01 Февраль, 19:01

Концептуальний ребрендинг: історичний музей ім. Яворницького здобув новий фірмовий стиль (ВІДЕО)

Концептуальний ребрендинг: Історичний музей імені Дмитра Яворницького обзавівся новим фірмовим стилем. За його розробку наприкінці минулого року взялися дизайнери компанії “Лєдокол”. 31-го січня вже презентували логотип музею, представницьку та сувенірну продукцію. Яким музей себе уявляє в майбутньому — пощастило побачити і нашим журналістам.

Презентація нового фірмового стилю історичного музею імені Яворницького відбулася 31-го січня. Метою оновлення, каже виконуюча обов’язки директорки Юлія Пісчанська, стала потреба осучаснити контакт із відвідувачем, а сам заклад — зробити більш упізнаваним, помітним і яскравим.
Юлія Пісчанська — в.о. директорки музею ім. Д. Яворницького: «Ми звернулися до провідного фахівця у справі брендингу фірми “Лєдокол” Олега Сібірякова, тому що вони є представниками найкращих спеціалістів у цій галузі».
Під час пошуків ключового образу для лого, дизайнери намітили кілька варіантів – козаки та їхня символіка, кам’яні ідоли, будівля історичного музею і постать самого Яворницкого. Обрали  кам’яних баб. Саме цей образ є найбільш вдалим, каже директор “Лєдоколу”,  через його комерційну складову та упізнаваність.
Олег Сібіряков — директор компанії “Лєдокол”: «Он хорошо узнаётся тем людям, которые уже были в музее и с первого взгляда понимают о чем идёт речь. Даже можно не сопровождать этот образ текстом. Те, кто никогда не был в нашем городе и не видел нашего музея, будут заинтересованы. И этот образ создаст дополнительный мотив для посещения этого прекрасного места, точно так же, как вызывают интерес образы истуканов острова Пасхи и египетские статуи».
Наразі — це друга версія логотипу, адже роботи над ним іще тривають. В його основі  квадрат, який символізує фасад музею і кам’яних баб, розміщення яких нагадує тризуб. Загальна композиція символізує вихід за рамки — прагнення музею йти в ногу з часом. Ще дизайнери попрацювали із накресленням самої назви, акцентуючи на слові “МУЗЕЙ”.
 Олег Сібіряков — директор компанії “Лєдокол”: «Такой подход, с акцентом на слове «МУЗЕЙ», очень упрощает коммуникацию, делает этот логотип читаемым с расстояния 500 метров и позволяет оставить тот набор слов, который в обязательном порядке должен присутствовать в названии музея».
Дизайнери впевнені: новий фірмовий стиль нівелює всю нудьгу з представницької продукції музею — візитівок, бланків, бейджів. Навіть таблички експонатів, в які, до речі, додали QR-код. Журналісти засумнівалися у доцільності використання половецьких кам’яних баб саме в національному музеї, на що заступник директорки Юрій Фанигін дав історично обгрунтовану відповідь.
Юрій Фанигін — заступник в.о. директорки музею: «Якщо ми кажемо про Київську Русь, як наш стовідсотковий предок, вони вступили вже не тільки в соціальні в результаті війн, але і етнічні зв’язки. І ми знаємо, що багато київських князів — вони були нащадками половців по материнській лінії».
А ще образ кам’яних баб нагадує трьох мавп, які “не бачать, не чують і не кажуть”. Дизайнери в цій асоціації побачили антагоніста нашим скульптурам, які навпаки — все бачили, все чули і все розкажуть. На їх основі розробили і сувенірну продукцію — чашки, флешки, значки, сумки, парасольки і футболки. Придбати цей крам можна буде за декілька місяців — як тільки обладнають сувенірний прилавок, запевнила Піщанська.    

Вибір редакції

Прогноз погоди на п’ятницю, 26 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

25 Апрель, 17:45
Підприємцям Дніпра за порушення трудового законодавства виписали штрафів майже на 9 мільйонів гривень

За останній рік працівники Інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради провели 69 інспекційних перевірок суб’єктів господарської

25 Апрель, 17:41
Будівництво автобану Дніпро-Решетилівка триває

На Дніпропетровщині будують нову ділянку траси національного значення Дніпро-Решетилівка. Чотирисмуговий автобан зводять в об’їзд населених пунктів Петриківського та Царичанського районів.

25 Апрель, 17:35
Дніпровець здобув перемогу на чемпіонаті світу з бразильського джиу-джитсу

25 Апрель, 17:27
У Дніпрі учасникам програми «Доступні ліки» виписано 20 тисяч електронних рецептів

З першого квітня в Україні виписують електронні рецепти за програмою «Доступні ліки», яка поширюється на пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, цукровим

25 Апрель, 17:22
“ПЕНІТА.опера” — в Дніпрі відбулася прем’єра вистави про жінок-довічниць (ВІДЕО)

Мистецький твір, який поєднується з соціальним проектом — “ПЕНІТА.опера”. Прем’єра вистави про довічниць в Дніпрі відбулася 23 квітня.  26 квітня

25 Апрель, 15:17
Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади (КОМЕНТАР)

Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади Двадцять тисяч квадратних метрів землі для єврейського кладовища

24 Апрель, 21:19
Тротуари на проспекті Яворницького ремонтують без залучення коштів міського бюджету (КОМЕНТАР)

У Дніпрі на проспекті Яворницького, біля торгового центру “Лотос”, міняють пошкоджені тротуари.  Роботи ведуть працівники КП "Благоустрій" і Управління контролю

24 Апрель, 15:44