28 Январь, 19:19

У дитсадку Дніпра травмували 3-річну дитину — олівцем пошкодили око (ВІДЕО)

  • Трирічну дитину травмували в дитсадочку. Діти гралися олівцями — вістрям пошкодили око одногрупниці. Виховательки в кімнаті не було — розмовляла в роздягальні з батьками. Чим завершився інцидент — знає Юлія Бублик.
Нещасний випадок в дитячому садочку № 372 трапився 24-го січня.
Дар’я Мєлічева, мама травмованої Мирослави: «Мирославу я пришла забирать из садика  и увидела ранение на глазу. Воспитатель удивлённо подбежала и сказала, что ничего не было, ребенок не плакал. Говорит, никакого синяка не было — и при мне схватила мазать это ранение хозяйственным мылом».
Врешті з’ясували: око дівчинці пошкодила одногрупниця — ненавмисне влучила олівцем. Про можливу травму Мирослави вихователька нікому не розповіла — ані завідувачці, ані медсестрі. Батьків натомість запевнила, що синець під оком з’явився внаслідок зовнішнього удару. Дитину відвели додому, гематому обробили мазями.
Дар’я Мєлічева, мама травмованої Мирослави: «На ночь глаз стал сильно распухать, у ребёнка потекли фиолетовые слёзы. Она кричала от боли. Говорит: «Мамочка, я сильно кричала?»
Вранці трирічну Мирославу доправили в обласну дитячу лікарню, що на вулиці Космічній. Там зробили першу операцію — вилучили з повіки графітне вістря олівця.
Дар’я Мєлічева, мама травмованої Мирослави: «По характеру ранения — видимо ее как-то сверху ударили. Проникновение было не прямое, а прошло оно вот сюда — вниз, под нижнее веко».
Далі Мирославу направили до офтальмологічної лікарні, де зашили ушкоджену частину повіки. Там дівчинка лишається і досі.
Ірина Тарнапольська, завідувачка дитячого відділення обласної офтальмологічної лікарні: «В данный момент ребёнок получает антибактериальное и противовоспалительное лечение».
На днях Мирослава уже повернеться додому. Претензій до одногрупниці, яка поранила дівчинку, батьки не мають. Однак запевняють: халатність виховательки без уваги не залишать.
 Дар’я Мєлічева, мама травмованої Мирослави: «Прошел слух, что она сегодня утром прибежала, сама собрала свои вещи и быстро бросила заявление на стол об увольнении по собственному желанию. Хочет тихо уйти, написать «по собственному желанию» — и дальше идти работать в учреждение с детьми».
Із цим батьки Мирослави не згодні — вимагають звільнити Марину Григорівну за статтею. Адміністрація садочка обіцяє піти на зустріч. Як відреагує керівництво закладу — дивіться в наступному випуску. Автор — Юлія Бублик Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Розстріляна інсталяція. У Дніпрі встановили металеві фігури, покликані нагадувати містянам про події на сході України (КОМЕНТАР)

Всього скульптур 12, розташовані у найлюдяніших місцях - сквері біля облдержадміністрації та на Фестивальному причалі. Досвід ідентичного проекту у Києві

16 Август, 18:20
Податкова міліція паралізувала роботу мережі АЗС “СКАЙ” (ВІДЕО)

Ранок 14 серпня. Під прицілом податкової міліції та першого заступника фіскальної служби Дніпропетровщини, Сергія Пенькова, опинилася мережа АЗС “СКАЙ”. Податківці

16 Август, 18:18
З 27 по 29 вересня у Дніпрі відбудеться щорічний DniPRO GogolFest (ВІДЕО)

Дніпро б'є власні рекорди з кількості фестивалів у 2019 році. Щорічний "Гогольфест" дістався і нашого міста. Це фестиваль сучасного мистецтва,

16 Август, 18:01
У мерії розпвіли куди звертатися містянам щодо обрізування і видалення дерев

  Із заявами обрізати дерева чи видалити аварійні, які ростуть на міських територіях, мешканці Дніпра можуть звертатися на єдину гарячу

16 Август, 15:23
Дніпро успішно реалізовує європейську практику поводження з безпритульними тваринами

У Дніпрі муніципалітет ефективно реалізовує європейські метод і практику контролю безпритульних собак і котів. Загалом у світі діють декілька напрямків

16 Август, 15:11
У Дніпрі продовжують відновлювати ліфти

У житлових будинках Дніпра всі ліфти мають працювати – таке завдання дав комунальникам мер Борис Філатов. Торік відновили рекорду кількість

16 Август, 15:09
XVII сесія Дніпропетровської обласної ради зібрала 84 депутати

  Вони проголосували за низку важливих рішень, що забезпечують життєдіяльність області. - 51 000 000 грн – державна субвенція на

16 Август, 15:04
У Дніпрі ремонтують 5 доріг: де можуть бути незручності для водіїв

16 серпня у Дніпрі одночасно ведуться роботи на 5 вулицях. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на прес-службу Дніпровського міської ради.

16 Август, 14:45