11 Февраль, 23:38

Матеріальну допомогу за спрощеною процедурою в Дніпрі більше не призначатимуть ( відео)

Матеріальної допомоги на всіх не вистачить. Міська рада Дніпра переглянула рішення січневої сесії

Матеріальної допомоги на всіх не вистачить. За один тиждень 90 тисяч дніпрян подали заяви на отримання коштів з міського бюджету. Нагадаю, 23-го січня депутати прийняли рішення спростити процедуру отримання матеріальної допомоги. Місцеві ЗМІ поширили хибну суму: начебто кожному городянину виділяють близько чотирьох тисяч гривень. Народ кинувся писати заяви. Багатотисячний наплив охочих змусив міську раду відмовитись від січневого рішення. 11 лютого терміново провели нову сесію.

Сорок першу чергову сесію міської ради депутати скликали за кілька днів. Причина — рекордна кількість звернень за матеріальною допомогою.

 Олександр Санжара, секретар міської ради Дніпра

Була розігнана інформація, що видають всім, видають кожному, видають обов’язково, видають по 4 тисячі гривень — до нас прийшло 90 тисяч людей. Все по-іншому: ніхто не роздає тут ні по 4 тисячі гривень, ні 2 тисячі гривень, ні тисячу гривень.

Насправді рішення про спрощення процедури отримання допомоги призначалося для людей у скруті. Серед них — важкохворі й ті, хто втратив будинок, наприклад, у пожежі. У решті випадків городяни мали збирати повний пакет документів.

 Олександр Санжара, секретар міської ради Дніпра

Подаються документи про стан здоров’я, подаються документи про доходи — і може призначатися сума комісією з питань надання матеріальної допомоги.

Рішення про спрощення процедури дніпряни інтерпретували хибно — кажуть у міськвиконкомі. Наплив їхніх звернень річний бюджет міста вже не витримує.

Олександр Санжара, секретар міської ради Дніпра

140 мільйонів ділимо на 12 місяців. Ділимо 12 мільйонів, які вийшли, на 90 тисяч — виходить 120 гривень.

Саме стільки, а геть не 4 тисячі, виходить на одного заявника. Дезінформовані люди подавали тільки копію паспорта та податкового номеру — отже, визначити, кому допомога дійсно потрібна, — неможливо.

Олександр Санжара, секретар міської ради Дніпра

Були люди, які приїжджали на Ренж Роверах і подавали заяву. Були люди, які подавали 10 заяв від себе. Це буде якимось чином відслідковуватись. І можливо, якщо вирахуємо такі випадки, такі люди не отримають матеріальної допомоги.

Зрештою, 11 лютого депутати відмінили рішення січневої сесії. Спрощеної процедури подання паперів більше не буде. Тим, хто встиг надати неповний пакет документів до 12-ої години, пощастило.

 Олександр Санжара, секретар міської ради Дніпра

Ми одразу зазначаємо, що ті люди, які здали свої заяви, по ним буде рішення прийматися в тому спрощеному порядку. Бо люди вже відстояли, вже вони були в чергах.

Усім заявникам “спрощеної процедури” призначать єдину суму допомоги. Яку саме — вирішить комісія, коли порахує точну кількість заяв. Відомо, що більше 300-400 гривень на людину — не вийде.

Едуард Підлубний, директор міського департаменту соціальної політики

Заявления свозятся и свозились все выходные с управлений соцзащиты. И еще продолжают свозиться. То есть их физически придется регистрировать еще неделю.

Тим, хто подав заяви пізніше 12-ої години 11 лютого, доведеться донести довідки про дохід і стан здоров’я. Чи отримають вони хоча б копійчину, вирішить комісія. Тим, хто звертається за допомогою вдруге на рік, у фінансовій підтримці, імовірно, відмовлять.

Вибір редакції

Прогноз погоди на п’ятницю, 26 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

25 Апрель, 17:45
Підприємцям Дніпра за порушення трудового законодавства виписали штрафів майже на 9 мільйонів гривень

За останній рік працівники Інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради провели 69 інспекційних перевірок суб’єктів господарської

25 Апрель, 17:41
Будівництво автобану Дніпро-Решетилівка триває

На Дніпропетровщині будують нову ділянку траси національного значення Дніпро-Решетилівка. Чотирисмуговий автобан зводять в об’їзд населених пунктів Петриківського та Царичанського районів.

25 Апрель, 17:35
Дніпровець здобув перемогу на чемпіонаті світу з бразильського джиу-джитсу

25 Апрель, 17:27
У Дніпрі учасникам програми «Доступні ліки» виписано 20 тисяч електронних рецептів

З першого квітня в Україні виписують електронні рецепти за програмою «Доступні ліки», яка поширюється на пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, цукровим

25 Апрель, 17:22
“ПЕНІТА.опера” — в Дніпрі відбулася прем’єра вистави про жінок-довічниць (ВІДЕО)

Мистецький твір, який поєднується з соціальним проектом — “ПЕНІТА.опера”. Прем’єра вистави про довічниць в Дніпрі відбулася 23 квітня.  26 квітня

25 Апрель, 15:17
Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади (КОМЕНТАР)

Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади Двадцять тисяч квадратних метрів землі для єврейського кладовища

24 Апрель, 21:19
Тротуари на проспекті Яворницького ремонтують без залучення коштів міського бюджету (КОМЕНТАР)

У Дніпрі на проспекті Яворницького, біля торгового центру “Лотос”, міняють пошкоджені тротуари.  Роботи ведуть працівники КП "Благоустрій" і Управління контролю

24 Апрель, 15:44