11 Февраль, 23:38

Матеріальну допомогу за спрощеною процедурою в Дніпрі більше не призначатимуть ( відео)

Матеріальної допомоги на всіх не вистачить. Міська рада Дніпра переглянула рішення січневої сесії

Матеріальної допомоги на всіх не вистачить. За один тиждень 90 тисяч дніпрян подали заяви на отримання коштів з міського бюджету. Нагадаю, 23-го січня депутати прийняли рішення спростити процедуру отримання матеріальної допомоги. Місцеві ЗМІ поширили хибну суму: начебто кожному городянину виділяють близько чотирьох тисяч гривень. Народ кинувся писати заяви. Багатотисячний наплив охочих змусив міську раду відмовитись від січневого рішення. 11 лютого терміново провели нову сесію.

Сорок першу чергову сесію міської ради депутати скликали за кілька днів. Причина — рекордна кількість звернень за матеріальною допомогою.

 Олександр Санжара, секретар міської ради Дніпра

Була розігнана інформація, що видають всім, видають кожному, видають обов’язково, видають по 4 тисячі гривень — до нас прийшло 90 тисяч людей. Все по-іншому: ніхто не роздає тут ні по 4 тисячі гривень, ні 2 тисячі гривень, ні тисячу гривень.

Насправді рішення про спрощення процедури отримання допомоги призначалося для людей у скруті. Серед них — важкохворі й ті, хто втратив будинок, наприклад, у пожежі. У решті випадків городяни мали збирати повний пакет документів.

 Олександр Санжара, секретар міської ради Дніпра

Подаються документи про стан здоров’я, подаються документи про доходи — і може призначатися сума комісією з питань надання матеріальної допомоги.

Рішення про спрощення процедури дніпряни інтерпретували хибно — кажуть у міськвиконкомі. Наплив їхніх звернень річний бюджет міста вже не витримує.

Олександр Санжара, секретар міської ради Дніпра

140 мільйонів ділимо на 12 місяців. Ділимо 12 мільйонів, які вийшли, на 90 тисяч — виходить 120 гривень.

Саме стільки, а геть не 4 тисячі, виходить на одного заявника. Дезінформовані люди подавали тільки копію паспорта та податкового номеру — отже, визначити, кому допомога дійсно потрібна, — неможливо.

Олександр Санжара, секретар міської ради Дніпра

Були люди, які приїжджали на Ренж Роверах і подавали заяву. Були люди, які подавали 10 заяв від себе. Це буде якимось чином відслідковуватись. І можливо, якщо вирахуємо такі випадки, такі люди не отримають матеріальної допомоги.

Зрештою, 11 лютого депутати відмінили рішення січневої сесії. Спрощеної процедури подання паперів більше не буде. Тим, хто встиг надати неповний пакет документів до 12-ої години, пощастило.

 Олександр Санжара, секретар міської ради Дніпра

Ми одразу зазначаємо, що ті люди, які здали свої заяви, по ним буде рішення прийматися в тому спрощеному порядку. Бо люди вже відстояли, вже вони були в чергах.

Усім заявникам “спрощеної процедури” призначать єдину суму допомоги. Яку саме — вирішить комісія, коли порахує точну кількість заяв. Відомо, що більше 300-400 гривень на людину — не вийде.

Едуард Підлубний, директор міського департаменту соціальної політики

Заявления свозятся и свозились все выходные с управлений соцзащиты. И еще продолжают свозиться. То есть их физически придется регистрировать еще неделю.

Тим, хто подав заяви пізніше 12-ої години 11 лютого, доведеться донести довідки про дохід і стан здоров’я. Чи отримають вони хоча б копійчину, вирішить комісія. Тим, хто звертається за допомогою вдруге на рік, у фінансовій підтримці, імовірно, відмовлять.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57
Українська «Вікіпедія» відзначає 15-тиріччя (ВІДЕО)

На честь цієї дати по всій Україні проходить низка тематичних заходів.  Як це було у Дніпрі — дивіться у сюжеті.

30 Январь, 18:55
Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі

30 Январь, 18:53
Пожежа у занедбаній будівлі Дніпра — рятувальники зупинили вогонь, постраждалих не виявили

Пожежа на бульварі Кучеревського у Дніпрі зайнялася на першому поверсі занедбаної будівлі. Вогонь пошкодив теплоізоляцію та пластикові труби на площі

29 Январь, 18:53