08 Февраль, 20:04

Задекларувати доходи українцям необхідно до 1 травня (коментар)

Задекларувати доходи необхідно до першого травня — тепер дніпряни можуть це зробити в електронному кабінеті   Кампанія декларування податків 18 року триває в Україні до першого травня. Громадяни мають задекларувати доходи, що прийняли у спадщину або дарунок не від члена сім*ї, доходи від продажу рухомого та нерухомого майна, від надання в оренду, інвестиційні, іноземні доходи та інші, податок при яких не утримувався. Бланки декларацій можна отримати безкоштовно в центрах обслуговування, щодо їх заповнення консультують податкові інспектори.

Декларацію можна надіслати поштою або надати онлайн. Для цього треба зайти на сайт Державної фіскальної служби та створити персональний кабінет за допомогою електронного ключа.

 Юлія Мельник, старша державна інспекторка

(Электронные ключи вы можете получить в Приват 24, либо в Бабушкинской налоговой. В электронном кабинете вы можете прослеживать свои платежи, сдавать электронно отчёты. Это вам сократит ваше время.)

Інна Тихоненко, головна державна інспекторка відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб

(Якщо людина не встигне в зазначений термін, надасть декларацію після першого травня — будуть застосовані фінансові санкції. Також передбачена адміністративна відповідальність. Фінансова санкція — 170 гривень. Адміністративний штраф — від 51 гривні до 136 гривень.)

Вибір редакції

Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59