01 Февраль, 19:01

Концептуальний ребрендинг: історичний музей ім. Яворницького здобув новий фірмовий стиль (ВІДЕО)

Концептуальний ребрендинг: Історичний музей імені Дмитра Яворницького обзавівся новим фірмовим стилем. За його розробку наприкінці минулого року взялися дизайнери компанії “Лєдокол”. 31-го січня вже презентували логотип музею, представницьку та сувенірну продукцію. Яким музей себе уявляє в майбутньому — пощастило побачити і нашим журналістам.

Презентація нового фірмового стилю історичного музею імені Яворницького відбулася 31-го січня. Метою оновлення, каже виконуюча обов’язки директорки Юлія Пісчанська, стала потреба осучаснити контакт із відвідувачем, а сам заклад — зробити більш упізнаваним, помітним і яскравим.
Юлія Пісчанська — в.о. директорки музею ім. Д. Яворницького: «Ми звернулися до провідного фахівця у справі брендингу фірми “Лєдокол” Олега Сібірякова, тому що вони є представниками найкращих спеціалістів у цій галузі».
Під час пошуків ключового образу для лого, дизайнери намітили кілька варіантів – козаки та їхня символіка, кам’яні ідоли, будівля історичного музею і постать самого Яворницкого. Обрали  кам’яних баб. Саме цей образ є найбільш вдалим, каже директор “Лєдоколу”,  через його комерційну складову та упізнаваність.
Олег Сібіряков — директор компанії “Лєдокол”: «Он хорошо узнаётся тем людям, которые уже были в музее и с первого взгляда понимают о чем идёт речь. Даже можно не сопровождать этот образ текстом. Те, кто никогда не был в нашем городе и не видел нашего музея, будут заинтересованы. И этот образ создаст дополнительный мотив для посещения этого прекрасного места, точно так же, как вызывают интерес образы истуканов острова Пасхи и египетские статуи».
Наразі — це друга версія логотипу, адже роботи над ним іще тривають. В його основі  квадрат, який символізує фасад музею і кам’яних баб, розміщення яких нагадує тризуб. Загальна композиція символізує вихід за рамки — прагнення музею йти в ногу з часом. Ще дизайнери попрацювали із накресленням самої назви, акцентуючи на слові “МУЗЕЙ”.
 Олег Сібіряков — директор компанії “Лєдокол”: «Такой подход, с акцентом на слове «МУЗЕЙ», очень упрощает коммуникацию, делает этот логотип читаемым с расстояния 500 метров и позволяет оставить тот набор слов, который в обязательном порядке должен присутствовать в названии музея».
Дизайнери впевнені: новий фірмовий стиль нівелює всю нудьгу з представницької продукції музею — візитівок, бланків, бейджів. Навіть таблички експонатів, в які, до речі, додали QR-код. Журналісти засумнівалися у доцільності використання половецьких кам’яних баб саме в національному музеї, на що заступник директорки Юрій Фанигін дав історично обгрунтовану відповідь.
Юрій Фанигін — заступник в.о. директорки музею: «Якщо ми кажемо про Київську Русь, як наш стовідсотковий предок, вони вступили вже не тільки в соціальні в результаті війн, але і етнічні зв’язки. І ми знаємо, що багато київських князів — вони були нащадками половців по материнській лінії».
А ще образ кам’яних баб нагадує трьох мавп, які “не бачать, не чують і не кажуть”. Дизайнери в цій асоціації побачили антагоніста нашим скульптурам, які навпаки — все бачили, все чули і все розкажуть. На їх основі розробили і сувенірну продукцію — чашки, флешки, значки, сумки, парасольки і футболки. Придбати цей крам можна буде за декілька місяців — як тільки обладнають сувенірний прилавок, запевнила Піщанська.    

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57
Українська «Вікіпедія» відзначає 15-тиріччя (ВІДЕО)

На честь цієї дати по всій Україні проходить низка тематичних заходів.  Як це було у Дніпрі — дивіться у сюжеті.

30 Январь, 18:55
Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі

30 Январь, 18:53
Пожежа у занедбаній будівлі Дніпра — рятувальники зупинили вогонь, постраждалих не виявили

Пожежа на бульварі Кучеревського у Дніпрі зайнялася на першому поверсі занедбаної будівлі. Вогонь пошкодив теплоізоляцію та пластикові труби на площі

29 Январь, 18:53