06 Февраль, 21:47

» Я маю право бути» — проект-перевтілення для жінок, пов’язаних із війною і молодих стилістів (відео)

У Дніпрі створили проект перевтілення для жінок, які пов*язані із подіями у зоні ООС.  Створює новий образ ціла команда із кількох фахівців. Але проект має ще й освітній характер. Далі — у сюжеті.

Краса врятує світ! У Дніпрі запустили проект перевтілення для жінок. Створювати новий образ буде ціла команда: стиліст, візажист, перукар. Ідею запропонувала майстриня і волонтерка Майя Норкіна.

Майя Норкіна (стилістка-перукарка, ініціаторка проекту)

«Я ходила с этой мыслью очень долго. Я каждый год езжу жить в монастырь и после монастыря у меня появляются мысли, что что-то хочется сделать. И именно эта мысль пришла вот там. Когда я приехала, начала реализовывать»

Назву проекту “Я маю право бути” обрали недарма. Програма дає зробити перші кроки у якості стиліста та візажиста. Весь процес можна назвати майстер-классом, у якому теж можна взяти активну участь.

Валерія Абрамова (майстриня-візажистка)

«Для молодых мастеров, начинающих, которые получили обучение, но еще не знают, как дальше себя развивать — это очень важно. По-этому, я надеюсь, что мы помогаем мастерам становиться увереннее в себе, становиться более профессиональными, имеем возможность помогать с трудоустройством, подсказывать им. Эти навыки можно перевоплотить в профессию, которая будет приносить доход.»

Наразі у кріслі пані Роза Мартинова. Троє синів Рози Петрівни у 2014му пішли добровольцями на передову. Автобус із молодими бійяцми потрапив під обстріл. Один син загинув, двоє інших — були поранені та пережили полон. Для матері цей проект — прекрасна можливість звільнитися від негативних думок.

 Роза Мартинова (учасниця перетворення)

«Мы хотим, чтоб какая-то изюминка, какая-то радость у нас была. И вы знаете, что у нас есть группа «Родинне Коло», где у нас мамы погибших и это.. Когда я им за это сказала — они были очень довольны, что я попала сюда, в этот проект. И каждый теперь надеется, что тоже попадет в этот проект»

Створювати новий яскравий образ Розі Петрівні допомагала учениця проекту Ліана. Дівчина задоволена, що не тільки сама вчиться, а і має право вносити свої корективи.

 Ліана Сергєєва (візажистка, учениця проекту “Ф маю право бути”)

«Это очень интересно, прикольно, я узнала о таком проекте, как этот. И, наверное, я узнала людей. Познакомилась с новыми людьми.»

Минуло дві години, а модель уже не впізнати. Яскравий новий імідж навіть погляд жінки змінив. Роза Петрівна ділиться: отримала задоволення не лише від результату, але й від самого процесу свого перетворення

 Роза Мартинова (учасниця перетворення)

«Хочется чувствовать себя женщиной, что ты кому-то нужна, что о тебе кто-то беспокоится, волнуется, переживает и само удовольствие от этого всего процесса»

Стас Коновалов, Назар Владіміров, Дмитро Большак, Олександр Височин. Новини 9 Каналу.

Вибір редакції

Прогноз погоди на п’ятницю, 26 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

25 Апрель, 17:45
Підприємцям Дніпра за порушення трудового законодавства виписали штрафів майже на 9 мільйонів гривень

За останній рік працівники Інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради провели 69 інспекційних перевірок суб’єктів господарської

25 Апрель, 17:41
Будівництво автобану Дніпро-Решетилівка триває

На Дніпропетровщині будують нову ділянку траси національного значення Дніпро-Решетилівка. Чотирисмуговий автобан зводять в об’їзд населених пунктів Петриківського та Царичанського районів.

25 Апрель, 17:35
Дніпровець здобув перемогу на чемпіонаті світу з бразильського джиу-джитсу

25 Апрель, 17:27
У Дніпрі учасникам програми «Доступні ліки» виписано 20 тисяч електронних рецептів

З першого квітня в Україні виписують електронні рецепти за програмою «Доступні ліки», яка поширюється на пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, цукровим

25 Апрель, 17:22
“ПЕНІТА.опера” — в Дніпрі відбулася прем’єра вистави про жінок-довічниць (ВІДЕО)

Мистецький твір, який поєднується з соціальним проектом — “ПЕНІТА.опера”. Прем’єра вистави про довічниць в Дніпрі відбулася 23 квітня.  26 квітня

25 Апрель, 15:17
Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади (КОМЕНТАР)

Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади Двадцять тисяч квадратних метрів землі для єврейського кладовища

24 Апрель, 21:19
Тротуари на проспекті Яворницького ремонтують без залучення коштів міського бюджету (КОМЕНТАР)

У Дніпрі на проспекті Яворницького, біля торгового центру “Лотос”, міняють пошкоджені тротуари.  Роботи ведуть працівники КП "Благоустрій" і Управління контролю

24 Апрель, 15:44