВІДЕО)

Департамент парків і рекреації створили у міській раді Дніпра рішенням чергової сесії. Нове відомство займатиметься усіма зеленими зонами міста, скверами

22 Май, 17:52
“АРТ-паті”. Суботник у формі дитячого свята провели в Новокодацькому районі Дніпра (КОМЕНТАР)

Благоустрій двора і розваги для дітей. Громадська організація “Актив Новокодацького району” влаштувала суботник, цікавий для малечі. Разом з дітками розмалювали

22 Май, 08:17