05 Февраль, 21:32

Психічно неврівноважений син-наркоман задушив матір (відео)

На Дніпропетровщині психічно неврівноважений, наркозалежний чоловік задушив рідну мати.  На Дніпропетровщині наркозалежний, психічно не врівноважений, чоловік задушив рідну мати. Злочин скоїв за день до її дня народження. Приводом стала відмова старенької дати синові гроші, але згодом підозрюваний приголомшив іншим зізнанням. Мовляв убив неньку бо хотів очиститися від диявольських думок. Більше знає наш Артур Терещенко.   Пані Лариса приголомшена вбивством сусідки. Каже, що бачила її за кілька годин до трагедії. Шістдесятисемирічна Людмила була в доброму гуморі й готувалася до свого дня народження. Втім, плани жінки перекреслив психічно неврівноважений син.
ЛАРИСА — СУСІДКА ВБИТОЇ «Він видать прийшов додому, потребував в неї гроші, а вона не дала, і оце взяв і задушив.»
Після злочину чоловік просто у СПІДНІЙ білизні вибіг надвір і втік. За кілька кілометрів від дому його випадково помітили друзі та зупинили.
Свідок: «Вот там на Заводской горе его забрали в носках и термобелье.»
Дмитро трусився від холоду й бубонів якісь заклинання, згадує його прИятель Сергій. Те, що чоловік скоїв злочин, люди збагнули не одразу.
СЕРГІЙ — ПРИЯТЕЛЬ ПІДОЗРЮВАНОГО «Мені надо до добрих людей, до ікон каже Пошлі домой отведём. Він нє домой нельзя. Ну нє надо домой. Я говорю що случилось? Що случилось? Він отак рєзко подима голову, каже я мамку убив.»
До приїзду поліції чоловік продовжував переконувати, що злочин скоїв заради очищення від диявольских думок. Знайомі Дмитра пригадують, що зміни в його психіці стали помітними після кодування від згубних звичок.
ЛАЙФ приятеля «То ли нюхал, то ли курил, я не знаю». СЕРГІЙ — ПРИЯТЕЛЬ ПІДОЗРЮВАНОГО «Год, где-то два в запоях был, а потом резко бросил и у него наверно на цій почвє, бросіл курить і пить і у него може, як то кажуть «белочка» пришла ілі галюни які-то, я не знаю.»
До кінця досудового слідства чоловік проведе у стінах СІЗО.
ЮЛІЯ ЦУРКАЛЕНКО — РЕЧНИК КРИВОРІЗЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ «Раніше він ніколи не мав проблем із законом, однак наразі йому загрожує кримінальна відповідальність передбачена ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України, а саме це умисне вбивство, у вигляді позбавлення волі до 15 років.»
Не залежно від того, чи визнають підозрюваного осудним, на нього чекає багаторічна ізоляція. 

Вибір редакції

Прогноз погоди на п’ятницю, 26 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

25 Апрель, 17:45
Підприємцям Дніпра за порушення трудового законодавства виписали штрафів майже на 9 мільйонів гривень

За останній рік працівники Інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради провели 69 інспекційних перевірок суб’єктів господарської

25 Апрель, 17:41
Будівництво автобану Дніпро-Решетилівка триває

На Дніпропетровщині будують нову ділянку траси національного значення Дніпро-Решетилівка. Чотирисмуговий автобан зводять в об’їзд населених пунктів Петриківського та Царичанського районів.

25 Апрель, 17:35
Дніпровець здобув перемогу на чемпіонаті світу з бразильського джиу-джитсу

25 Апрель, 17:27
У Дніпрі учасникам програми «Доступні ліки» виписано 20 тисяч електронних рецептів

З першого квітня в Україні виписують електронні рецепти за програмою «Доступні ліки», яка поширюється на пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, цукровим

25 Апрель, 17:22
“ПЕНІТА.опера” — в Дніпрі відбулася прем’єра вистави про жінок-довічниць (ВІДЕО)

Мистецький твір, який поєднується з соціальним проектом — “ПЕНІТА.опера”. Прем’єра вистави про довічниць в Дніпрі відбулася 23 квітня.  26 квітня

25 Апрель, 15:17
Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади (КОМЕНТАР)

Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади Двадцять тисяч квадратних метрів землі для єврейського кладовища

24 Апрель, 21:19
Тротуари на проспекті Яворницького ремонтують без залучення коштів міського бюджету (КОМЕНТАР)

У Дніпрі на проспекті Яворницького, біля торгового центру “Лотос”, міняють пошкоджені тротуари.  Роботи ведуть працівники КП "Благоустрій" і Управління контролю

24 Апрель, 15:44