30 Январь, 18:53

Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі №6 дали святковий концерт, в якому взяли участь молоді виконавці — учні Володимира Ілліча. Вони презентували твори, які створили разом із музикознавцем. Його дружина, Ольга Володимирівна, назвала це прекрасною можливістю поспілкуватися із людиною, якої вже немаэ… Святковий концерт присвятили Володимиру Іллічу, а саме — першій річниці відкриття інтерактивного музею. Знаходиться він безпосередньо в музичній школі №6, також названої на честь майстра.
Марія Скуратовська — піаністка, дочка Володимира Скуратовського: «Я думаю, что нам очень повезло, что музей получился востребованным не только в том плане, что можно прийти и посмотреть экспозицию, как-то прикоснуться к творчеству мастера, но ещё, благодаря тому, что музей находится внутри школы, мы организуем музейные концерты, поэтому музей живёт своей жизнью и постоянно в нём происходят какие-то мероприятия».
За цей рік провели близько 10-ти заходів — концерти, виставки, літературні вечори. Також школа долучилася до міжнародної акції “Ніч музеїв”.
 Ольга Скуратовська — ведуча заходу, дружина Володимира Скуратовського: «Несмотря на то, что музей находится в пятиэтажном жилом помещении, мы всё равно вечером играли, -тихонько, при свечах читали стихи Владимира Скуратовского, слушали его музыку. Какие-то мастер-классы, мы с детьми что-то тоже делаем, связанное с музыкой, композиторами, которых любил Владимир Скуратовский».
У концерті взяли участь молоді виконавці — учні Володимира Ілліча. Вони зіграли його улюблені композиції, а ще — презентували твори, які створили разом із музикознавцем. Одним із таких є вокальний цикл “Танці смерті”. 4 роки тому Скуратовський написав його спільно з Вадимом Бабенко. Той тоді ще брав участь у проекті метра “Юна опера” — співав декілька партій. Про Володимира Ілліча згадує:
Вадим Бабенко — соліст Дніпропетровського оперного театру, товаришував із Володимиром Скуратовським: «Дуже добре справив він на мене враження — дуже відкритий чоловік, дуже добрий, дуже цікавий — з ним можна було цікаво поговорити на абсолютні різні теми, починаючи з музики — і закінчуючи битовими речами».
Не всі виконавці були учнями Скуратовського. Ось Маріанна Цветинська познайомилася із Володимиром Іллічем на одному з концертів — він почув її і запросив поспівати. З тих пір його пісні — невід’ємна частина ії репертуару.
Маріанна Цветинська — вокалістка, товаришувала з Володимиром Скуратовським: «У нього просто неймовірно красива музика, неймовірно чуттєва, і він писав на дуже чуттєві і глибокі вірші, тому я сама дуже люблю і Марину Цвєтаєву, і Олександра Блока, тому мені дуже близькі ці вірші, і дуже було цікаво поспівати їх».
Музей розвивається — зовсім недавно він став членом Міжнародної асоціації музеїв. На думку дружини Володимира Ілліча, — це чудова можливість спілкуватися із іншими схожими спільнотами по всьому світу. Автор — Станіслав Пивонос Камера — Денис Чернишов, Андрій Сергєєв

Вибір редакції

Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59