01 Февраль, 19:01

Концептуальний ребрендинг: історичний музей ім. Яворницького здобув новий фірмовий стиль (ВІДЕО)

Концептуальний ребрендинг: Історичний музей імені Дмитра Яворницького обзавівся новим фірмовим стилем. За його розробку наприкінці минулого року взялися дизайнери компанії “Лєдокол”. 31-го січня вже презентували логотип музею, представницьку та сувенірну продукцію. Яким музей себе уявляє в майбутньому — пощастило побачити і нашим журналістам.

Презентація нового фірмового стилю історичного музею імені Яворницького відбулася 31-го січня. Метою оновлення, каже виконуюча обов’язки директорки Юлія Пісчанська, стала потреба осучаснити контакт із відвідувачем, а сам заклад — зробити більш упізнаваним, помітним і яскравим.
Юлія Пісчанська — в.о. директорки музею ім. Д. Яворницького: «Ми звернулися до провідного фахівця у справі брендингу фірми “Лєдокол” Олега Сібірякова, тому що вони є представниками найкращих спеціалістів у цій галузі».
Під час пошуків ключового образу для лого, дизайнери намітили кілька варіантів – козаки та їхня символіка, кам’яні ідоли, будівля історичного музею і постать самого Яворницкого. Обрали  кам’яних баб. Саме цей образ є найбільш вдалим, каже директор “Лєдоколу”,  через його комерційну складову та упізнаваність.
Олег Сібіряков — директор компанії “Лєдокол”: «Он хорошо узнаётся тем людям, которые уже были в музее и с первого взгляда понимают о чем идёт речь. Даже можно не сопровождать этот образ текстом. Те, кто никогда не был в нашем городе и не видел нашего музея, будут заинтересованы. И этот образ создаст дополнительный мотив для посещения этого прекрасного места, точно так же, как вызывают интерес образы истуканов острова Пасхи и египетские статуи».
Наразі — це друга версія логотипу, адже роботи над ним іще тривають. В його основі  квадрат, який символізує фасад музею і кам’яних баб, розміщення яких нагадує тризуб. Загальна композиція символізує вихід за рамки — прагнення музею йти в ногу з часом. Ще дизайнери попрацювали із накресленням самої назви, акцентуючи на слові “МУЗЕЙ”.
 Олег Сібіряков — директор компанії “Лєдокол”: «Такой подход, с акцентом на слове «МУЗЕЙ», очень упрощает коммуникацию, делает этот логотип читаемым с расстояния 500 метров и позволяет оставить тот набор слов, который в обязательном порядке должен присутствовать в названии музея».
Дизайнери впевнені: новий фірмовий стиль нівелює всю нудьгу з представницької продукції музею — візитівок, бланків, бейджів. Навіть таблички експонатів, в які, до речі, додали QR-код. Журналісти засумнівалися у доцільності використання половецьких кам’яних баб саме в національному музеї, на що заступник директорки Юрій Фанигін дав історично обгрунтовану відповідь.
Юрій Фанигін — заступник в.о. директорки музею: «Якщо ми кажемо про Київську Русь, як наш стовідсотковий предок, вони вступили вже не тільки в соціальні в результаті війн, але і етнічні зв’язки. І ми знаємо, що багато київських князів — вони були нащадками половців по материнській лінії».
А ще образ кам’яних баб нагадує трьох мавп, які “не бачать, не чують і не кажуть”. Дизайнери в цій асоціації побачили антагоніста нашим скульптурам, які навпаки — все бачили, все чули і все розкажуть. На їх основі розробили і сувенірну продукцію — чашки, флешки, значки, сумки, парасольки і футболки. Придбати цей крам можна буде за декілька місяців — як тільки обладнають сувенірний прилавок, запевнила Піщанська.    

Вибір редакції

“Jazz Sister Cities”: Дніпро стало частиною світової джазової родини

Фестиваль “Джаз на Дніпрі 2019” завершився, але в межах історії українського джазу він не пройшов повз. Тріо Сайруса Честната, Рішар

22 Июль, 21:14
На Дніпропетровщині затримали педофіла, який гвалтував малолітню онуку

На Дніпропетровщині затримали педофіла, який усю ніч гвалтував НЕ РІДНУ онуку. Покидьку, який був неодноразово засуджений за сексуальні злочини, 65

22 Июль, 20:53
Тридцять сім порушень за добу голосування зафіксували спостерігачи громадянської мережі ОПОРА (відео)

Порушення на виборчих дільницях. Громадянська мережа ОПОРА подала правоохоронцям тридцять сім звернень за добу голосування. Зокрема, відомо, що роботу комісій

22 Июль, 19:33
Міський голова Дніпра звернувся до Президента із проханням оголосити дострокові місцеві вибори (відео)

22-го липня Борис Філатов особисто зібрав журналістів Дніпра і оприлюднив своє звернення до президента Володимира Зеленського - оголосити дострокові місцеві

22 Июль, 19:18
Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09